SVEIKI ATVYKĘ Į GTALG.LT FORUMĄ

Norint naudotis visomis forumo funkcijos, būtina registracija.

Norime priminti, jog forumas yra dar tik tvarkomas, tačiau visi pagrindiniai dalykai yra suteikti. Toliau bus dirbama su forumo išvaizda ir reikalingom kitom funkcijom. 

SVARBU. REGISTRUOJANTIS LAIŠKĄ GALITE GAUTI Į SPAM SKILTĮ, TODĖL PASITIKRINKITE TEN.

Vasaros sezonas

Žinome, kad ši vasara šiek tiek kitokia karantino laikotarpiu ir dažniau tenka prisėsti prie kompiuterio, tad mūsų serveryje iki serverio gimtadienio galėsite praturtėti vien iš savo aktyvumo. Kiek minučių čia pas mus praleisite, tiek kiekviena minutė Jums duos naudos resursais. Nes:
• Vasaros metu kas minutę online duodamas 1 žetonas;
• Vasaros metu galima atiimti savo uždirbtą algą bet kuriuo metu vyriausybėje;
• Vasaros metu nuo 18 iki 22h duodama papildomas 1xp. Tai reiškia, kad už minutę gausite tokiu laiku dvigubai.
• Vasaros metu už praleistą laiką atsiimant avansą duodama už 1minutę nebe 5e, bet 10€.

Tikimės Jūsų statistika džiaugsis vasaros sezonu ir rudenį jūs būsite prikaupę daug resursų.

Pagarbiai gtaLG.lt komanda 2764.png

Sign in to follow this  
    Ruta_Corallo

Mero rinkimai 2020 06 28

Recommended Posts

Mero rinkimai 

Taisyklės pildant anketą į serverio mero postą : 

1. Anketoje griežtai draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius ar kitaip įžeidinėti žaidėjus, serverio komandą ar patį serverį.
    2. Griežtai draudžiama kopijuoti kito anketą.
    3. Neturėti daugiau kaip 5 žaidėjo įspėjimus.
    4. Būti aktyviam serveryje
    5. Būti aktyviam SUPER Sekmadienio metu 20:30 val.
    6. Žinoti serverio bei mero taisykles.
    7. Rašyti tik teisingą informaciją, atsakyti į klausimus plačiai ir motyvuotai.
    8. Nekomentuoti kito dalyvio anketos į direktoriaus rinkimus.
    9. Žaidėjas turi turėti pakankamai pinigų resursų;
    10. Būti perskaičius Informaciją apie Merą : 

Dalyvauti rinkimuose draudžiama: 

1. Grubiai nusižengusiems serverio žaidėjams, kurie savo elgesiu buvo pakenkę serveriui
    2. Turint 5-is įspėjimus
    3. Turint neleistinų programų, mod'ų 

Reikalavimai pildant anketą:

1. Pildant anketą Jums reikia nukopijuoti pateiktus anketos klausimus ir įrašyti atsakymus (atsakymus rašykite RAUDONA spalva, kodas: #ff0000) ir įkelkite į komentarus
    2. Atsakymus rašyti 18 dydžio šriftu 
    3. Didesnis šansas patekti į tolimesnį pokalbį parašius esė apie save ar savo planus bei pažadus serverio žaidėjams

Mero posto anketos šablonas:

Anketa:

1. Vardas_Pavardė serveryje: 
    2. Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?:
    3. Kodėl norite tapti GTALG.lt serverio Meru?: 
    4. Kuo remsitės būdami Meru?:
    5. Jūsų nuomone, kokia Mero pagrindinė pareiga?:
    6. Ar išmanote serverio taisykles ir galėtumėte padėti naujokui?
    7. Papasakokite, kodėl Jus turėtų išrinkti Meru.:
    8. Ką darysite geriau nei ankstesnis (šiuometinis) meras?:
    9. Kokios Jūsų dabartinės užimamos pareigos?
    10. Kokias pareigas turėjote GTALG.LT projekte?:
    11. Jūsų kontaktai (facebook, skype):

SIEKIANT IŠRINKTI ATSAKINGĄ MERO RINKIMŲ EIGĄ Į KANDIDATŲ SĄRAŠĄ BUS ĮTRAUKIAMI TIK KOKYBIŠKAI ANKETAS UŽPILDĘ ŽAIDĖJAI

ATSAKYMUOSE TURI BŪTI TIK UŽPILDYTOS ANKETOS - KITU ATVEJU, SKIRIAMAS MUTE FORUME.

JEIGU ANKETA BUS UŽPILDYTA NE PAGAL REIKALAVIMUS, JI TIESIOG BUS IŠTRINTA IR JŪS GAUSITE FORUMO MUTE 

PRIEŠ PILDANT ANKETAS BŪTINA PERSKAITYTI REIKALAVIMUS: 

Vardas_Pavardė serveryje:  Robin_Moretti
    Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?: 4metus, sekasi neblogai
    Kodėl norite tapti GTALG.lt serverio Meru?: Kadangi esu buvęs ne karta meras ir sekėsi neblogai todėl norėčiau vėl pabandyti 

Kuo remsitės būdami Meru?: Admin pagalba, savimi
    Jūsų nuomone, kokia Mero pagrindinė pareiga?: Padėti žaidėjam, admin, suorganizuoti pramogų žaidėjam
    Ar išmanote serverio taisykles ir galėtumėte padėti naujokui? Taip.
    Papasakokite, kodėl Jus turėtų išrinkti Meru.: Kaip minėjau esu buvęs meras todėl esu patyręs ir mokeėčiau naudotis
     Ką darysite geriau nei ankstesnis (šiuometinis) meras?: normaliai
    Kokios Jūsų dabartinės užimamos pareigos? Transporteriu direktorius, Vip, Sons of anarchy klubo vadas.
    Kokias pareigas turėjote GTALG.LT projekte?: ADMIN, DRK, PRIŽIŪRĖTOJĄ
    Jūsų kontaktai (facebook, skype): turite

• Like 2

1. Vardas_Pavardė serveryje: Mantas_Wolf
    2. Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?: Zaidziu apie pusantru metu sekėsi puikiai iko bano
    3. Kodėl norite tapti GTALG.lt serverio Meru?:  Labai smagios pareigos ir noriu but geras
    4. Kuo remsitės būdami Meru?:Remsiuosiu geriausiu reperi pasaulyje Lil Pumpu
    5. Jūsų nuomone, kokia Mero pagrindinė pareiga?: Gamint veiksma serve, padet adminam/zaidejam
    6. Ar išmanote serverio taisykles ir galėtumėte padėti naujokui?Zinoma
    7. Papasakokite, kodėl Jus turėtų išrinkti Meru.: Nes esu geras bet nesuprastas zmogus ;( ir neteisetai uzbanintas ;(
    8. Ką darysite geriau nei ankstesnis (šiuometinis) meras?: Meras labai geras bet ne geresnis uz Lukas_Bembass, todel yra kur patobuleti
    9. Kokios Jūsų dabartinės užimamos pareigos? Kolkas esu bane bet Linas mano kaimynas atbanins
    10. Kokias pareigas turėjote GTALG.LT projekte?: admin, mera, taksi/trans/camorros drk
    11. Jūsų kontaktai (facebook, skype): turit dauguma 😉
    • Like 4

1. Vardas_Pavardė serveryje: Rokas_Mickus
    2. Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?: Žaidžiu 10 mėnesių, sekasi itin puikiai.
    3. Kodėl norite tapti GTALG.lt serverio Meru?:  Na tai dėl to kad esu aktyvus, mėgstu palaikyti nuotaiką serveryje, padėti naujokams ir senbuviams.
    4. Kuo remsitės būdami Meru?: Remsiuosi savo sukauptomis žiniomis, administracijos pagalba.
    5. Jūsų nuomone, kokia Mero pagrindinė pareiga?: Padėti naujokams, adminams/superadminams, palaikyti nuotaiką serveryje, būti aktyviam.
    6. Ar išmanote serverio taisykles ir galėtumėte padėti naujokui? Tikrai žinau ir jas išmanau, naujokui padedu ir nebūdamas meru.
    7. Papasakokite, kodėl Jus turėtų išrinkti Meru.: Nes manau kad esu geras, draugiškas, padedantis. Mėgstu palaikyti nuotaiką serveryje, nuveikti ką nors originalaus.
    8. Ką darysite geriau nei ankstesnis (šiuometinis) meras?: Meras labai puikus, aktyvus, tačiau galėčiau turėti greitesnį reagavimą, dažniau padėti ne tik naujokams, bet ir senbuviams.
    9. Kokios Jūsų dabartinės užimamos pareigos? Esu InfoCentro direktorius, SOA klubo narys.
    10. Kokias pareigas turėjote GTALG.LT projekte?: Administratorių, Merą, InfoCentro/Camorros/Mechanikų/Apsaugos direktorius, ne vienas privilegijas tokias kaip VIP ar Geimeris.
    11. Jūsų kontaktai (facebook, skype):  Mickus™
    • Like 3

1. Vardas_Pavardė serveryje:  Marcus Wallace
    2. Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?: žaidžiu nuo pat 2012 metų, sekasi įspūdingai
    3. Kodėl norite tapti GTALG.lt serverio Meru?:  Nes turiu idėjų miestui
    4. Kuo remsitės būdami Meru?:  Remigijum Simašium
    5. Jūsų nuomone, kokia Mero pagrindinė pareiga?: Mero pareiga yra atstovauti paprastus civilius, ir gerinti jų gyvenimo sąlygas
    6. Ar išmanote serverio taisykles ir galėtumėte padėti naujokui? Išmanau, ir pagelbėčiau naujokėliui
    7. Papasakokite, kodėl Jus turėtų išrinkti Meru.: Na jei būčiau išrinktas, atlikčiau rimtų darbų. Turiu palaikymo iš Žaliūjų ir Oranžinių partijų, tad užėmęs mero pareigas turėčiau tvirtą užnugarį, kas man leistu jaustis komfortabiliai. Viena tokia utopinė idėja, įrengti San Fierro BEACH VIDURĮ MIESTO. ( Dideliuose miestuose tai populiaru, matėt kiek Vilniaus Beachas susilaukė susidomėjimo?). Simašius tikrai pasistengė, ir gyventojų nenuvylė.
    8. Ką darysite geriau nei ankstesnis (šiuometinis) meras?: Nenoriu savęs lyginti su kitais, visi žino, kad geresnio už mane nerasit.
    9. Kokios Jūsų dabartinės užimamos pareigos?  Esu rimtam klube, taip pat turiu Apsaugos direktorių.
    10. Kokias pareigas turėjote GTALG.LT projekte?: Buvau Premjeras , prezidento dešnioji ranka,  atsakingas už labai daug ką.
    11. Jūsų kontaktai (facebook, skype): Turit
    • Like 1

1. Vardas_Pavardė serveryje: Claude_Speed
    2. Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?: lošiu 5 metus, sekasi normale
    3. Kodėl norite tapti GTALG.lt serverio Meru?:  noriu admino
    4. Kuo remsitės būdami Meru?: remsiuosi eventais
    5. Jūsų nuomone, kokia Mero pagrindinė pareiga?: padėt žmonėm.
    6. Ar išmanote serverio taisykles ir galėtumėte padėti naujokui? taip
    7. Papasakokite, kodėl Jus turėtų išrinkti Meru.: nes normalius eventus rengiu
    8. Ką darysite geriau nei ankstesnis (šiuometinis) meras?: nekazka meras, bana draugeliui dejo, nepatinka man jis 
    9. Kokios Jūsų dabartinės užimamos pareigos? gereuses medikas 
    10. Kokias pareigas turėjote GTALG.LT projekte?: meras x2, jakudzos vadas x4, brigados vadas x4, mechanikų drk,
    11. Jūsų kontaktai (facebook, skype):  skype kipras1124

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this