[[Template core/front/global/favico is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] Jump to content

Halovynas 2021.10.31

 

Sveikučiai, visi kaip žinome Spalio 31 d, vyks serveri HELOVYNAS! Taigi kviečiame visus sudalyvauti super sekmadienį ir susikurti halovynišką nuotaika.
Bus daug kraujo, ugnies, zombių, moliugų na ir daug dovanų!!!

Serverio slaptažodžio keitimo informacija

Norint pasikeisti slaptažodį reikės rašyti prašymą el.paštu samp.gtalg.lt@gmail.com. Laiškas turi būti siunčiamas iš jūsų  registruoto el pašto serveryje. Prašyme nurodykite naują slaptažodį, el.pašto adresą taip pat Vardas_Pavarde žaidime. PVZ:
Aš Vardas_Pavarde, noriu pasikeisti slaptažodį į slaptažodis (įveskite savo norimą slaptažodį).
LAIŠKĄ BŪTINAI SIŲSKITE IŠ SERVERYJE REGISTRUOTO EL.PAŠTO.

 

Pasilengvink sau žaidimą

Pasinaudok VIP, VIP GOLD akcija mokėk už dvejus mėnesius, bet gauk privilegijas 3 mėnesiams. Nepraleisk progos įsigyti VIP ir tavo žaidimas taps dar smagesnis. Nori įsigyti? Daugiau informacijos kreipiantis į Linas Bond.

Nutiko bėda?

Ištiko bėda? Įstrigai?  O gal iškilo klausimas? Kviesk administraciją /admin - Administracijos iškvietimas ir pasirink jūsų bėdai artimiausią punktą. Administraciją Jums suteiks pagalbą, tačiau jei matys, kad iškvietimas melagingas ir trukdote administracijos darbą, gali paskirti ir bausmę (Mute arba sunkesniais atvejais jailą).

Išbandyk save mero rinkimuose!

 MERAS antros pagal svarbumą pareigos serveryje po administratorių, bendradarbiaujant ir gerai pasirodant meras gali net pakilti iki jų. Tad jei tu svajoji apie šias pareigas, pretenduok į merus, pildyk motyvacinį laišką. Nes gal jau tu sekmadienį sujudinsi serverį! 

Mero rinkimai sekmadieniasi 20:30.

Sek mumis Facebooke

Jau daug metų mūsų serveris naudojasi socialiniu tinklu "Facebook". Ten dalinamės akimirkomis iš serverio gyvenimo bei kita svarbia informaciją. Taip pat, galite sudalyvauti žaidime iš VIP, kuris vyksta kiekvieną savaitę. Beabejo mes dalinamės ir jūsų kurtu turiniu, jei nori pasidalinti savo kūryba, parašyk Linas_Bond arba Viktorija_Gone.

Jei dar neseki mūsų facebooke, kviečiame tai padaryti. Mūsų puslapį rasite parašę gtaLG.lt 

By BOND

Naudok banko kodą ir TU!

GtaLG.lt komanda rekomenduoja naudotis banko kodu, kuris apsaugos jūsų paskyrą nuo turto praradimo. Kodas skirtas apsaugoti jūsų namus, pinigus banke, kreditus ir žetonus. Kodą sudaro 6 skaitmenų derinys, kurį sugalvojate patys.  Taip siekiame, kad net jūsų draugai ar broliai, seserys nepridarytų žalos parduodant jūsų turtą. Nueikite į banką ir užlipkite ant pickupo ten pasirinkite Banko slaptažodžiai ir spauskite įjungti BANKO KODĄ.  
Kodas nebūtinas, bet saugumas svarbiausia.

Serverio loterija

Sekmadienį 21:00 valandą serverio komanda traukia loteriją. Loterijoje gali dalyvauti žaidėjai nuo 1700xp ir nusipirkę loterijos bilietą iš Taksi bei Transporterių. Galima turėti po 3 bilietus ir visi varžosi dėl VIP, vilos nuomos (vertė 10k žetonų), įspėjimo nusiėmimo (vertė 6000 kreditų), sloto (vertė 18000 kreditų) ir kitos privilegijos. Visi trys bilietai gali būti laimingi.
Kviesk taksistus, pažymėk, kad nori nusipirkti bilietą ir įsigijęs tu jau loterijoje. Sėkmės🌞

Visų forumo vartotojų bei naujų forumo vartotojų Vardas_Pavarde turi sutapti su serverio!

Prašome nevartoti jokių simbolių ir kitų ženklų (apart automatinių forumo ženkliukų, kuriuos rasite paskyros nustatymuose).

 

Prisijungti

Neturite vartotojo? Registruotis

  • Nerekomenduojama, jeigu kompiuteriu naudojasi daugiau nei vienas žmogus (pvz. interneto kavinėse ir pan.)


  • Užmiršote savo slaptažodį?

𝐀𝐏𝐈𝐄 𝐌𝐔𝐒

𝐆𝐓𝐀𝐋𝐆.𝐋𝐓 - 𝐭𝐚𝐢 𝐒𝐀𝐌𝐏 𝐩𝐫𝐨𝐣𝐞𝐤𝐭𝐚𝐬 𝐠𝐲𝐯𝐮𝐨𝐣𝐚𝐧𝐭𝐢𝐬 𝐣𝐚𝐮 𝐯𝐢𝐫š 𝟔 𝐢𝐫 𝐯𝐢𝐬 𝐤𝐢𝐞𝐤𝐯𝐢𝐞𝐧ą 𝐝𝐢𝐞𝐧ą 𝐭𝐨𝐛𝐮𝐥ė𝐣𝐚𝐧𝐭𝐢𝐬. Č𝐢𝐚 𝐲𝐫𝐚 𝐩𝐮𝐢𝐤𝐢 𝐚𝐝𝐦𝐢𝐧𝐢𝐬𝐭𝐫𝐚𝐭𝐨𝐫𝐢ų 𝐤𝐨𝐦𝐚𝐧𝐝ą, 𝐧𝐮𝐨𝐬𝐭𝐚𝐛𝐢 ž𝐦𝐨𝐧𝐢ų 𝐠𝐫𝐮𝐩ė 𝐢𝐫 𝐯𝐢𝐞𝐭𝐚 𝐤𝐮𝐫 𝐠𝐚𝐥𝐢𝐭𝐞 𝐩𝐫𝐚𝐥𝐞𝐢𝐬𝐭𝐢 𝐠𝐞𝐫𝐚𝐢 𝐥𝐚𝐢𝐬𝐯ą 𝐥𝐚𝐢𝐤ą. 𝐒𝐚𝐦𝐩 𝐈𝐏 𝐀𝐝𝐫𝐞𝐬𝐚𝐬: 𝟗𝟏.𝟐𝟏𝟏.𝟐𝟒𝟒.𝟏𝟒𝟎:𝟕𝟕𝟕𝟕

Kviečiame laikytis forumo taisyklių: Forumo taisyklės

Administracijos skype susisiekimui:

Savininkas Linas_Bond

ModeratorėViktorija_Gone

Prižiūrėtojas Marijus_Fing

Prižiūrėtoja Laisva_Baltrusaityte

×
×
  • Create New...