SVEIKI ATVYKĘ Į GTALG.LT FORUMĄ

Norint naudotis visomis forumo funkcijos, būtina registracija.

Norime priminti, jog forumas yra dar tik tvarkomas, tačiau visi pagrindiniai dalykai yra suteikti. Toliau bus dirbama su forumo išvaizda ir reikalingom kitom funkcijom. 

SVARBU. REGISTRUOJANTIS LAIŠKĄ GALITE GAUTI Į SPAM SKILTĮ, TODĖL PASITIKRINKITE TEN.

Vasaros sezonas

Žinome, kad ši vasara šiek tiek kitokia karantino laikotarpiu ir dažniau tenka prisėsti prie kompiuterio, tad mūsų serveryje iki serverio gimtadienio galėsite praturtėti vien iš savo aktyvumo. Kiek minučių čia pas mus praleisite, tiek kiekviena minutė Jums duos naudos resursais. Nes:
• Vasaros metu kas minutę online duodamas 1 žetonas;
• Vasaros metu galima atiimti savo uždirbtą algą bet kuriuo metu vyriausybėje;
• Vasaros metu nuo 18 iki 22h duodama papildomas 1xp. Tai reiškia, kad už minutę gausite tokiu laiku dvigubai.
• Vasaros metu už praleistą laiką atsiimant avansą duodama už 1minutę nebe 5e, bet 10€.

Tikimės Jūsų statistika džiaugsis vasaros sezonu ir rudenį jūs būsite prikaupę daug resursų.

Pagarbiai gtaLG.lt komanda 2764.png

  Sign in to follow this  
  Viktorija_Gone

  Mano atsiradimo istorija

  Recommended Posts

  gtaLG.lt || Mano atsiradimo istorija GTALG.LT serveryje

  Sveiki, noriu ir aš papasakoti kaip čia atsiradau, gal kam bus įdomu. Apsigyvenau kartu su savo draugu, na ir jis žaidė šiame serveryje su dar keliais draugais. Na linksmai jie leido laiką, visada juokdavosi, tad pagalvojau pabandysiu ir aš, paprašiau, kad ir man įrašytų samp'ą. Tačiau kaip niekada neteko žaisti samp, o tik patį Sandreas arba GTA VICE CITY, tai man buvo gan didelis iššūkis įsiminti visas komandas ir panašiai. Taip ir atsiradau čia prieš tris metus. Daug padėjo mano draugai: Andrius_Petrosius (David_Silva), Audrius_Jurkus (Borisas_Jelcinas), Monika_Online, Justas_Giovanni ir k.t. Po dviejų žaidimo mėnesiu gavau pirmą direktoriaus kėdę – tai buvo Info Centro firma, prisimenu, kad draugeliai įtikino, kad gerai tvarkysiuosi su direktoriaus pareigomis. Dar tada direktorius prižiūrėjo Jurik_Bond, kurio dėka ir atsirado GTALG.LT laikraštis. Pirmas mano klubas buvo M.I.B, vadai Tom_Diesel ir Laurynas_Motan. Pirmas administratoriaus pareigas gavau po pusės metų už malonų bendravimą ir pagalbą naujokams, tačiau ilgai neišbuvau, nes neleido vasaros laikotarpis ir gan didelis spaudimas, po to rudenį vėl sugrįžome su draugais ir 2017 metų pavasarį įsteigėme Sons Of Anarchy klubą, kuris pasižymėjo serveryje kaip populiariausias ir draugiškiausias, nes turėjome beveik visus direktorius ir net 5 iš mūsų buvo administratoriai. Su savo klubo nariais tikrai daug pasiekėme ir įsirašėme į GTALG.LT istoriją. Šiuo metu esu administratorė, kuri rūpinasi serverio facebook paskyra ir forumu, prižiūriu keletą direktorių, Sons Of Anarchy klubo vadė bei infoCentro darbuotoja.
  O kodėl likau čia žaisti? Nes čia žaidžia mano draugai, kuriuos pažįstu ir realybėje, nes čia žaidžia tie su kuriais susibendravau ir visada gali su jais čia praleisti linksmai laiką. Ačiū Jums1f609.png

  Pagarbiai Jūsų Viktorija_Gone 2764.png

   

  • Like 3

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Join the conversation

  You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

  Guest
  Reply to this topic...

  ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

    Only 75 emoji are allowed.

  ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

  ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

  ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  Sign in to follow this