SVEIKI ATVYKĘ Į GTALG.LT FORUMĄ

Norint naudotis visomis forumo funkcijos, būtina registracija.

Norime priminti, jog forumas yra dar tik tvarkomas, tačiau visi pagrindiniai dalykai yra suteikti. Toliau bus dirbama su forumo išvaizda ir reikalingom kitom funkcijom. 

SVARBU. REGISTRUOJANTIS LAIŠKĄ GALITE GAUTI Į SPAM SKILTĮ, TODĖL PASITIKRINKITE TEN.

Vasaros sezonas

Žinome, kad ši vasara šiek tiek kitokia karantino laikotarpiu ir dažniau tenka prisėsti prie kompiuterio, tad mūsų serveryje iki serverio gimtadienio galėsite praturtėti vien iš savo aktyvumo. Kiek minučių čia pas mus praleisite, tiek kiekviena minutė Jums duos naudos resursais. Nes:
• Vasaros metu kas minutę online duodamas 1 žetonas;
• Vasaros metu galima atiimti savo uždirbtą algą bet kuriuo metu vyriausybėje;
• Vasaros metu nuo 18 iki 22h duodama papildomas 1xp. Tai reiškia, kad už minutę gausite tokiu laiku dvigubai.
• Vasaros metu už praleistą laiką atsiimant avansą duodama už 1minutę nebe 5e, bet 10€.

Tikimės Jūsų statistika džiaugsis vasaros sezonu ir rudenį jūs būsite prikaupę daug resursų.

Pagarbiai gtaLG.lt komanda 2764.png

Sign in to follow this  
    Pienas

Žaidimas: Pasiekimu istorija.

Recommended Posts

Posted (edited)

Sveikas esu Mantas.
    Pristatau savo pirmą forumo žaidimą
    "Pasiekimu istorija"
    Kodėl sugalvojau ši tokį žaidimą? Nes tiek man ir kitiem būtų įdomu sužinot kaip pradėjote ir pasiekiate savo aukštumas 🙂

Žinoma šis žaidimas pažengusiems serverio žaidėjams!
    ____________________________________________________________________________________________________
    Apie žaidimą:
    Parašyti kuo daugiausia apie savo žaidimo karjeros pradžia iki dabarties (Pvz: Kokie buvo sunkumai, kas jums padėjo, ir kokia karjera tesite)
    Gražiausia istorija bus išrinkta ir apdovanota piniginių prizu.

Taisyklės:
    Rašyti be keiksmažodžių.
    PARYŠKINTI TEKSTA.

Prizas 20,000!

Laimėtoja skelbsiu - 2020/05/25

Žaidimo kūrėjas - Plaktas_Pienas

Edited by Pienas

Pradėjau čia žaisti per du draugus 2015 metais, kurie visad per skype susiskambindavo ir žaisdami samp linksmai jame leido laiką. Pasidarė smalsu ir paprašiau, kad man įrašytų sampą, jie (Borisas_Jelcinas, David_Silva, Just_Giovanni arba kitaip Kozmas_Volteris) jau šiame serveryje žaidė keletą metų. Kol išmokau komandas, kol surinkau xp į pirmąjė darbą su direktorio pakvietimu. Pamenu autobusiukų vairuotoja buvau ilgai ir pirmasis mano darbas buvo mechanikai (tada XP reikdavo tik 1500), kuriems vadovavo Borisas, pradirbau pas jį gan ilgai ir tada buvo paskelbta  atranka į InfoCentro direktorius, atrankos vykdavo ne taip kaip dabar. Visi norintys turėjo nuvažiuoti į InfoCentro bazę (norinčių buvo apie 10) ir direktorių prižiūrėtojas Jurik_Bond su Linas_Bond užduodavo keletą klausimų. Žinau, kad Borisas su Silva mane užtarė ir taip netyčiom tapau infoCentro direktore, po keletos savaičių atsirado ir serverio laikraštis. Gan ilgai vadovavau InfoCentrui, tačiau Linas mane perkelė į Mechanikų direktorius vietoj Borisas_Jelcinas. Ir ką jūs galvojate, kadangi mėgdavau padėti naujokams tai buvo pastebėta pačio Linas_Bond ir 2016 metų kovo 15 dieną tapau administratore., tačiau neilgam. Teko lyvint dėl darbų ir mokslų. Po sugrįžimo rudenį gavau akademikų direktoriaus pareigas, sekėsi gan neblogai, bet tikrai labai alindavo tie nuolatiniai skundai ir grobimai ir panašiai ir prabuvus apie mėnesį grįžau į senas geras pareigas - InfoCentro direktorius. 2017 metų vasario 15 dieną Silva įkūrė klubą, taip tapau ir klubo vade.  Vėl atėjus vasarai palikau žaidimą, sugrįžus rudenį įsidarbinau į Taksi pas Paulyte_Fly ir atsitiko taip, kad aš ją pakeičiau, vietoj jos mane paskyrė tvarkyti facebook puslapį, paskyrė taksi direktoriaus pareigas (kurios man žiauriai patiko, taksi direktorė prabuvau virš pusę metų, kol neperkėlė į medikus) bei administratore, pavasarį padėdama Grazvis_Bond su forumu buvau paskirta forumo administratore. Tapau pirmąja moderatore kai atsirado serveryje administratorirų rangai.  Ir taip iki šiol užimu šias pareigas (su mažomis pertraukosmis), tačiau be direktoriaus posto, dabar esu keletos direktorių prižiūrėtoją. 

Tai tiek apie mano pasiektas pareigas. Tad viskas prasidėjo pagalba naujokams ir paprastu bendravimu.

• Like 5

Viskas prasidėjo 2018 metais, kai vienas iš mano mėgiamų serverių buvo kaip ir miręs. Ieškojau internete kuo pakeist tą serverį, buvau išbandęs jų gan daug, bet šis užkabino labiausiai. Ką dirbau tuo momentu tikrai nepamenu, nes vis dėl to tai buvo prieš porą metų. Tuo momentu buvo pradėta filmuoti laida "Farai" kuriame ir sudalyvavau būdamas dar naujokas, kadangi daugeliui kaip supratau buvo nedrąsu kalbėti. Pažaidęs savaitę atradau veiklos lauke, ir gavosi taip, kad leavinau sampą. Prieš maždaug porą mėnesių grįžau ir įsidarbinau į medikus, nes tai buvo pirma pasitaikiusi atranką darbą pagal mano turimą xp kiekį. Padirbęs ten apie savaitę, gal šiek tiek daugiau buvau išmestas už medikų žudymą, nors tuo momentu per raciją panelės kažką iš savęs statė, ir ponas Hard_Work grąsino mute man, bet ne jom, todėl nuspręndžiau šiek tiek pašaudyti. Tuo momentu turėjau apie ~5k xp, tad įsidarbinau į autobusų vairuotojus, kad pasikelt xp, ir nueit į Dealerius. Turėdamas 6k xp, parašiau Lukas_Does (Kai jis dar buvo direktorius) apie atranką, bet jis sakė, kad porą dienų atrankų nebus. Tas porą dienų praleidau tikrai neveltui ir mokiausi informaciją iš forumo apie visą Dealerių darbą, taisykles bei kainoraštį. Patekęs į Dealerius tapau savaitės darbuotoju du kartus iš eilės. Gavau dalinį pavaduotoją kai Sancio_Pancio išėjo į mechanikų pavaduotojus. Šiek tiek vėliau atsilaisvino Dealerių direktoriaus postas į kurį pildžiau anketą ir gavau direktorių. Direktorius esu gan neilgai, bet planuoju išbūt kuo įmanoma ilgiau. Tai tiek apie mano istoriją šiame serveryje 😛

• Like 3

viskas prasidejo nuo kaledu atsikeliau ir radau kompiuteri po kaledu egle prisijungiau kompiuteri ir norejau zaisti kazkoki zaidima (kompas kainavo 150e) atsiunceu sampa ir parsisiunceu cheatus prisijungeu i lino serveri ir gavau bana nusipirkau unban ir pradejau zaisti pradejau zaisti normalei kol zaidzeu tada ir vel zaidzeu nu ir taip pradejau zaisti ir iki dabar zaidziu

• Like 2
    • Haha 1
    • Sad 3

Posted (edited)

Rudenį pirma karta prisiregistravau, tada buvau naujokas kuris nusimažindavo exp iki 0, tam kad juo išliktu :D. Pamenu, tam kad užsikelti pinigo siulydavau akadės pd, kad pro juos pravažiuosiu, kai jie su matuokliu, o man už tai mokės. Verslas ėjosi bais gerai. Pazaidęs savaite leavinau, nes serveryje nusibodo daryt, tai ką dariau. + įsidarbinau į brigada (nes galvojau ten mafija, kaip būna kituose serveriuose), bet čia jei joje 1 ar 2 žmonės nieko visiškai nepadarysi. Tada grįžau pavasary, nes su draugeliu barake geriau, ir užsinorėjom dėl nostalgijos pažaisti samp, kadangi čia žaidžiau pasiūliau šitą servery. Iš pradžių jis mane vežiodavo, o aš nuo mašinos stogo lesdavau visus. Poto nusprendžiau įsidarbinti mechanikuose, ten darbo išties buvo. Pamenu, manęs nelabai mėgo nes aš boominau mašinas už 300 :D. Nes kas gi nachaliavai dirbs. Galų gale mane išmetė iš jų nes mat buginau alga.. (ten tuo momentu, kažkaip visi "bugindavom") Draugeli ir išmetė už algos buginima, zvengėm, nes kai daryti įrodimai buvo, jo net online nebuvo (darėm projektą kolegijai). Bet čia ne apie tai. Kadangi neturėjau pajamų šaltinio, įsidarbinau į info centą. Ten kažkiek padirbėjąs, įstojau ir į soa kluba, man tai padaryti padėjo tai kad aš kepsnys, o kepsniai skanus, dėlto lengva buvo palengti Viktorija į savo pusę. Po kurio laiko, ieškodamas naujos kripties, nusprendžiau nueiti įsidarbinti į dealerius. Atranka tikrai sunki buvo, todėl pamanęs, kad nepateksiu nusprendžiau visus kitus papjauti kurie irgi buvo atrankoje, bet kaip paaiškėjo, ne tik aš patekau bet ir tie papjautieji, todėl teko laukti dar 5 minutes kol jie vėl atvažiuos, nuo šitos atrankos kilo tradicija pas dlr žmonėms kurie nepatenka į atranką būti papjautiems. Pjovimais užsiėmiau aš, todėl ex direktoriaus išgalvotuose pareigose būdavau atsakingas už saugą. Kai direktorius išėjo į akades ir išrinko naują, vistiek tesėm savo tradicijas, tik esu nebe atsakingas už sauga, bet dalinis pavaduotojas. Staiga po vienos atrankos Angry_Muslim nusprendė pasiskųsti dėl pjovimu, nuo to laiko Kęstas, nebeleidžia to daryti. O šiaip pas dealerius buvo aukso amžius(iki mass dm atnaujinimo). Solidžiai vieni juokai buvo susitaupyti būstui, verslui, mašinai ir t.t 

Edited by Andrius_Kepsnius
    • Like 2
    • Haha 1