SVEIKI ATVYKĘ Į GTALG.LT FORUMĄ

Norint naudotis visomis forumo funkcijos, būtina registracija.

Norime priminti, jog forumas yra dar tik tvarkomas, tačiau visi pagrindiniai dalykai yra suteikti. Toliau bus dirbama su forumo išvaizda ir reikalingom kitom funkcijom. 

SVARBU. REGISTRUOJANTIS LAIŠKĄ GALITE GAUTI Į SPAM SKILTĮ, TODĖL PASITIKRINKITE TEN.

Vasaros sezonas

Žinome, kad ši vasara šiek tiek kitokia karantino laikotarpiu ir dažniau tenka prisėsti prie kompiuterio, tad mūsų serveryje iki serverio gimtadienio galėsite praturtėti vien iš savo aktyvumo. Kiek minučių čia pas mus praleisite, tiek kiekviena minutė Jums duos naudos resursais. Nes:
• Vasaros metu kas minutę online duodamas 1 žetonas;
• Vasaros metu galima atiimti savo uždirbtą algą bet kuriuo metu vyriausybėje;
• Vasaros metu nuo 18 iki 22h duodama papildomas 1xp. Tai reiškia, kad už minutę gausite tokiu laiku dvigubai.
• Vasaros metu už praleistą laiką atsiimant avansą duodama už 1minutę nebe 5e, bet 10€.

Tikimės Jūsų statistika džiaugsis vasaros sezonu ir rudenį jūs būsite prikaupę daug resursų.

Pagarbiai gtaLG.lt komanda 2764.png

Sign in to follow this  
    Viktorija_Gone

Taksi direktoriaus rinkimai

Recommended Posts

Taksi direktoriaus rinkimai
    Dėmesio!

Kadangi Titas_Elegy  nuo vasario 8 dienos gerai vadovavo Taksi firmai, bet atėjusi vasara pakeitė jo planus. Šiltėjant orams jis vis dažniau svarstė perleisti savo postą, o atėjus vasarai jis galutinai nusprendė tai padaryti. Tai dabar tikimės, kad atsiras gabus, norintis bendradarbiauti su transporteriais ir kurti taksistams užduotis, aprūpinti miestą puikiais vežėjais.

Siūlome: dvigubą atlyginimą, direktoriaus rangą ir premiją, galimybę kilti karjeros laiptais ir pretenduoti į aukštesnes serverio pareigas, vyr. gydytojų ir taip pat tarnybinius namus. 

Jei nori dalyvauti atrankoje, užpildyk anketą. 

Direktoriaus atrankos taisyklės

1. Neturėti daugiau kaip 5 įspėjimus;
    2. Turėti daugiau patirties taškų (XP) nei reikalauja šis darbas;
    3.  Nesikeikti ir stengtis nedaryti klaidų pildant anketą;
    4.  Būti pavyzdingu ir aktyviu serveryje;
    5.  Jei Jus pakvietė į pokalbį, būtina dalyvauti;
    6.  Išmanyti serverio taisykles.
    7.  Per savaitę išbūti 20 valandų.

Atrankos eiga:

1. Pirmas atrankos etapas (anketos užpildymas vyksta iki 2020-07-01)
    2. Antras atrankos etapas (Išrenkamos geriausios 2-4 anketos ir žaidėjai yra kviečiami į pokalbius nuo 2020-07-01 iki 2020-07-03)

Direktoriaus rinkimų anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:
    2. Jūsų amžius:
    3. Ką šiuo metu veikiate už serverio ribų? (laisvalaikis, hobiai ir pan.):
    4. Jūsų patirties serveryje (XP) kiekis:
    5. Kokius direktorius esate turėjęs (-us)?:
    6. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?:
    7. Kodėl manote, kad galėtum vadovauti Taksi darbui? Kokios savybės jums padės suburti komandą?:
    8. Ką naujo įneštumėte į darbą?:
    9. Kokį post'ą užimate šiuo metu?:
    10. Kiek laiko planuojate išbūti Taksi direktoriumi?:
    11. Kaip vertinate prieš tai buvusio direktoriaus pareigas (Argumentuokite):
    12. Jūsų kontaktai (skype, facebook):

Kiekvienas kandidatas prieš pildant anketas privalo susipažinti ir laikytis visų nurodytų reikalavimų:  

Anketos užpildytos ne pagal reikalavimus bus trinamos neinformavus kandidato, todėl laikykis visų nurodytų reikalavimų

Už anketų kopijavimą ar komentavimą po jomis skiriamas forumo MUTE 

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Martin_Madrazo
    2. Jūsų amžius: 17
    3. Ką šiuo metu veikiate už serverio ribų? (laisvalaikis, hobiai ir pan.): Tai apart to, kad mėgstu pasedėti prie kompo, išeinu karts nuo karto į lauką, prie ežero ar šiaip pasivaikščiot kurnors, padirbu kartais pas tėvų sode ir prie statybų biški. Dažniausiai mano laisvalaikis būdavo futbolas, pralankiau 10 metų, bet mečiau, nes turėjau problemų su širdim, taip pat kartais pažaidžiu krepšinį. Klausau muzikos, prie televizoriaus labai nesėdžiu, žiūriu youtubei video ir pnš...
    4. Jūsų patirties serveryje (XP) kiekis: 17k
    5. Kokius direktorius esate turėjęs (-us)?: Jei kalbant apie šį serverį, tai kol kas neivieno.
    6. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?:Priklauso nuo to kiek dirbu ir kiek turiu laisvo laiko, bet manyčiau kažkur  nuo  2 iki 5 valandų per dieną.
    7. Kodėl manote, kad galėtum vadovauti Taksi darbui? Kokios savybės jums padės suburti komandą?:Galėčiau vadovaut, nes taksistų darbas nėra jau toks sūnkus, kaip kitų. O dėl darbuotojų, tai rinkčiaus drausmingus, pasitikinčius ir  gerus darbuotojus.
    8. Ką naujo įneštumėte į darbą?:Na tai kad būtų įdomiau ir paįvairinti darbą galėčiau padaryti užduočių, keliones, susirinkimus manau sugalvočiau kažką dar, bet pradžiai tiek.
    9. Kokį post'ą užimate šiuo metu?: Šiuo metu esu Info Centro darbuotojas...
    10. Kiek laiko planuojate išbūti Taksi direktoriumi?:Iki kol atsibos, mėnesį mažiausiai turėčiau. Stengsiuos išbūti kuo ilgiau.
    11. Kaip vertinate prieš tai buvusio direktoriaus pareigas (Argumentuokite):Na Titas išbuvo direktorium visai nemažą laiko tarpą, daugiau nelabai žinau ką apie jį pasakyt. 
    12. Jūsų kontaktai (skype, facebook): FB - Erikas Juščius
                                                                          Snapchatas - erikas69420

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Dav_Rave
    2. Jūsų amžius: 16
    3. Ką šiuo metu veikiate už serverio ribų? (laisvalaikis, hobiai ir pan.): Laisvalaikiais kaip ir visi būnu su draugais, pasportuoju, keltą prijomu moku ant turniko ir kartais su baikeriais važinėju. Ir kaip gi be sampo.
    4. Jūsų patirties serveryje (XP) kiekis: 31k
    5. Kokius direktorius esate turėjęs (-us)?: Taksi, 2x brigados, jakudzos.
    6. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: Apie 3-6h
    7. Kodėl manote, kad galėtum vadovauti Taksi darbui? Kokios savybės jums padės suburti komandą?: Vadovaut man man labai patinka ir manau aš tai sugebu, o komandą suburti padės mano komunikavimas su žaidėjais, mano idėjos šiame darbe.
    8. Ką naujo įneštumėte į darbą?: Į šį darbą gali įnešti tikrai daug, kai seniau buvau taksi darbuotojas ir mūsų mylimioji Viktorija_Gone buvo direktorė būdavo savaitinės užduotys ir už jas duodavo premijas ir visokios vairavimo (manevravimo) įgūdžiai su automobiliu. Tai jei tapsiu direktorius šiuos dalykus tikrai atgaivinsiu.
    9. Kokį post'ą užimate šiuo metu?: Medikas.
    10. Kiek laiko planuojate išbūti Taksi direktoriumi?: Tiek kiek leis.
    11. Kaip vertinate prieš tai buvusio direktoriaus pareigas (Argumentuokite): Nepamenu.
    12. Jūsų kontaktai (skype, facebook): kancleris#9704

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Daff_Bullas
    2. Jūsų amžius: 14
    3. Ką šiuo metu veikiate už serverio ribų? (laisvalaikis, hobiai ir pan.): Šiuo metu esu išvykęs, greitu metu grįšiu, būnu lauke su draugais, žaidžiu krepšinį.
    4. Jūsų patirties serveryje (XP) kiekis: Apie 26k XP
    5. Kokius direktorius esate turėjęs (-us)?:
    6. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: Apie 4-6h
    7. Kodėl manote, kad galėtumvadovauti Taksi darbui? Kokios savybės jums padės suburti komandą?: Manau, kad esu pajėgus vadovauti taksistams. Suburti komandą padės premijos ir užduotys, kuriuos bus atlygintos.
    8. Ką naujo įneštumėte į darbą?: Daugiau premijų, užduočių.
    9. Kokį post'ą užimate šiuo metu?: Esu dealerių firmos darbuotojas.
    10. Kiek laiko planuojate išbūti Taksi direktoriumi?: Kuo įmanoma ilgiau.
    11. Kaip vertinate prieš tai buvusio direktoriaus pareigas (Argumentuokite): Buvo puikus direktorius. Šmeišti negaliu.
    12. Jūsų kontaktai (skype,facebook): live:daffmalboro

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this