Jump to content

Eglutės įžiebimas

Štai jau žinome, kad gruodžio 5 dieną mūsų serveryje bus įžiebiama kalėdinė eglutė. Bus didelė šventė, kuri yra bus super šauni ir su daug dovanų.
16:00 - 18:00 įvairūs eventai iš admin fondo.
18:00 valandą bus eteris su Linas_Bond.
19:00 direkorių susirinkimas
20:00 algų mokėjimai; paaukštinimai, premijų atsiėmimas
20:20 merų rinkimai;
20:25 įskaitinis race;
20:40 šventinė dovana
21:00 loterija
21:00 event iš VIP
21:20 event iš Sloto
21:40 papildoma serverio dovana!

Naujiena

Štai ir turime naujieną - pratybos taškai. Kiekvieną dieną 19- 20 valandą direktoriai organizuoja darbuotojams mokymus - treniruotes, kurių metu galima gauti pratybos tašką. Tai papildoma galimybė gauti didesnę algą, nes vienas pratybos taškas svyrtuoja nuo 1k iki 3k, tai priklauso nuo darbo srities.  Būk geriausas darbe ir gauk maximumą!

Slaptažodžio keitimo informacija

Norint pasikeisti slaptažodį reikės rašyti prašymą el.paštu samp.gtalg.lt@gmail.com. Laiškas turi būti siunčiamas iš jūsų  registruoto el pašto serveryje. Prašyme nurodykite naują slaptažodį, el.pašto adresą taip pat Vardas_Pavarde žaidime. PVZ:
Aš Vardas_Pavarde, noriu pasikeisti slaptažodį į slaptažodis (įveskite savo norimą slaptažodį).
LAIŠKĄ BŪTINAI SIŲSKITE IŠ SERVERYJE REGISTRUOTO EL.PAŠTO.
Atsakymą dėl slaptažodžio pakeitimo gausite per 48 h.

Nutiko bėda?

Ištiko bėda? Įstrigai?  O gal iškilo klausimas? Kviesk administraciją /admin - Administracijos iškvietimas ir pasirink jūsų bėdai artimiausią punktą. Administraciją Jums suteiks pagalbą, tačiau jei matys, kad iškvietimas melagingas ir trukdote administracijos darbą, gali paskirti ir bausmę (Mute arba sunkesniais atvejais jailą).

By BOND

Naudok banko kodą ir TU!

GtaLG.lt komanda rekomenduoja naudotis banko kodu, kuris apsaugos jūsų paskyrą nuo turto praradimo. Kodas skirtas apsaugoti jūsų namus, pinigus banke, kreditus ir žetonus. Kodą sudaro 6 skaitmenų derinys, kurį sugalvojate patys.  Taip siekiame, kad net jūsų draugai ar broliai, seserys nepridarytų žalos parduodant jūsų turtą. Nueikite į banką ir užlipkite ant pickupo ten pasirinkite Banko slaptažodžiai ir spauskite įjungti BANKO KODĄ.  
Kodas nebūtinas, bet saugumas svarbiausia.

Serverio loterija

Sekmadienį 21:00 valandą serverio komanda traukia loteriją. Loterijoje gali dalyvauti žaidėjai nuo 1700xp ir nusipirkę loterijos bilietą iš Taksi bei Transporterių. Galima turėti po 3 bilietus ir visi varžosi dėl VIP, vilos nuomos (vertė 10k žetonų), įspėjimo nusiėmimo (vertė 6000 kreditų), sloto (vertė 18000 kreditų) ir kitos privilegijos. Visi trys bilietai gali būti laimingi.
Kviesk taksistus, pažymėk, kad nori nusipirkti bilietą ir įsigijęs tu jau loterijoje. Sėkmės🌞

Greitesnis būdas pasikelti XP bei kreditų

Nusipirk VIP arba GOLD VIP už kreditus. Arba jai norite už pinigus. Dėl šito turite susisiekti su Linas_Bond skype: elamas3. Jis pateiks daugiau informacijos apie vip ir gold vip akcijas.
      Su Gold Vip gaunate +2 kreditus per minute, +2 žetonus per minute ir papildomai +1 XP per minute. Tad negaišk ir įsigyk VIP ❤️

Susisiekite su administracija

𝐀𝐏𝐈𝐄 𝐌𝐔𝐒

𝐆𝐓𝐀𝐋𝐆.𝐋𝐓 - 𝐭𝐚𝐢 𝐒𝐀𝐌𝐏 𝐩𝐫𝐨𝐣𝐞𝐤𝐭𝐚𝐬 𝐠𝐲𝐯𝐮𝐨𝐣𝐚𝐧𝐭𝐢𝐬 𝐣𝐚𝐮 𝐯𝐢𝐫š 7 metų 𝐢𝐫 𝐯𝐢𝐬 𝐤𝐢𝐞𝐤𝐯𝐢𝐞𝐧ą 𝐝𝐢𝐞𝐧ą 𝐭𝐨𝐛𝐮𝐥ė𝐣𝐚𝐧𝐭𝐢𝐬. Č𝐢𝐚 𝐲𝐫𝐚 𝐩𝐮𝐢𝐤𝐢 𝐚𝐝𝐦𝐢𝐧𝐢𝐬𝐭𝐫𝐚𝐭𝐨𝐫𝐢ų 𝐤𝐨𝐦𝐚𝐧𝐝ą, 𝐧𝐮𝐨𝐬𝐭𝐚𝐛𝐢 ž𝐦𝐨𝐧𝐢ų 𝐠𝐫𝐮𝐩ė 𝐢𝐫 𝐯𝐢𝐞𝐭𝐚 𝐤𝐮𝐫 𝐠𝐚𝐥𝐢𝐭𝐞 𝐩𝐫𝐚𝐥𝐞𝐢𝐬𝐭𝐢 𝐠𝐞𝐫𝐚𝐢 𝐥𝐚𝐢𝐬𝐯ą 𝐥𝐚𝐢𝐤ą. 𝐒𝐚𝐦𝐩 𝐈𝐏 𝐀𝐝𝐫𝐞𝐬𝐚𝐬: 𝟗𝟏.𝟐𝟏𝟏.𝟐𝟒𝟒.𝟏𝟒𝟎:𝟕𝟕𝟕𝟕

Kviečiame laikytis forumo taisyklių: Forumo taisyklės

Super administracijos skype susisiekimui:

Savininkas Linas_Bond

ModeratorėViktorija_Gone

PagalbininkasMarijus_Fing

PrižiūrėtojaAuge_Queen

PrižiūrėtojasVyciokas_Black

×
×
  • Create New...