SVEIKI ATVYKĘ Į GTALG.LT FORUMĄ

Norint naudotis visomis forumo funkcijos, būtina registracija.

Norime priminti, jog forumas yra dar tik tvarkomas, tačiau visi pagrindiniai dalykai yra suteikti. Toliau bus dirbama su forumo išvaizda ir reikalingom kitom funkcijom. 

SVARBU. REGISTRUOJANTIS LAIŠKĄ GALITE GAUTI Į SPAM SKILTĮ, TODĖL PASITIKRINKITE TEN.

Vasaros sezonas

Žinome, kad ši vasara šiek tiek kitokia karantino laikotarpiu ir dažniau tenka prisėsti prie kompiuterio, tad mūsų serveryje iki serverio gimtadienio galėsite praturtėti vien iš savo aktyvumo. Kiek minučių čia pas mus praleisite, tiek kiekviena minutė Jums duos naudos resursais. Nes:
• Vasaros metu kas minutę online duodamas 1 žetonas;
• Vasaros metu galima atiimti savo uždirbtą algą bet kuriuo metu vyriausybėje;
• Vasaros metu nuo 18 iki 22h duodama papildomas 1xp. Tai reiškia, kad už minutę gausite tokiu laiku dvigubai.
• Vasaros metu už praleistą laiką atsiimant avansą duodama už 1minutę nebe 5e, bet 10€.

Tikimės Jūsų statistika džiaugsis vasaros sezonu ir rudenį jūs būsite prikaupę daug resursų.

Pagarbiai gtaLG.lt komanda 2764.png

Viktorija_Gone

Dealerių direktoriaus rinkimai

Recommended Posts

Dylerių direktoriaus atranka
    Dėmesio!

Ieškomas atsakingas, gebantis vadovauti Dyleriams. Taip pat, turintis puikius komunikacinius ir strateginius sugebėjimus, norintis ir mokantis dirbti komandoje o ypač mėgstantis prekybą bei verslą. 

Siūlome: dvigubą atlyginimą, direktoriaus rangą ir premiją, galimybę kilti karjeros laiptais ir pretenduoti į aukštesnes serverio pareigas, vyr. gydytojų ir taip pat tarnybinius namus. 

Jei nori dalyvauti atrankoje, užpildyk anketą. 

Dylerių direktoriaus atrankos taisyklės

1. Neturėti daugiau kaip 5 įspėjimus;
    2. Turėti daugiau patirties taškų (XP) nei reikalauja šis darbas;
    3.  Nesikeikti ir stengtis nedaryti klaidų pildant anketą;
    4.  Būti pavyzdingu ir aktyviu serveryje;
    5.  Jei Jus pakvietė į pokalbį, būtina dalyvauti;
    6.  Išmanyti serverio taisykles.
    7.  Per savaitę išbūti 20 valandų.

Atrankos eiga:

1. Pirmas atrankos etapas (anketos užpildymas vyksta iki 2020-07-01)
    2. Antras atrankos etapas (Išrenkamos geriausios 2-4 anketos ir žaidėjai yra kviečiami į pokalbius nuo 2020-07-01 iki 2020-07-04)

Direktoriaus rinkimų anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:
    2. Jūsų amžius:
    3. Ką šiuo metu veikiate už serverio ribų? (laisvalaikis, hobiai ir pan.):
    4. Jūsų patirties serveryje (XP) kiekis:
    5. Kokius direktorius esate turėjęs (-us)?:
    6. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?:
    7. Kodėl manote, kad galėtum vadovauti Dyleriams?:
    8. Ką naujo įneštumėte į darbą?:
    9. Kokį post'ą užimate šiuo metu?:
    10. Kiek laiko planuojate išbūti Dylerių direktoriumi?:
    11. Kaip vertinate prieš tai buvusio direktoriaus pareigas (Argumentuokite):
    12. Jūsų kontaktai (skype, facebook):

Kiekvienas kandidatas prieš pildant anketas privalo susipažinti ir laikytis visų nurodytų reikalavimų:  

Anketos užpildytos ne pagal reikalavimus bus trinamos neinformavus kandidato, todėl laikykis visų nurodytų reikalavimų

Dar viena svarbi pastaba: Žaidėjas dirbantis Dyleriuose turi didesnes galimybes gauti direktoriaus pareigas.

Už anketų kopijavimą ar komentavimą po jomis skiriamas forumo MUTE 

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Claude_Speed
    2. Jūsų amžius: 17
    3. Ką šiuo metu veikiate už serverio ribų? (laisvalaikis, hobiai ir pan.): Fuliokas, da knygą kartais paskaitau.
    4. Jūsų patirties serveryje (XP) kiekis: 57k 
    5. Kokius direktorius esate turėjęs (-us)?: Mechanikų drk, Jakudzos vadas x4, Brigados vadas x4.
    6. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: 2-3h. Jei postą kokį turiu tai 4-5h.
    7. Kodėl manote, kad galėtum vadovauti Dyleriams?: Turiu didelę reputaciją gaujų gyvenime dėl geležinių nervų, manau galėčiau susitvarkyt su darbuotojais, taip pat būtu griežtos bausmės, dyleriai būtu su galva, o ne kokie begalviai, kurie nežino ką dyleriuose veikia.
    8. Ką naujo įneštumėte į darbą?: Naujų veidų, greitas atsakymas į iškvietimus, gerą aptarnavimo kokybę.
    9. Kokį post'ą užimate šiuo metu?: Pavyzdingas medikas
    10. Kiek laiko planuojate išbūti Dylerių direktoriumi?: bent mėnesį.
    11. Kaip vertinate prieš tai buvusio direktoriaus pareigas (Argumentuokite): Nemačiau
    12. Jūsų kontaktai (skype, facebook): skype kipras1124
    • Like 3

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ron_Dail
    2. Jūsų amžius: 16
    3. Ką šiuo metu veikiate už serverio ribų? (laisvalaikis, hobiai ir pan.): Imtynes sportuoju, megstu labiau dabar pasedeti prie pc.
    4. Jūsų patirties serveryje (XP) kiekis: 28k XP
    5. Kokius direktorius esate turėjęs (-us)?: Visus išskyrus : teisėsaugos, furistų.
    6. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: 5-9h
    7. Kodėl manote, kad galėtum vadovauti Dyleriams?: Esu senbuvis, patyręs direktorius srytise, turiu galva, tai nebūtų bukagalviai pas mane, būtų aptreniruoti ir greiti įvykdynėjant užsakymus.
    8. Ką naujo įneštumėte į darbą?: Daryčiau treniruotes kas savaitė, būtų greitesni darbuotojai daug kartų, daryčiau misijas, už kuriuos galima gauti papildomai pinigų, tai praverstu labai ir būtų online darbuotojai kurie norėtu pasiekti daugiau!
    9. Kokį post'ą užimate šiuo metu?: Apsaugos darbuotojas.
    10. Kiek laiko planuojate išbūti Dylerių direktoriumi?: Metus ir daugiau.
    11. Kaip vertinate prieš tai buvusio direktoriaus pareigas (Argumentuokite): Tikrai neblogi, būtų galima iš juo kai ko pasimokyti, bet padare klaidą, bet nealyzavo pasekmės.
    12. Jūsų kontaktai (skype, facebook): Skype Ron Dail ; Facebook: Rolandas Grėbliūnas ; Instagram: Rolka741 ; SnapChat: Rolka741.
    • Like 1

2 valandas prieš , Reivas parasė:
    1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Dav Rave
    2. Jūsų amžius: 16
    3. Ką šiuo metu veikiate už serverio ribų? (laisvalaikis, hobiai ir pan.): Šiaip laisvalaikiu sportuoju, būnu su draugais aišku kaip ir visi serverio žaidėjau žadžiu gtaLg serveryje, bei važinėju motoroleriu.
    4. Jūsų patirties serveryje (XP) kiekis: 28k
    5. Kokius direktorius esate turėjęs (-us)?: Taksi, 2x Brigados, Jakudzos.
    6. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: Apie 8h.
    7. Kodėl manote, kad galėtum vadovauti Dyleriams?:  Tai atiduočiau visa save į šį darbą, stengčiausi dylerių darbą vėl suaktyvinti ir išplėsti ji visame serveryje, kad pareigūnai turėtų daugiau darbo gaudyti narkomanus. Su žmonėmis jei noriu, galiu surasti bendrą kalbą, bet jei tas žmogus negerbia manęs, aš irgi jo negerbsiu.
    8. Ką naujo įneštumėte į darbą?: Įneščiau daugiau aktyvumo darbuotojams, nes šiuo metu žaidėjai skundžiasi, kad neužtenka dylerių arba jų išvis nėra. Mokėčiau nemažas premijas už gerą darba ir aktyvumą.
    9. Kokį post'ą užimate šiuo metu?: Medikas.
    10. Kiek laiko planuojate išbūti Dylerių direktoriumi?: Tiek kiek leis.
    11. Kaip vertinate prieš tai buvusio direktoriaus pareigas (Argumentuokite): Nežinau, kas jis toks buvo, tai nieko negaliu argumentuoti.
    12. Jūsų kontaktai (skype, facebook): Discord: kancleris#9704

• Like 1

Posted (edited)
    1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Marcus Wallace
    2. Jūsų amžius: 20 +
    3. Ką šiuo metu veikiate už serverio ribų? (laisvalaikis, hobiai ir pan.): Dirbu, aktyviai sportuoju, ir randu laiko sampui
    4. Jūsų patirties serveryje (XP) kiekis: 222777 xp
    5. Kokius direktorius esate turėjęs (-us)?: Esu turėjas nemažai direktorių per savo ilgą žaidimą šiame serveryje, tačiau dyleriu direktorium prabuvau ilgiausiai ( apie metus ) , ir tas laikotarpis man buvo vienas iš įsimintiniausių ir smagiausių.
    6. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: įvairiai, esu aktyvus
    7. Kodėl manote, kad galėtum vadovauti Dyleriams?: Kaip minėjau, esu buvęs ilgai šio darbo direktorium, ir tuo metu man vadovaujant tikrai šis darbas buvo aktyvus, geidžiamas žaidėjų, ir turintis pagarbą iš žaidėjų. Bet kas pas mane į darbą nepapuldavo, dirbdavo tik tie, kurie supranta darbo specifika ir esme. Vadovauti tikrai sugebu.
    8. Ką naujo įneštumėte į darbą?:  Turiu šiuo metu viena idėja pačiam darbui, kuo būtų galima prekiauti dyleriams. Apie tai plačiau papasakosiu pokalbyje, jeigu būsiu ten pakviestas. Taip pat vadovaučiau dyleriams su šiek tiek kitokia filosifija, pritaikyčiau lengvatų šeimoms, apie tai irgi plačiau pokalbyje.
    9. Kokį post'ą užimate šiuo metu?: Du mėnesius esu Apsaugos direktorius, Sevilles Boulevard klubo narys.
    10. Kiek laiko planuojate išbūti Dylerių direktoriumi?: Esu pastovus, nemėgstu lakstyt po darbus, ar keisti aplinka, tad tikrai ilgai užsibūčiau Dyleriu, ne mėnesį ir ne du.
    11. Kaip vertinate prieš tai buvusio direktoriaus pareigas (Argumentuokite): Vertinu labai prastai, apart jo naglumo ir akių draskymo nieko daugiau nemačiau.
    12. Jūsų kontaktai (skype, facebook): Turite
    Edited by Markush

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Benjamin_Shepard
    2. Jūsų amžius: 18 
    3. Ką šiuo metu veikiate už serverio ribų? (laisvalaikis, hobiai ir pan.): Nieko įpatingo
    4. Jūsų patirties serveryje (XP) kiekis: 18k
    5. Kokius direktorius esate turėjęs (-us)?: Dealerių direktorių.
    6. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: Maždaug 4h
    7. Kodėl manote, kad galėtum vadovauti Dyleriams?: Esu jau vadovavęs jiems ir tikrai gan gerai, neesu gavęs nusiskundimų ar kažko panašaus. Ir jau turiu sukaupęs nemažai patirties dealerių darbe.
    8. Ką naujo įneštumėte į darbą?: Visų pirma atgaivinčiau ir suaktyvinčiau darbuotojus, keliones tęsiu, įvairias veiklas darysiu.
    9. Kokį post'ą užimate šiuo metu?: Soa klubo narys.
    10. Kiek laiko planuojate išbūti Dylerių direktoriumi?: Iki kito bano nuo Lino
    11. Kaip vertinate prieš tai buvusio direktoriaus pareigas (Argumentuokite): Apie save nieko negaliu pasakyt.
    12. Jūsų kontaktai (skype, facebook): kareivissz
    • Like 1

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: James_Grant
    2. Jūsų amžius: 24 metai
    3. Ką šiuo metu veikiate už serverio ribų? (laisvalaikis, hobiai ir pan.): Dirbu ir geiminu 
    4. Jūsų patirties serveryje (XP) kiekis: 78k+
    5. Kokius direktorius esate turėjęs (-us)?: Esu turejes Jakudza Camora Taxi ir dar kiti nelabai ir pamenu jau per 10metu
    6. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: 3-4h Savaitgali galiu but 7-8h
    7. Kodėl manote, kad galėtum vadovauti Dyleriams?: Esu draugiškas žmogus, visus serveryje pažystu turiu daug draugu surinkciau gera kolektyva i Dilerius
    8. Ką naujo įneštumėte į darbą?: Atgaivinčiau darbą, Reiktu tvarkos kad butu daug dilerių . Dideles premijas padaryčiau darbuotojams
    9. Kokį post'ą užimate šiuo metu?: Dirbu Vyr gydytoju.
    10. Kiek laiko planuojate išbūti Dylerių direktoriumi?: Manau galėčiau but ilgai kol mane paaukštintu.
    11. Kaip vertinate prieš tai buvusio direktoriaus pareigas (Argumentuokite): Na aš nelabai ji žinau bet žmones kalba kad jis geras direktorius buvo 
    12. Jūsų kontaktai (skype, facebook): Skype Cepuks0

Guest
    This topic is now closed to further replies.