[[Template core/front/global/favico is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] Jump to content

𝕻𝖗𝖊𝖙𝖊𝖓𝖉𝖚𝖔𝖐 į 𝖒𝖊𝖗𝖚𝖘!

Mes norime priminti, kad kiekvienas galite rašyti motyvacinį laišką į mero rinkimus >> RINKIMAI>> MERO RINKIMAI TEMOJE. MERAS antros pagal svarbumą pareigos serveryje po administratorių, bendradarbiaujant ir gerai pasirodant meras gali net pakilti iki jų. Tad jei tu svajoji apie šias pareigas, pretenduok į merus. Nes gal jau tu sekmadienį sujudinsi vasarojantį serverį!

Mero rinkimai sekmadieniasi 20:30.

𝖁𝕬𝕾𝕬𝕽𝕬 𝖌𝖙𝖆𝕷𝕲.𝖑𝖙 𝖘𝖊𝖗𝖛𝖊𝖗𝖞𝖏𝖊

Vasara serveryje galite atsiimti Vasaros serverio dovaną praleidus 10 valandų serveryje bei įkeltas vasaros prizas. Serverio vasaros prizas geresnis yra tada kai jūsų žaidėjo rangas yra aukščiausias. Su vasaros prizu už praleistas valandas galima gauti net KREDITŲ. Praleistas laikas tikrai naudingus jūsų statistikai 🌞

𝕻𝖆𝖛𝖆𝖗𝖌𝖆𝖎 𝖐𝖊𝖑𝖙𝖎 𝖃𝕻?

Turime tau puikų pasiūlymą! Nusipirk VIP arba GOLD VIP už kreditus. Arba jai norite už pinigus. Dėl šito turite susisiekti su Linas_Bond skype: elamas3. Jis pateiks daugiau informacijos apie vip ir gold vip akcijas.
       VIP privilegija kainuoja 18000 kreditų, bet turėsite Vip'a 30 dienų. GOLD VIP kainuoja 30000 kreditų, bet taip po gi turėsite jį 30 dienų. Taigi dabar apie (VIP-GOLD VIP). Tai privilegija turinti dauguma admin komandų. Su GOLD VIP jūs galėsite sau suteikti gyvybes bei šarvus, GOLD VIP ginklus, pilną mašinos remontą, degalus, kuprine. Galėsite pažiūrėti darbo biudžetus, dėtis GOLD vip spalvą ar tune ant transporto, atsiradę kažkur kitur nusiteleportuoti prie savo nuosavos transporto mašinos.
      Su Gold Vip gaunate +2 kreditus per minute, +2 žetonus per minute ir papildomai +1 XP per minute.

𝕷𝖔𝖙𝖊𝖗𝖎𝖏𝖆

Kaip ir kiekvieną sekmadienio vakarą mūsų serverio komanda traukia loteriją. Loterijoje gali dalyvauti žaidėjai nuo 1700xp ir nusipirkę loterijos bilietą iš Taksi bei Transporterių (arba dvigubai brangiau iš kiosko).Bilieto kaina 5000 serverio eurų, 50 XP bei 100 žetonų
Tačiau laimėjus sekmadienio loteriją jūs išlošite daug daugiau (Vilos nuoma, įspėjimų nusiėmimas, slotas ir kitos privilegijo). 
Kviesk taksistus, pažymėk, kad nori nusipirkti bilietąĄ
Sėkmės laimint 🌞

𝕾𝖊𝖗𝖛𝖊𝖗𝖎𝖔 ž𝖆𝖎𝖉ė𝖏𝖔 𝖘𝖑𝖆𝖕𝖙𝖆ž𝖔𝖉𝖎𝖘

Paskiros slaptažodis ir el.pašto adresas yra svarbiausi duomenys serveryje. Norint pasikeisti slaptažodį reikės rašyti prašymą el.paštu samp.gtalg.lt@gmail.com. Laiškas turi būti siunčiamas iš jūsų paskiroje registruoto el pašto. Prašyme nurodykite naują slaptažodį ar el.pašto adresą taip pat Vardas_Pavarde žaidime.
Bet jei tu registravaisi į serverį prieš 2-3 metus kai nereikėjo įtraukti savo el.paštus serveryje, dėl slaptažodžio pakeitimo reikės kreiptis į Linas_Bond.
Pavyzdys kaip turi atrodyti slaptažodžio pakeitimo prašymas:
Aš Varas_Pavarde, noriu pasikeisti slaptažodį į slaptažodis (įveskite savo norimą slaptažodį).
LAIŠKĄ BŪTINAI SIŲSKITE IŠ SERVERYJE REGISTRUOTO EL.PAŠTO.
Atsakymą dėl slaptažodžio pakeitimo gausite per 48 h.
Kyla kitų klausimų? Čia mūsų pagrindinių administratorių skype.

𝕬𝕶𝕮𝕴𝕵𝕬 𝖛𝖎𝖕 𝖎𝖗 𝖛𝖎𝖕 𝖌𝖔𝖑𝖉 𝖕𝖗𝖎𝖛𝖎𝖑𝖊𝖌𝖎𝖏𝖔𝖒𝖘

Ar naudojaisi akcija VIP, VIP GOLD privilegijoms įsigyti?Įsigyk VIP trims mėnesiams už dviejų mėnesių kaina, tai pat akcija galioja įsigyjant ir VIP GOLD'Ą.

Daugiau informacijos pas Linas Bond

 

Prisijungti

Neturite vartotojo? Registruotis

  • Nerekomenduojama, jeigu kompiuteriu naudojasi daugiau nei vienas žmogus (pvz. interneto kavinėse ir pan.)


  • Užmiršote savo slaptažodį?

Apie mus

GTALG.LT - tai SAMP projektas gyvuojantis jau virš 6 ir vis kiekvieną dieną tobulėjantis. Čia yra puiki administratorių komandą, nuostabi žmonių grupė ir vieta kur galite praleisti gerai laisvą laiką. Samp IP Adresas: 91.211.244.140:7777

Administracijos skype susisiekimui:

Savininkas Linas_Bond

ModeratorėViktorija_Gone

Prižiūrėtojas Marijus_Fing

Prižiūrėtoja Laisva_Baltrusaityte

×
×
  • Create New...