SVEIKI ATVYKĘ Į GTALG.LT FORUMĄ

Norint naudotis visomis forumo funkcijos, būtina registracija.

Norime priminti, jog forumas yra dar tik tvarkomas, tačiau visi pagrindiniai dalykai yra suteikti. Toliau bus dirbama su forumo išvaizda ir reikalingom kitom funkcijom. 

SVARBU. REGISTRUOJANTIS LAIŠKĄ GALITE GAUTI Į SPAM SKILTĮ, TODĖL PASITIKRINKITE TEN.

Vasaros sezonas

Žinome, kad ši vasara šiek tiek kitokia karantino laikotarpiu ir dažniau tenka prisėsti prie kompiuterio, tad mūsų serveryje iki serverio gimtadienio galėsite praturtėti vien iš savo aktyvumo. Kiek minučių čia pas mus praleisite, tiek kiekviena minutė Jums duos naudos resursais, nes:
• Vasaros metu kas minutę online duodamas 1 žetonas;
• Vasaros metu galima atiimti savo uždirbtą algą bet kuriuo metu vyriausybėje;
• Vasaros metu nuo 18 iki 22h duodama papildomas 1xp. Tai reiškia, kad už minutę gausite tokiu laiku dvigubai.
• Vasaros metu už praleistą laiką atsiimant avansą duodama už 1minutę nebe 5e, bet 10€.

Tikimės Jūsų statistika džiaugsis vasaros sezonu ir rudenį jūs būsite prikaupę daug resursų.

Pagarbiai gtaLG.lt komanda.

  FORUMO TAISYKLĖS

  Jei esi mūsų forumo vartotojas, norime pateikti šiek tiek informacijos, jog čia galioja taisyklės ir už jų nesilaikymą skiriamas forumo užtildymas. Skatiname forumo vartotojus atsakingiau žiūrėti į forumo taisykles, labiau gerbti forumo narius. Kaip ir visur yra tam tikros taisyklės taip ir čia, kurios reguliuoja vartotojų,piktus komentavimus, reklamas ir panašiai. DRAUDŽIAMA KOMENTUOTI PO UNBAN IR PAPEIKIMŲ ANKETOMIS. Kviečiame jus pasiskaityti mūsų forumo taisykles, kad žinotume už ką skiriami forumo užtildymai

  Primename, kad forumo užtildymas automatiškai nusiima po paskirto laiko pabaigos, todėl rašyti administratoriams ir gaišti jų laika neverta.

  Žinodami taisykles išvengsite NESUSIPRATIMŲ.

  SLAPTAŽODŽIAI

   

  Esi po pertraukos ir nepameni savo slaptažodžio? Paskiros slaptažodis ir el.pašto adresas yra svarbiausi duomenys serveryje. Norint pasikeisti slaptažodį reikės rašyti prašymą  el.paštu samp.gtalg.lt@gmail.com. Laiškas turi būti siunčiamas iš jūsų paskiroje registruoto el pašto. Prašyme nurodykite naują slaptažodį ar el.pašto adresą taip pat Vardas_Pavarde žaidime.

  Bet jei tu registravaisi į serverį prieš 2-3 metus kai nereikėjo įtraukti savo el.paštus serveryje, dėl slaptažodžio pakeitimo reikės kreiptis į Linas_Bond 

  Dėl forumo paskyrų slaptažodžių kreiptis į VIktorija_Gone
   

  Pagarbiai gtaLG.lt komanda

   Naujiena - GARAŽŲ NUOMA

   Sveiki visi, turime naujienų Jums, kurie nežino kur saugiai pasilikti savo nuosavą transportą - tai mes siūlome naujieną serverio garažų nuomą. Siūlome įsigyti asmeninį garažą su vartų komanda bei jūsų norimu užrašu. Garažo kaina: 8000 kreditų - 30 dienų. Įsigijimas /paslaugos.
   Patogus ir greitas įsigijimas bei naudojimas. Jūsų transporto priemonė bus saugi net ir ne užrakinta. Dvigubi vartai saugos nuo prašalaičių, privati zona tik savininkams. Privatus įėjimas į AFK zoną. Jūsų garažo užrašas informuos apie jūsų socialinę padėtį."
   Garažo informaciją bei galiojimą rasite /info
   Įsigyk jau dabar. Atsakingi asmenys: Diego_Castillo || Linas_Bond

    Sign in to follow this  
    Razbainikas

    Mano atsiradimo istorija - Razbainikas

    Recommended Posts

    Sveiki,

    Esu Augustas, žaidime žinomas kaip Augustas_Razbainikas. Šiame serveryje atsiradau gana netikėtai, vieną vakarą su pusbroliu nusprendėm susirasti kažkokį serverį, kuriame galėtume padaryti nesąmonių, pirmas pasitaikęs buvo gtaLG, tad į jį ir užėjom, prieš tai teko susigalvoti nick‘us, turbūt niekada nebūčiau pagalvojęs, kad kada nors užsidėsiu tokį nick‘ą, Razbainikas buvo pusbrolio idėja ir man nelabai lipo, galvojau, kad kažkokia nesąmonė, bet kuo toliau tuo labiau prilipo ir dabar net neįsivaizduoju savo buvimo šiame serveryje su kitokiu nick‘u. Taigi į šį serverį atėjau 2017 metų lapkričio 17 dieną, pažaidžiau apie savaitę ir pagavau didžiulį kablį, visur bandžiau pritapti, bandžiau dirbti daugelyje darbų ir buvau toks nežinomas, tylus žmogus iki to laiko, kai važiuojant gatve partrenkiau Dalių_Omfg :D, išsišnekom ir jis mane pakvietė į savo klubą THE BEST NRG(apie NRG tuo metu man tik pasvajot buvo galima :D). Viskas labai gerai išsirutuliavo, NRG klube išbuvau ilgą laiką, iki tol kol Dalius tapo neaktyvus, tad klubo vado vaidmenį perėmiau aš, nuo tada ir prasidėjo man labiausiai patikusi dalis šiame serveryje, tapau Info centro direktoriumi, atgaivinau radiją, aktyviai rašiau straipsnius į laikraštį, išbuvau direktoriumi tikrai gana ilgą laiką ir atėjo tas laikas kai nusprendžiau padaryti pertrauką ir į serverį sugrįžau tik 2019 birželį, įstojau į SOA klubą, kuriame mane labai draugiškai priėmė, praėjus šiek tiek laiko, berods liepos pradžioje patapau Apsaugos direktoriumi, bebūdamas apsaugoje, patapau Meru, rugpjūčio pradžioje gavau paaukštinimą į Dealerių direktorių, ir prieš pat rudenį, gavau paaukštinimą į administratoriaus pareigas, kuriuose, deja, ilgai neišbuvau, dėl priverstinės pertraukos, netekau visų pareigų ir grįžęs po pertraukos tapau dušmanu, šiuo metu bandau patekti į policijos gretas. Na, o toliau, laikas parodys, galbūt vėl kilsiu karjeros laipteliais? 😊

    Taip pat už visą pagalbą per mano gyvavimą serveryje, labiausiai noriu padėkoti Daliui_Omfg, Viktorijai_Gone, John_Gotti, turbūt be šių žmonių, serveryje nebūčiau pasiekęs tiek. Taipogi noriu padėkoti visai buvusiai THE BEST NRG šaikai, SOA klubo buvusiems ir esamiems nariams, už palaikymą, linksmus vakarus ir smagų bendravimą! Ačiū!

    Augustas_Razbainikas

    3fea5a4cff92f8075ec1503b6f3c6c93140.jpg

    • Like 2

    Share this post


    Link to post
    Share on other sites

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Reply to this topic...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    Sign in to follow this