Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į GTALG.LT - Visi skirtingi, Visi lygūs!
Užsiregistruok dabar kad naudotis visomis mūsų funkcijomis. Iškarto užsiregistravę bei prisijungę, jus gausit teisę kurt temas, atsakyt į esančias temas , suteikti reputaciją, siūst asmenines žinutes, rašyt statuso atnaujinimuose, redaguot jūsų profilį ir daug daugiau !. Jeigu jau turite vartotoją, prisijunkite čia - arba užsiregistruokite nemokamai !
Nuotrauka

FURISTAI VEL.

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 atsakymų į šią temą

#1 Lukosevicius_Linas

Lukosevicius_Linas

Fuksas

• Forumo Narys
  • 57 Pranešimai
  • ADMIN:Nėra
  • VIP:Nėra
  • Darbas:Fūristas
  • Direktorius:Fūristų

30 spalio 2019 - 04:12

Dar karta raysiu del furistu, prašymą. 

Tai gi, nesuprantu kodėl nesutvarkote elementarių klaidų, ar aš čia vienas tik pastebėjau šitą.
SKAITYKIT VISKĄ

ACMNE.jpgŠia nuotrauką ištraukiau iš furistų darbo aprašymo.  Nuvežus bet kokį krovini gauni tik 20e /2kg
Nesvarbu kad pas mane virs 2000 darbo patirties vis tiek aš gaunu ta pačia 1000e už nuvežimą. Nors turetu mokėti jau 35e/2kg  ir gauti 1750e. Na sutvarkykit tuos skaiciukus, sis darbas ir taip darbuotoju daug neturi,  o iki jo reikia daug keltis. Tai bent sutvarkykit, kad moketu uz krovinius normaliai..

• Tadas_Bezda and Canp_Dayld patinka tai

Paveiksliukas

CORALLO KLUBAS

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#2 BOND

BOND

Legenda

• gtaLG.lt serverio Savininkas
  • 2.325 Pranešimai
  • ADMIN:Nėra
  • VIP:Nėra

31 spalio 2019 - 07:50

Ponas, kaip direktorius turėtumėte nesipiktiti ir nekelti skandalų, o pamatęs neaitikimus pasirupinti laiku informuoti. Čia ne pasiūlimas čia jūsų pareiga.

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)