SVEIKI ATVYKĘ Į GTALG.LT FORUMĄ

Norint naudotis visomis forumo funkcijos, būtina registracija.

Norime priminti, jog forumas yra dar tik tvarkomas, tačiau visi pagrindiniai dalykai yra suteikti. Toliau bus dirbama su forumo išvaizda ir reikalingom kitom funkcijom. 

SVARBU. REGISTRUOJANTIS LAIŠKĄ GALITE GAUTI Į SPAM SKILTĮ, TODĖL PASITIKRINKITE TEN.

Vasaros sezonas

Žinome, kad ši vasara šiek tiek kitokia karantino laikotarpiu ir dažniau tenka prisėsti prie kompiuterio, tad mūsų serveryje iki serverio gimtadienio galėsite praturtėti vien iš savo aktyvumo. Kiek minučių čia pas mus praleisite, tiek kiekviena minutė Jums duos naudos resursais, nes:
• Vasaros metu kas minutę online duodamas 1 žetonas;
• Vasaros metu galima atiimti savo uždirbtą algą bet kuriuo metu vyriausybėje;
• Vasaros metu nuo 18 iki 22h duodama papildomas 1xp. Tai reiškia, kad už minutę gausite tokiu laiku dvigubai.
• Vasaros metu už praleistą laiką atsiimant avansą duodama už 1minutę nebe 5e, bet 10€.

Tikimės Jūsų statistika džiaugsis vasaros sezonu ir rudenį jūs būsite prikaupę daug resursų.

Pagarbiai gtaLG.lt komanda.

  FORUMO TAISYKLĖS

  Jei esi mūsų forumo vartotojas, norime pateikti šiek tiek informacijos, jog čia galioja taisyklės ir už jų nesilaikymą skiriamas forumo užtildymas. Skatiname forumo vartotojus atsakingiau žiūrėti į forumo taisykles, labiau gerbti forumo narius. Kaip ir visur yra tam tikros taisyklės taip ir čia, kurios reguliuoja vartotojų,piktus komentavimus, reklamas ir panašiai. DRAUDŽIAMA KOMENTUOTI PO UNBAN IR PAPEIKIMŲ ANKETOMIS. Kviečiame jus pasiskaityti mūsų forumo taisykles, kad žinotume už ką skiriami forumo užtildymai

  Primename, kad forumo užtildymas automatiškai nusiima po paskirto laiko pabaigos, todėl rašyti administratoriams ir gaišti jų laika neverta.

  Žinodami taisykles išvengsite NESUSIPRATIMŲ.

  SLAPTAŽODŽIAI

   

  Esi po pertraukos ir nepameni savo slaptažodžio? Paskiros slaptažodis ir el.pašto adresas yra svarbiausi duomenys serveryje. Norint pasikeisti slaptažodį reikės rašyti prašymą  el.paštu samp.gtalg.lt@gmail.com. Laiškas turi būti siunčiamas iš jūsų paskiroje registruoto el pašto. Prašyme nurodykite naują slaptažodį ar el.pašto adresą taip pat Vardas_Pavarde žaidime.

  Bet jei tu registravaisi į serverį prieš 2-3 metus kai nereikėjo įtraukti savo el.paštus serveryje, dėl slaptažodžio pakeitimo reikės kreiptis į Linas_Bond 

  Dėl forumo paskyrų slaptažodžių kreiptis į VIktorija_Gone
   

  Pagarbiai gtaLG.lt komanda

   Naujiena - GARAŽŲ NUOMA

   Sveiki visi, turime naujienų Jums, kurie nežino kur saugiai pasilikti savo nuosavą transportą - tai mes siūlome naujieną serverio garažų nuomą. Siūlome įsigyti asmeninį garažą su vartų komanda bei jūsų norimu užrašu. Garažo kaina: 8000 kreditų - 30 dienų. Įsigijimas /paslaugos.
   Patogus ir greitas įsigijimas bei naudojimas. Jūsų transporto priemonė bus saugi net ir ne užrakinta. Dvigubi vartai saugos nuo prašalaičių, privati zona tik savininkams. Privatus įėjimas į AFK zoną. Jūsų garažo užrašas informuos apie jūsų socialinę padėtį."
   Garažo informaciją bei galiojimą rasite /info
   Įsigyk jau dabar. Atsakingi asmenys: Diego_Castillo || Linas_Bond

    Sign in to follow this  
    Markush

    eilinis marcuso pasiūlymas

    Recommended Posts

    Posted (edited)

    1. Jūsų slapyvardis  (Vardas_Pavardė):   Markush
    2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas:  Siūlau rimtesnę idėja darbams. Atrodo šiek tiek netikroviškai, kad, kaip pavyzdys , medikai atvyksta į iškvietimą, ir pasiūlo /vaista nick. Iš kur jie turi tą vaistą ? Iš oro . Siūlau padaryti taip, jog medikai , turėtų bazėj pickupą, kuriame pvz 5 vaistai už 1000eur. Jeigu nori pardavinėti prekes, jomis turi apsirūpinti bazėje. Lygiai taip pat su priešnuodžiais. Čia esmė aiškiai kalbant tokia pat kaip dyleriams, jie norėdami pardavinėti prekes sumoka pinigus ir pasiima iš bazės. taip reikėtu padaryti visiems darbams. Tarkim Taxiorai, sumoka 5k eur kad gautu 5 bilietus, juos išsiparduoda, važiuoja į bazę pasiimti naujo paketo. Mechanikai nusiperka 15 bakelių, taisymo įrankių, ir važiuoja dirbt. O dabar kyla klausimas, iš kur jie gautų tas prekes? Prekes visi darbai turėtų gauti iš FŪRISTU, kurie turėtu užvešti visiems darbams į bazes prekių. Su šia idėja Fūristų darbas būtų pajungtas į serverio veiklą, ir tarptu svarbus, o ne bereikšmis važinėjimas LS mieste i checkpointus. Fūristams turiu nemažai pasiūlymu. Vienas jų skambėtų taip: PVZ fūristų leistinų prekių gabenimo kiekis yra 50, tačiau jie gali sutalpinti į fūrą 100 prekių. Jeigu juos pareigūnai sugautu viršijus leistinas normas,  ( tarkim su 100 prekių) jie gautų star už kontrabandą ir konfiskuotu prekes. Jeigu fūristas nugabena didelę prekę, jis gauna papildomus bonusus, uždirba daugiau.  Na čia rimtesnis pasiūlymas, kuri vargu ar įgyvendins, bet jeigu jums kyla klausimų kaip sudominti žaidėjus fūristų darbu, tai manau reikia galvoti kažką panašaus ir šia kryptim.
    3. Kuo ši idėja ar pasiūlymas  bus naudinga gtaLG.lt serveriui?:   Manau labai stipriai išaugtų žaidėju užimtumas

    Edited by Markush
    • Like 7

    Share this post


    Link to post
    Share on other sites
    22 valandas prieš , Black_Jack parasė:

    tam jug yra samanas 😄

    samano pasiprasyk kad tau pridetu smegenu

    • Like 1

    Share this post


    Link to post
    Share on other sites

    Sia ideja senai turiu, bet kolkas neprieinu prie jos

    Share this post


    Link to post
    Share on other sites
    Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this