Jump to content
GTALG.LT
Angry_Muslim

Peikiu Aston_Martin

Recommended Posts

Anketos šablonas

1.  Vardas_Pavardė žaidime: Angry_Muslim
  2.  Direktoriaus, kurį peikiate Vardas_Pavardė: Aston_Martin
  3.  Plačiau papasakokite kuo direktorius nusižengė: Nutiko įvikis toks: šiandien 05-20 prisijungiau prie serverio ir buvau išmestas iš FTB darbo (esu pirktinis žaidėjas). FTB darbe jau dirbau 6 mėnesius ir sekėsi visai neblogai, forume turėjau tik 3 papeikimus iš kurių 2 yra klaidingi. Taigi grįžtant prie Astono, jis išmetė mane iš darbo be jokio įspėjimo ar kitokio pasakymo/sudrausiminimo... Kai paklausiau kodėl mane išmetė Astonas atrašė "už dm mieste". Esu pirmą kartą baudžiamas už tokius veiksmus kaip pareigūnas. DM mieste niekada nesu daręs su FTB darbuotojo apranga ir įjungęs darbą. Tuo labiau, kad DM esu daręs tik vieną kartą ir tai ne mieste. Kas mane labiausiai nustebino, tai, jog nebuvau įspėtas už nieką ir staigiai buvau išmestas iš darbo, o gi seniau FTB darbe būdavo -/+ sistema, kai surinkus 5 minusus tada tik atsisveikindavai su darbu. Prašau FTB (pirktinio) direktoriaus Aston_Martin pateikti įrodymus ir norėčiau, kad Aston'as paaiškintų kodėl manęs neįspejo už mano veiksmus ir iškart išmetė.
  4.  Papeikimą įrodantys ir argumentuojantys įrodymai: Žemiau pateikti screenshotai.
  5.  Sutinku su taisyklėmis viršuje: Sutinku.

sa-mp-216.png

sa-mp-217.png

Posted (edited)

Įspėtas tu buvai manęs, ne kartą ir du. 

https://www.youtube.com/watch?v=09S0eHlt-BM

Aiškiai matosi, kaip stovi su sniper,  nulipęs nuo NRG, gerai nick'o nesimato, /mapp angry ir koks sutapimas, atsidūrei toje pačioje vietoje iš kurios šaudė. Keista ane?

5c7e575ac3f0081bd2c5729ed4289346830.png

Edited by Hard_Work
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...