Jump to content
GTALG.LT
Sign in to follow this  
Ruta_Corallo

Bendra informacija

Recommended Posts

GTALG.LT Bendra informacija 

 

 

Taisyklių privalu laikytis visiems serverio žaidėjams, nepriklausomai - kokios serveryje užimamos pareigos ar statusas.

Taip pat už taisyklių pažeidimą yra skiriamos serveryje nustatytos nuobaudos, tokios kaip:

 1. Įkalinimas nuo 5 000 sec
 2. Žaidėjo, klubo nario-vado, VIP, GOLD VIP, mero, direktoriaus, administracijos įspėjimai
 3. Užtildymas – MUTE nuo 30min iki 96 val.
 4. BAN – Užblokavimas
 5. Resursų nuėmimas (buginimo atveju)
 6. Paskyros panaikinimas-ištrynimas
 7. Event‘o rengėjo uždraudimas
 8. Nušalinimas nuo pareigų

Kiekvienam taisykles pažeidusiam žaidėjui drausminės nuobaudos paskiriamos remiantis serverio taisyklėmis ir vertinant situaciją.

Kiekviena nuobauda yra ribojama tam tikrais kriterijais ir kaupiasi kiekvieno žaidėjo informacijoje, todėl kuo daugiau žaidėjai piknaudžiauja taisyklėmis, tuo didesni apribojimai atsiranda jo žaidimo kokybėje. Tad kodėl neverta pažeisti serverio taisykles :

 1. Įkalinimo metu žaidėjai praranda galimybę siekti didesnio XP kiekio,serveryje išbūto laiko, turi ribotą plotą kalėjimo vietoje
 2. Įspėjimo uždėjimo atveju žaidėjas gavęs didesnį kiekį įspėjimų neturi teisės dalyvauti eventuose, darbintis į dalį darbų, turėti tam tikrų ginklų, naudotis klubo privilegijomis ir dauguma kitų galimybių serveryje, daugiau apie šiuos kriterijus galite skaityti /ispejimas
 3. Užtildymo lygis didėja automatiškai priklausomai nuo gautų užtildymo skaičių, žaidėjui yra apribojamos galimybės susisiekti bet kokiu būdu su kitais serverio žaidėjais, kviesti pajėgas ar kitaip duoti žinią jeigu kažko prireiktų.
 4. BAN-užblokavimo metu žaidėjas neturi galimybės prisijungti prie serverio.
 5. Resursų nuėmimo metu žaidėjas praranda dalį savo sukauptų resursų [XP,online,darbo patirtis,pinigai,kreditai, žetonai,darbo užmokestis ir kt.) ir turi juos kaupti iš naujo.
 6. Paskyros ištrynimo atveju žaidėjas neturi galimybės visiškai prisijungti prie savosios paskyros, tad žaidimas prasideda iš naujo.
 7. Event‘o rengėjo draudimo atveju, žaidėjas nebeturi daugiau galimybės gauti event‘o rengėjo pareigas.
 8. Nušalinimo nuo pareigų atveju žaidėjas greičiausiai daugiau neturi galimybės susigrąžinti atgal turėtas pareigas, tai apriboja jo galimybes siekti kažko daugiau.

Bet kokiu atveju pažeidžiant serverio taisykles Jūsų žaidimo kokybė tampa vis prastesnė, kol galiausiai Jums yra uždraudžiama beveik visiškai paprasta veikla ir privalote visus sukauptus baudžiamuosius kriterijus naikinti. Daugiau info rasite /paslaugos ir TAB

 

 

 

Su Pagarba GTALG.LT Komanda

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...