Jump to content
GTALG.LT
Sign in to follow this  
Viktorija_Gone

Naujokų dažniausiai užduodami klausimai

Recommended Posts

Naujokų keliami klausimai

 

Kaip žaidime yra gaunamas XP?

Svarbiausia norint gauti XP yra judėti t. y. Žaisti, keliauti po serverį, dirbti. Nuolat judant už kiekvieną serverio minutę kyla tavo XP. Stovint vietoje – XP nekyla.

 

Koks greičiausias būdas gauti XP?

Naujokai greičiausiai pasikelti XP gali vykdant naujokų užduotis: išsilaikant teisęs, įsigyjant telefoną, dirbant naujokų darbuose.

 

Kaip prarandamas XP?

Prarasti XP gali tik tuo atveju, jeigu nužudai žmogų (-5xp), naudojant narkotikus, mirštant, bei duodant +/- rep, +/- krep (-100XP).

 

Kaip orientuotis serveryje, kaip sužinoti serverio vietas?

Geriausia tai, kad naujokai prisijungę prie serverio iš kart turi žemėlapį, kurio dėka gali rasti svarbiausias serverio vietas. Turint žemėlapį veikia ir žmogaus paieškos cmd /mapp, kuri padeda nustatyti žaidėjo buvimo vietą. Dažnai naudojant žemėlapį jis susidėvi, tačiau jį gali įsigyti kreipiantis į Info Centro darbuotojus /kviesti – Info Centras.

 

Kur išsaugoti žaidimą?

Mūsų serveryje yra auto save sistema, tad dėl žaidimo išsisaugojimo jaudintis nereikia.

 

Kur galiu gauti pinigų?

Kiekvienas žaidėjas norintis gauti pinigų turi įsidarbinti į darbus. Kiekvienas darbas reikalauja tam tikro XP kiekio. Daugiau apie darbus gali rasti parašęs /darbai. Tačiau serveryje vyksta gausybę eventų, kurių metu gali laimėti pinigų. Be to, pinigus gali gauti žvejojant, auginant žolę, perkant – perpardavinėjant namus/ automobilius, žaidžiant monetą ir t.t.

 

Kaip apsaugoti savo pinigus?

Norint apsaugoti savo pinigus, juos turi laikyti banke. Už pinigus dingusius iš rankų administracija neatsako.

 

Kaip galiu apsidrausti savo transportą? Kada jis man duos naudos?

Mašiną galu apdrausti /gps – draudimas. Apsidraudęs mašiną tu negausi baudos iš teisėtvarkos, be to, sprogus mašinai už remontą mokėsi mažiau.

 

Kaip pradėti naudotis banku, bankomatais?

Viskas ko reikia tai nuvykti į banką ir atsidaryti jame sąskaitą. Banko sąskaitos atidarymas jums nieko nekainuos. Naudotis bankomatais paprasta (instrukcijos parašytos prie kiekvieno bankomato), savo PIN kodą rasite /info.

 

Kas valdo serverį?

Serverio savininkas yra Linas_Bond, kuris skiria administratorius. Administratoriai yra kelių lygių: Prižiūrėtojas, Pagalbininkas, Moderatoriai bei paprasti administratoriai, kurie prižiūri serverio veiklą, atlieka skirtingas pareigas. Norint daugiau sužinoti apie juos rašyk /admin.

 

Kas yra VIP nariai? Kaip juo tapti? Ką jie gauna?

VIP privilegijos tai žaidimo palengvinimas, kai atsiranda papildomos komandos, kurios suteikia tau šarvus (galimybę nemokamai susitaisyti mašiną (nesprogusią), pasipildyti baką (50l – 200 eu), stebėti darbų biudžetą, gauti nemokamus ginklus. galima nusipirkti. Vip privilegijas įsigyti gali už kreditus. Daugiau sužinoti paspaudęs TAB du kart ant savo vardo arba /paslaugos, ten rasi visas paslaugas už žetonus ir kreditus.

 

Kaip ieškoti pagalbos serveryje?

Pagalbą serveryje gali gauti parašius /admin ir pasirinkus Administracijos iškvietimas. Nepadėjus administratoriams, galite kreiptis į /vip arba /gol

 

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...