SVEIKI ATVYKĘ Į GTALG.LT FORUMĄ

Norint naudotis visomis forumo funkcijos, būtina registracija.

Norime priminti, jog forumas yra dar tik tvarkomas, tačiau visi pagrindiniai dalykai yra suteikti. Toliau bus dirbama su forumo išvaizda ir reikalingom kitom funkcijom. 

SVARBU. REGISTRUOJANTIS LAIŠKĄ GALITE GAUTI Į SPAM SKILTĮ, TODĖL PASITIKRINKITE TEN.

Vasaros sezonas

Žinome, kad ši vasara šiek tiek kitokia karantino laikotarpiu ir dažniau tenka prisėsti prie kompiuterio, tad mūsų serveryje iki serverio gimtadienio galėsite praturtėti vien iš savo aktyvumo. Kiek minučių čia pas mus praleisite, tiek kiekviena minutė Jums duos naudos resursais. Nes:
• Vasaros metu kas minutę online duodamas 1 žetonas;
• Vasaros metu galima atiimti savo uždirbtą algą bet kuriuo metu vyriausybėje;
• Vasaros metu nuo 18 iki 22h duodama papildomas 1xp. Tai reiškia, kad už minutę gausite tokiu laiku dvigubai.
• Vasaros metu už praleistą laiką atsiimant avansą duodama už 1minutę nebe 5e, bet 10€.

Tikimės Jūsų statistika džiaugsis vasaros sezonu ir rudenį jūs būsite prikaupę daug resursų.

Pagarbiai gtaLG.lt komanda 2764.png

Sign in to follow this  
    Ruta_Corallo

Administracijos atranka 2020 06 12

Recommended Posts

Taisyklės pildant anketą į serverio administracijos postą : 

1. Anketoje griežtai draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius ar kitaip įžeidinėti žaidėjus, serverio komandą ar patį serverį
    2. Griežtai draudžiama kopijuoti kito kandidato anketą
    3. Neturėti daugiau kaip 5 žaidėjo įspėjimus
    4. Būti aktyviam serveryje
    5. Būti aktyviam SUPER Sekmadienio metu
    6. Gerai žinoti visas serverio taisykles
    7. Rašyti tik teisingą informaciją, atsakyti į klausimus plačiai ir motyvuotai
    8. Nekomentuoti kitų dalyvių anketų 

Dalyvauti administracijos rinkimuose draudžiama: 

• Grubiai nusižengusiems serverio žaidėjams, kurie savo elgesiu buvo pakenkę serveriui
    • Turint 5-is įspėjimus
    • Turint neleistinų programų, mod'ų 

Reikalavimai pildant anketą:

1. Pildant anketą Jums reikia nukopijuoti pateiktus anketos klausimus ir įrašyti atsakymus (atsakymus rašykite RAUDONA spalva, kodas: #ff0000) ir įkelkite į komentarus
    2. Atsakymus rašyti 18 dydžio šriftu 
    3. Didesnis šansas patekti į tolimesnį pokalbį parašius esė apie save ar savo planus bei pažadus serverio žaidėjams, GTALG.LT Komandai

Administratoriaus posto anketos šablonas:

Anketa:

1. Vardas_Pavardė serveryje: 
    2. Jūsų amžius ?:
    3. Kuo užsiimate už serverio ribų?:
    4. Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?:
    5. Kiek laiko praleidžiate per dieną GTALG.LT serveryje ?:
    6. Ar esate turėjęs ADMINISTRATORIAUS pareigas ir mokėtumėte jomis naudotis?
    7. Ką naujo įneštumėte į serverį? 
    8. Kodėl būtent Jus turėtumėme pasirinkti?
    9. Kodėl norite prisidėti prie ADMINISTRACIJOS?
    10.  Ką darytumėte geriau, nei dabartinė ADMINISTRACIJOS komanda?
    11.  Su kuo geriausiai sutariate iš dabartinės ADMINISTRACIJOS komandos?
    12. Jūsų kontaktai, kad esant reikalui su jumis būtų galima susisiekti (skype, fb ar kt.)
    13. Jūsų pasiekimai GTALG.LT serveryje.
    14. Ar esate susipažinę su visomis serverio taisyklėmis? Kokias galvojate reiktų keisti?
    15.  Kaip manote, kokia svarbiausia administracijos pareiga?
    16.  Dabartinės Jūsų užimamos pareigos.

Administracijos rinkimo eiga:

• Jūs esate pretendentas į administracijos postą, tik tada, kai užpildote anketą GTALG.LT forume paskelbtoje administracijos atrankos temoje.
    • Pateikus anketą – ši bus peržiūrima.
    • Jeigu Jūsų anketa bus užpildyta ne pagal nurodytus reikalavimus : Ji tiesiog bus ištrinta ir į kandidatų sąrašą nebūsite įtraukiamas, taip pat gausite forume – mute.
    • Jeigu Jūsų anketa bus užpildyta pagal reikalavimus ir peržiūrėta, su jumis gali būti susisiekta.
    • Kiekviena anketa po peržiūrėjimo bus komentuojama.
    • Dėl administracijos posto eisite į pokalbį per sutartą susisiekimo šaltinį.
    • Kada baigsis administracijos atranka, tema bus užrakinta ir anketų pildyti nebegalėsite.

SIEKIANT IŠRINKTI ATSAKINGĄ ADMINISTRACIJOS RINKIMŲ EIGĄ Į KANDIDATŲ SĄRAŠĄ BUS ĮTRAUKIAMI TIK KOKYBIŠKAI ANKETAS UŽPILDĘ ŽAIDĖJAI

ATSAKYMUOSE TURI BŪTI TIK UŽPILDYTOS ANKETOS - KITU ATVEJU, SKIRIAMAS MUTE FORUME.

• Like 1

1. Vardas_Pavardė serveryje: Daff_Bullas
    2. Jūsų amžius ?: Ne už kalnų 15
    3. Kuo užsiimate už serverio ribų?: Būnu lauke su draugais, žaidžiu krepšinį.
    4. Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?: Žaidžiu labai ilgai. Sekasi puikiai.
    5. Kiek laiko praleidžiate per dieną GTALG.LT serveryje ?: 4-5 valandas
    6. Ar esate turėjęs ADMINISTRATORIAUS pareigas ir mokėtumėte jomis naudotis?  Nesu turėjas administratoriaus, bet viską išmokus manau mokėčiau naudotis juo.
    7. Ką naujo įneštumėte į serverį? Tvarkos.
    8. Kodėl būtent Jus turėtumėme pasirinkti?  Nes esu aktyvus žaidėjas.
    9. Kodėl norite prisidėti prie ADMINISTRACIJOS? Norėčiau išbandyti savo galimybes bei kažką naujo šiame serveryje.
    10.  Ką darytumėte geriau, nei dabartinė ADMINISTRACIJOS komanda? Būčiau aktyvesnis, labiau reguočiau į žaidėjų /admin iškvietimus.
    11.  Su kuo geriausiai sutariate iš dabartinės ADMINISTRACIJOS komandos? Manau, kad su Laisva.
    12. Jūsų kontaktai, kad esant reikalui su jumis būtų galima susisiekti (skype, fb ar kt.) Skype - live:daffmalboro
    13. Jūsų pasiekimai GTALG.LT serveryje. Esu turėjas direktorių ir VIP privilegijas.
    14. Ar esate susipažinę su visomis serverio taisyklėmis? Kokias galvojate reiktų keisti? Esu susipažinęs ir mano nuomone jų keisti nereikia.
    15.  Kaip manote, kokia svarbiausia administracijos pareiga? Prižiūrėti serverį, palaikyti tvarką, padėti žaidėjams, naujokams ir vieni kitiems.
    16.  Dabartinės Jūsų užimamos pareigos. Tik taksi firmos darbuotojas (transporteris).
    • Haha 2
    • Sad 1

Posted (edited)

Anketa:

1. Vardas_Pavardė serveryje: Edga_Krc
    2. Jūsų amžius ?:17
    3. Kuo užsiimate už serverio ribų?:šiuo metu nelabai galiu užsiimti labai kuom stipriai, kadangi vyksta karantinas. Kolkas užsiėmu tik sodo darbais, bet planuoju ir pradėti dirbti nuo kitos savaitės ir uždirbinėt pinigus.
    4. Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?:pradėjau žaisti serveryje 2019 m. pabaigoje, šiuo metu esu labai patenkintas kuom esu ir kokiomis pareigomis esu užėmęs, nuotaika kiekvieną dieną tikrai labai gera ir manau taip ir  toliau bus kol dalyvausiu serverio veikloje.
    5. Kiek laiko praleidžiate per dieną GTALG.LT serveryje ?:300-360 minučių.
    6. Ar esate turėjęs ADMINISTRATORIAUS pareigas ir mokėtumėte jomis naudotis?šiame projekte dar nesu buvęs administratoriaus pareigose, kituose tikrai esu buvęs, bet jomis elgtis tikrai išmanau ir moku.
    7. Ką naujo įneštumėte į serverį? Mano manymu serveris yra aprūpintas jau ir taip pilnai, sistemos yra labai geros ir tikrai jomis nesigailiu @BOND. Mano manymu labiausiai būtų gerai tvarkyti serveryje tvarką ir padėti serverio žaidėjams bei naujokams, stengčiaus atlikti, tai kuo geriau.
    8. Kodėl būtent Jus turėtumėme pasirinkti?šiose pareigose turėtumėte mane pasirinkti ir tikrai išvysti, kadangi su šiomis pareigomis tvarkytis yra labai lengva, savimi pasitikiu ir tikrai galiu šiomis pareigomis apsiimti. Šiose pareigose nesu buvęs, bet pasirodyti galiu gerai, aktyvumas ir pagalbos naujokams suteikiu bei kiekvienam padedu, kuo galiu ištiesiu savo pagalbos ranką. Šioje pareigose save matau kaip naujoką, nes jomis dar nesu šiame projekte apsiėmęs, bet save matau tikrai pareigose ir noro yra kol nevėlu.
    9. Kodėl norite prisidėti prie ADMINISTRACIJOS?šiame serveryje tikrai lošiu kaip sakant neilgai, nes pradėjau iš ties vėlokai žaisti, bet kalbant apie administracija, tai šiomis pareigomis tikrai norėčiau apsiimti ir prisidėti prie serverio veiklos bei padėti pagrindinei administracijai greičiau tvarkytis mums, o ne jiems. Šias pareigas tikrai vertinu labai, kadangi šios pareigose, šiame projekte yra svarbios ir už kiekvieną pažeidimą yra nubaudimai griežti, tad mano savybėmis, esu griežtas, bet galiu būti ir geras aplinkiniams bei kūrybiškas. Su projekto administracija kaip @Ruta_Corallo, @Viktorija_Gone esu jau matytas ne kartą pareigose, kaip sakant dabar antras kartas kaip direktoriaus pareigose, bet manau šie žmonės, kuriuos išvardinau, pasakys tik gero apie mane, nes tikrai stengiuos ir darau viską ką galių geriausiai.
    10.  Ką darytumėte geriau, nei dabartinė ADMINISTRACIJOS komanda?šiuo metu tikrai labai pasilpnėjus yra administracija, norėtusi didesnio aktyvumo ir greitesnio reagavimo į žaidėjų pagalbos iškvietimus, tikrai labai galiu pagirti administratorius, kurie tikrai yra geriausi šiuo metu ką matau @Hard_Work, @Ruta_Corallo ir nelabai matytas asmuo, bet galiu irgi pagirti @Frank_Bayer. Šiuo metu kaip ir ką aš galėčiau padaryti geriau, tai būti aktyvesnis žaidime reikiamų laiku, ne nuo pačio ryto, bet maždaug nuo pietų ir iki vakaro, jog reaguoti tinkamų laiku į žaidėjų pagalbos kvietimus ir taip labiau padėti serverio žaidėjams bei naujokams. Nemanau, kad čia reik daug tų event darymų, bet labiausiai reikia reaguoti į žaidėjų pagalbos kvietimus ir manau, tai tikrai patenkins naujokų bei kitų lūkesčius. 
    11.  Su kuo geriausiai sutariate iš dabartinės ADMINISTRACIJOS komandos? @Viktorija_Gone @Ruta_Corallo @Diegas. 
    12. Jūsų kontaktai, kad esant reikalui su jumis būtų galima susisiekti (skype, fb ar kt.) skype: OwensD.14
    13. Jūsų pasiekimai GTALG.LT serveryje. krovinių pervežėtojų direktorius ir dabartinis mechanikų pavaduotojas.
    14. Ar esate susipažinę su visomis serverio taisyklėmis? Kokias galvojate reiktų keisti? taip, esu susipažinęs. Manau dabar yra viskas gerai ir nereikia nieko keisti.
    15.  Kaip manote, kokia svarbiausia administracijos pareiga? padėti serverio žaidėjams ir blokuoti čyterius, kenkėjus.
    16.  Dabartinės Jūsų užimamos pareigos. Mechanikų pavaduotojas.
    Edited by Edga_Krc
    • Like 1
    • Thanks 2

1. Vardas_Pavardė serveryje: Daniel_Bond
    2. Jūsų amžius ?:Pakankamai
    3. Kuo užsiimate už serverio ribų?:Už serverio ribu aš turiu darba pardavimu srytyje:Užsiimu statybiniu medžiagu prekyba.
    4. Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?:Jau labai ilgai net nelabai atsimenu kiek metų bet manau pradėjau čia žaisti nesenai jam atsiradus.
    5. Kiek laiko praleidžiate per dieną GTALG.LT serveryje ?:Serveryja laiko praleidžiu labai yvairiai priklausomai nuo dienos,savaites ar menesio užimtumo ir kaip speju apsidirbti su visais darbais bet stengiosi prisijunkgt ir praleist kuo daugiau laiko serveryje.
    6. Ar esate turėjęs ADMINISTRATORIAUS pareigas ir mokėtumėte jomis naudotis?Esu tūrėjas šias pareigas ir ganėtinai ilga laiką, tai manau nebųtu problema su šiomis pareigomis tik reiktu truputi laiko maanau apsiprasti su serverio naujovemis nes serververis kaip visi matome nestoja vietoja ir vis tobuleja.
    7. Ką naujo įneštumėte į serverį? Manau i serveri ir taip ateina ganėtinai daug naujoviu tai maanau gal labiau mano pareiga būtu palaikyti tvarka serveryja bei padėti žaidėjam su iškilusiomis jų kasdieninėms problemoms.
    8. Kodėl būtent Jus turėtumėme pasirinkti? Manau maane turėtumėte pasirinkti nes, manau kad esu vienas iš seniausiu serverio židėju ir puikiai viska serveryja pažystu bei žinau, beto nesu konfliktika asmenybe ir manau kad tai didelis pliusas ar vertybe kurios truksta serverio kasdienybeja inešti pozytivo bei geru emociju.
    9. Kodėl norite prisidėti prie ADMINISTRACIJOS? Kadangi šiame serveryje žaidžiu labai ilgai todėl norėčiau padėti bei prisijungti prie serverio administracijos ir tobulėti bei augti kartu su visu serverio kolektyvu ir inešti savo indėli i serverio gerove.
    10.  Ką darytumėte geriau, nei dabartinė ADMINISTRACIJOS komanda? Kadangi dabartine administracija yra ganėtinai išsilaikiusi ilgai ir manau kad visi administratoriai atlieka savo darba patenkinamai ir pelnytai jie laikosi savo postų tai manau kad reiktu padirbeti kartu su serverio administracij kad apsiprasti prie pareigu ir tiesiog padėti visai admin komandai.Apsipratus ir isivažiavus i šias pareigas nereiktu lyginti kas esi geresnis ar blogesnis už kai kuri administracijos nari ir nemanau kad admin komandoja reikalinga konkurencija, o reikalinga vienybe bei darbas kartu.
    11.  Su kuo geriausiai sutariate iš dabartinės ADMINISTRACIJOS komandos? Na manau kad sutariu su visais neblogai neturiu neii priešu nei labai gerų draugu na bet visgi iskirti galiu keleta tiesiog dėl to kad jau cia esame tikrai labai ilgai kartu ir manau yra teke praleisti ne viena gera minute kaartu tai butu:Viktorija_Gone, Diego_Castillo ir Ruta_Coralo
    12. Jūsų kontaktai, kad esant reikalui su jumis būtų galima susisiekti (skype, fb ar kt.) Čia būtu mano Skype:live:c67cb9204cd1db14
    13. Jūsų pasiekimai GTALG.LT serveryje.Buvęs ilgąmetis serverio Administratorius, Buvęs ''Policijos departamento'' direktorius, Buvęs ''FTB'' direktorius, Buvęs ''Policijos Akademijos''direktorius, Buvęs ''Samdomu žudiku'' direktorius, Buvęs ''Transporteriu'' direktorius, Buvęs ''Dyleriu'' direktorius, Buvęs ''Brigados'' direktorius.
    14. Ar esate susipažinę su visomis serverio taisyklėmis? Kokias galvojate reiktų keisti? Taip esu susipažines su serverio taisyklėmis.
    15.  Kaip manote, kokia svarbiausia administracijos pareiga? Manau administracijos pati svarbiausia pareiga kelti serverio bei žaidėju kokybe ir jokiais būdais nejuodinti serverio bei rodyti ir buti pavyzdžiu viso serverio žaidėjams ir be abejo rųpintis serverio naujokais nes jie yra serverio ateitis...
    16.  Dabartinės Jūsų užimamos pareigos. Dabartines maano užimamos pareigos yra: ''FTB'' agentūros darbuotojas.
    • Like 1

Posted (edited)
    1. Vardas_Pavardė serveryje: Arturka_Bond
    2. Jūsų amžius ?: 21
    3. Kuo užsiimate už serverio ribų?: Bunu su draugais, atrandu laiko ir prie pc pageimint kazka, žiuriu tv.
    4. Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?: 2metus apytiksliai, sekasi puikiai.
    5. Kiek laiko praleidžiate per dieną GTALG.LT serveryje ?: ivairiai po 2h - 5h buna kad ilgiau
    6. Ar esate turėjęs ADMINISTRATORIAUS pareigas ir mokėtumėte jomis naudotis? ohh tai aišku mokečiau, aš šitam serve ne karta buvau adminas. 🙂 4x jei gerai pamenu
    7. Ką naujo įneštumėte į serverį? Na prigalvočiau idomiu naujoviu kurie butu skirti atnaujinimai serveriui ir galbut forumui
    8. Kodėl būtent Jus turėtumėme pasirinkti? Todel kad esu senbuvis, turejes ivairiu pareigu, ir iš administracijos daug kas žino mane kas per žaidejas esu. 😄
    9. Kodėl norite prisidėti prie ADMINISTRACIJOS? Nes noriu padeti administracijai stebeti čyterius, suteikti pagalba naujokams, rengti eventukus žaidejams kad nebutu nuobodu, ir dar viena svarbiausia dalyka nepamiršti tai buti super aktyviam serveryje, bendradarbiauti ir sutarti su kitais administratoriai.
    10.  Ką darytumėte geriau, nei dabartinė ADMINISTRACIJOS komanda? Stengčiausi dažniau padeti naujokams ir buti labai aktyvus serveryje.
    11.  Su kuo geriausiai sutariate iš dabartinės ADMINISTRACIJOS komandos? Kestas_Bond, Viktorija_Gone, Laisva_Baltrusaityte, Diego_Castillo, na ir su serverio savininku Linas_Bond
    12. Jūsų kontaktai, kad esant reikalui su jumis būtų galima susisiekti (skype, fb ar kt.) FB Arturka Bond, Skype Arturka_Bond
    13. Jūsų pasiekimai GTALG.LT serveryje. Buves adminas 4x, buves FTB direktorius 3x kažkur, Buves krovinistu direktorius, buves brigados lyderis 1x
    14. Ar esate susipažinę su visomis serverio taisyklėmis? Kokias galvojate reiktų keisti? Manau taisykliu nereikia keisti, visos tinka ir su visomis esu susipažines tad puikiai išmanau serverio taisykles.
    15.  Kaip manote, kokia svarbiausia administracijos pareiga? Padeti naujokams, rengti eventus, stebeti čyterius, buti aktyvus, ir svarbiausia išbuti serveryje iki 20 valandu.
    16.  Dabartinės Jūsų užimamos pareigos. FTB Agentas(Pareigunas) , Žurnalistas.
    Edited by Arturka_Bond
    • Like 2

1. Vardas_Pavardė serveryje: Claude_Speed
    2. Jūsų amžius ?: 17
    3. Kuo užsiimate už serverio ribų?: fuliokas
    4. Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?: 5 metai, sekasi normale
    5. Kiek laiko praleidžiate per dieną GTALG.LT serveryje ?: Jei postą koki turiu tai apie 3-4h.
    6. Ar esate turėjęs ADMINISTRATORIAUS pareigas ir mokėtumėte jomis naudotis? Neesu turėjes, bet palyginus su kai kuriais adminais, manau geriau atlikčiau administratoriaus pareigas.
    7. Ką naujo įneštumėte į serverį? Kadangi servas galima sakyt mires būna vasaros metu, galvočiau koki įskaitinį surengt. 
    8. Kodėl būtent Jus turėtumėme pasirinkti? Manau esu pakankamai patyres serveryje, free banų nedalinčiau.
    9. Kodėl norite prisidėti prie ADMINISTRACIJOS? Nes man rūpi administracijos darbo kokybė, kuri šiuo metu ne kokia, dėl tam tikrų asmenybių.
    10.  Ką darytumėte geriau, nei dabartinė ADMINISTRACIJOS komanda? Aktyviau reaguočiau į iškvietimus, nedalinčiau už smulkmenas įspėjimų, daugiau padėčiau merui su eventais.
    11.  Su kuo geriausiai sutariate iš dabartinės ADMINISTRACIJOS komandos?  Šiaip su visais sutariu, bet geriausiai tai su Kestu_Bond.
    12. Jūsų kontaktai, kad esant reikalui su jumis būtų galima susisiekti (skype, fb ar kt.) skype: kipras1124
    13. Jūsų pasiekimai GTALG.LT serveryje. Meras x2, Jakudzos vadas x4, Brigados vadas x4, Mechanikų drk.
    14. Ar esate susipažinę su visomis serverio taisyklėmis? Kokias galvojate reiktų keisti? Esu susipažines su visomis serverio taisyklėmis, nematau didelių spragų kolkas.
    15.  Kaip manote, kokia svarbiausia administracijos pareiga? Ištiest pagalbos ranką tiem, kuriems jos labiausiai reikia.
    16.  Dabartinės Jūsų užimamos pareigos. Medikas.
    • Like 1
    • Confused 1

1. Vardas_Pavardė serveryje: Rokas_Mickus
    2. Jūsų amžius ?: 14
    3. Kuo užsiimate už serverio ribų?: Krepšinis, buvimas lauke.
    4. Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?: 9,5 mėnesio, sekasi puikiai
    5. Kiek laiko praleidžiate per dieną GTALG.LT serveryje ?: 5-6h.
    6. Ar esate turėjęs ADMINISTRATORIAUS pareigas ir mokėtumėte jomis naudotis? Esu turėjęs, galėčiau jomis naudotis, tikrai mokėčiau, nedaryčiau tokių klaidų kaip anksčiau.
    7. Ką naujo įneštumėte į serverį?  Tai įneščiau aktyvumo, galbūt kokį naują eventą, arba dar ką nors įdomaus. 
    8. Kodėl būtent Jus turėtumėme pasirinkti?  Manau dėl to jog esu turėjęs administratorių, sutariu su dauguma iš administratorių, nedarau klaidų kaip kai kurie administratoriai, bei ne taip sureikšminčiau kiekvieną įžeidimą, išlaikyčiau šaltus nervus bei protą.    
    9. Kodėl norite prisidėti prie ADMINISTRACIJOS? Na pagrindinis dalykas tai turbūt aktyvumas, po to greita reakcija ko dabar galime sulaukti ne iš visų administratorių, tuomet galbūt labiau apgalvotas darbas.
    10.  Ką darytumėte geriau, nei dabartinė ADMINISTRACIJOS komanda? Būčiau aktyvus, padėčiau žaidėjams, merui rengti eventus, už smulkmenas nedalinčiau mute ir t.t. 
    11.  Su kuo geriausiai sutariate iš dabartinės ADMINISTRACIJOS komandos?  Su Viktorija_Gone, Hard_Work, Diego_Castillo, Kestas_Bond.
    12. Jūsų kontaktai, kad esant reikalui su jumis būtų galima susisiekti (skype, fb ar kt.) Skype: Mickus™
    13. Jūsų pasiekimai GTALG.LT serveryje. Meras, administratorius, InfoCentro, Mechanikų, Apsaugos, Camorros direktorius, vip narys.
    14. Ar esate susipažinę su visomis serverio taisyklėmis? Kokias galvojate reiktų keisti? Esu susipažines su visomis serverio taisyklėmis, nemanau kad šiuo metu ten reiktų kažką keisti.
    15.  Kaip manote, kokia svarbiausia administracijos pareiga? Tai būti aktyviam, padėti kiekvienam kai to reikia.
    16.  Dabartinės Jūsų užimamos pareigos. InfoCentro direktorius, vip narys, SOA klubo narys.
    • Like 1

1. Vardas_Pavardė serveryje:  James_Grant
    2. Jūsų amžius ?:  24
    3. Kuo užsiimate už serverio ribų?: Dirbu, bet šiuo metu del karantino i darba nereikia tai laisvu laiku žaidžiu kitus game.
    4. Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?:  Žaidžiu gal koki 10metu su pertaukomis. Sekasi tikrai gerai.
    5. Kiek laiko praleidžiate per dieną GTALG.LT serveryje ?: 2-4h jei gauciau admin drasiai galeciau isbut ir 5-7h gal ir daugiau 
    6. Ar esate turėjęs ADMINISTRATORIAUS pareigas ir mokėtumėte jomis naudotis? Nesu dar ju turejes bet nemanau kad kiltu bėdu.
    7. Ką naujo įneštumėte į serverį? Nanemanau kad kažko naujo jame reikia bet galbūt koki iskaitini event 
    8. Kodėl būtent Jus turėtumėme pasirinkti? Aš esu senas žaidėjas žinau kaip veikia šis serveris tikrai galėčiau but naudingas jame.
    9. Kodėl norite prisidėti prie ADMINISTRACIJOS? Noriu padeti zaidejams, ir parodyti kad as tai tikrai galiu
    10.  Ką darytumėte geriau, nei dabartinė ADMINISTRACIJOS komanda? Manau jie gerai tvarkosi tai nez nezinau ka butu galima daryt geriau.
    11.  Su kuo geriausiai sutariate iš dabartinės ADMINISTRACIJOS komandos? Diego_Castilo Laisva_Baltrusaityte Hard_Work
    12. Jūsų kontaktai, kad esant reikalui su jumis būtų galima susisiekti (skype, fb ar kt.) cepuks0 skype
    13. Jūsų pasiekimai GTALG.LT serveryje. Esu buves Jakudzos/Camoros/Taxi direktoriu
    14. Ar esate susipažinę su visomis serverio taisyklėmis? Kokias galvojate reiktų keisti? Viskas atrodo pakankamai neblogai siai dienai gal ir netureciau ka keist
    15.  Kaip manote, kokia svarbiausia administracijos pareiga? Suvaldyti serveri 
    16.  Dabartinės Jūsų užimamos pareigos. Medikas
    • Like 1
    • Haha 3

1. Vardas_Pavardė serveryje: Mantas_Manteliukas
    2. Jūsų amžius ?: 16 ir 4 mėnesiai
    3. Kuo užsiimate už serverio ribų?: Viskuom kas man smagu 
    4. Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?: Apie pora mėnesiu ir sekas gan gerai.
    5. Kiek laiko praleidžiate per dieną GTALG.LT serveryje ?: Priklauso nuo dienos, jei lengva dieną daugiau praleisiu laiko, jei sunki mažiau, bet vidutiniškai apie 3-4h per dieną
    6. Ar esate turėjęs ADMINISTRATORIAUS pareigas ir mokėtumėte jomis naudotis? Kolkas ne, bet turiu daug esamų ir buvusių administratorių draugų kurie galetu ir pamokint jei reiktu.
    7. Ką naujo įneštumėte į serverį? Nežinau ką naujo, bet manau laikas parodytu.
    8. Kodėl būtent Jus turėtumėme pasirinkti? Nes esu žmogus laikantys taisyklių, moku susikalbėti su žmonėm, greitai mokausi.
    9. Kodėl norite prisidėti prie ADMINISTRACIJOS? Nes norečiau patestuoti save kaip susidorojų su tokiom svarbiom pareigom. Bei turėti vardą serveryje, kaip administratorius.
    10.  Ką darytumėte geriau, nei dabartinė ADMINISTRACIJOS komanda? Dabartinė administraciją ir puiki, bet manau yra kur pasimokinti.
    11.  Su kuo geriausiai sutariate iš dabartinės ADMINISTRACIJOS komandos? Su dauguma sutariu gan gerai, arba su kitais dar neteko normailiai pabendrauti.
    12. Jūsų kontaktai, kad esant reikalui su jumis būtų galima susisiekti (skype, fb ar kt.) skype:lewux175
    13. Jūsų pasiekimai GTALG.LT serveryje. Nu kolkas da naujas esu, bet sugebėjau gaut Info Centro Direktoriaus pavaduotoją.
    14. Ar esate susipažinę su visomis serverio taisyklėmis? Kokias galvojate reiktų keisti? Žinoma esu susipažinęs, ir kolkas neturių pasiulimų jas keisti, bet laikui bėgant sugalvočiau.
    15.  Kaip manote, kokia svarbiausia administracijos pareiga? Prižiurėti serveri nuo kenkėjų, padėti žaidėjams su įvairios bėdos, rodyti pavyzdį kaip elgtis.
    16.  Dabartinės Jūsų užimamos pareigos. Kaip minėjau viršuj Info Centro Direktoriaus Pavaduotojas.
    • Like 2

Pirmiausiai reiktu isivertinti savo aktivuma, ivertinti savo pasiekimus ir kodel kazka praradot ir galu gale pagalvot kiek prisidejot prie serverio kazkuria prasme.

1. Vardas_Pavardė serveryje: Malaja_Nikas
    2. Jūsų amžius ?: 16 
    3. Kuo užsiimate už serverio ribų?: Sportuoju,padedu tėvams. 
    4. Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?: Žaidžiu apie 3 mėnesius, sekasi gerai.
    5. Kiek laiko praleidžiate per dieną GTALG.LT serveryje ?: Būnu skirtingai, į dieną apie 5-6h.
    6. Ar esate turėjęs ADMINISTRATORIAUS pareigas ir mokėtumėte jomis naudotis? Administratoriaus pareigas neesu turėjusį, bet greitai galiu išmokti. 
    7. Ką naujo įneštumėte į serverį? Be abejo tvarkos ir pagarbos kitiems.
    8. Kodėl būtent Jus turėtumėme pasirinkti? Aš dažnai padedu naujokams, moku gražiai susitarti su žaidėjais, pati laikausi taisyklių. 
    9. Kodėl norite prisidėti prie ADMINISTRACIJOS? Norėčiau vien dėl to,kad patinka padedineti žaidėjams. 
    10.  Ką darytumėte geriau, nei dabartinė ADMINISTRACIJOS komanda? Dabartinė serverio administracija yra puiki ,viską daro puikiai.
    11.  Su kuo geriausiai sutariate iš dabartinės ADMINISTRACIJOS komandos? Sutariu labai gerai su Linas_Bond,Ruta_Corallo ,Kestas_Bond ,Laisva_Baltrusaityte
    12. Jūsų kontaktai, kad esant reikalui su jumis būtų galima susisiekti (skype, fb ar kt.) live:.cid.456f0fdcc1f20bb7
    13. Jūsų pasiekimai GTALG.LT serveryje. Buvai medikų direktoriaus pavaduotoja ,pakėlė iki gydytojų direktorės. 
    14. Ar esate susipažinę su visomis serverio taisyklėmis? Kokias galvojate reiktų keisti? Esu susipažinusi su serverio taisyklėmis, man visos geros,tai nieko keisti ir nereikėtų. 
    15.  Kaip manote, kokia svarbiausia administracijos pareiga? Prižiūrėti serverį nuo blogiečių, išspręsti kylančios problemos žaidėjams, padėti naujokams .
    16.  Dabartinės Jūsų užimamos pareigos. Esu gydytojų direktorė.

1. Vardas_Pavardė serveryje:  Karolina_Blondine
    2. Jūsų amžius ?:  22
    3. Kuo užsiimate už serverio ribų?: Dabar kolkas nieko ispudingo neveikiu. 
    4. Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?: 5 menesiai , manau ,viskas gerai, neturiu ko skustis.
    5. Kiek laiko praleidžiate per dieną GTALG.LT serveryje ?: 7-8 h
    6. Ar esate turėjęs ADMINISTRATORIAUS pareigas ir mokėtumėte jomis naudotis? Neturejus, nemokeciau,bet viska imanoma ismokti.
    7. Ką naujo įneštumėte į serverį?  Pagarbos, tvarkos.
    8. Kodėl būtent Jus turėtumėme pasirinkti? Esu draugiska ir turiu noro padedi naujokeliams, ir esu draugiska.
    9. Kodėl norite prisidėti prie ADMINISTRACIJOS? Nes megstu padeti , kam yra sunku
    10.  Ką darytumėte geriau, nei dabartinė ADMINISTRACIJOS komanda? Nieko neturiu pries esama administracija, puikiai dirba visi.
    11.  Su kuo geriausiai sutariate iš dabartinės ADMINISTRACIJOS komandos? Kestas_Bond, Laisva_Baltrusaityte, Ruta_Corallo
    12. Jūsų kontaktai, kad esant reikalui su jumis būtų galima susisiekti (skype, fb ar kt.) live:.cid.4411f30b04c010a1
    13. Jūsų pasiekimai GTALG.LT serveryje. Esu mediku direktores pavaduotoja
    14. Ar esate susipažinę su visomis serverio taisyklėmis? Kokias galvojate reiktų keisti? Esu susipazinusi, ir manau,kad nieko keisti nereikia.
    15.  Kaip manote, kokia svarbiausia administracijos pareiga? Padeti naujiems zmonems, spresti problemas,priziureti tvarka serveryje.
    16.  Dabartinės Jūsų užimamos pareigos. Mediku direktores pavaduotoja.

1. Vardas_Pavardė serveryje:  Daff_Bullas
    2. Jūsų amžius ?: 14 metų.
    3. Kuo užsiimate už serverio ribų?: Žaidžiu krepšinį, būnu lauke su draugais.
    4. Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?: Apie 4-5 metus ir sekasi tikrai neblogai.
    5. Kiek laiko praleidžiate per dieną GTALG.LT serveryje ?: Kadangi prasidėjo atostogos tai serveryje prabūnu ilgesnį laiką. Tai yra apie 5-6h.
    6. Ar esate turėjęs ADMINISTRATORIAUS pareigas ir mokėtumėte jomis naudotis? Nesu turėjas šių pareigų, bet laikui bėgant tikrai mokėčiau juo naudotis.
    7. Ką naujo įneštumėte į serverį?  Manau, kad tvarkos.
    8. Kodėl būtent Jus turėtumėme pasirinkti?Nes esu aktyvus žaidėjas, mėgstu pagelbėti naujokams ir kitiems žaidėjams, jeigu tos pagalbos reikia.
    9. Kodėl norite prisidėti prie ADMINISTRACIJOS? Noriu padėti žaidėjams papraščiau ir lengviau, norėčiau išmeginti savo galimybes rimtose pareigose ir pasiekti kažką naujo šiame serveryje. Taip pat norėčiau padėti ir mūsų dabartinio serverio administracijai
    10.  Ką darytumėte geriau, nei dabartinė ADMINISTRACIJOS komanda? Manau, kad būčiau aktyvesnis ir daugiau padėčiau žaidėjams.
    11.  Su kuo geriausiai sutariate iš dabartinės ADMINISTRACIJOS komandos? Laisva_Baltrusaityte, Diego_Castillo, Ruta_Corallo.
    12. Jūsų kontaktai, kad esant reikalui su jumis būtų galima susisiekti (skype, fb ar kt.) Skype - live:daffmalboro
    13. Jūsų pasiekimai GTALG.LT serveryje. Esu turėjas direktorių, daug kartų VIP privilegijas.
    14. Ar esate susipažinę su visomis serverio taisyklėmis? Kokias galvojate reiktų keisti? Esu susipažinęs ir mano nuomone jų keisti nereikėtų.
    15.  Kaip manote, kokia svarbiausia administracijos pareiga? Padėti žaidėjams, gaudyti blogus žaidėjus, palaikyti tvarką serveryje, būti aktyviam, padėti kitiems adminams bei SUPER adminams.
    16.  Dabartinės Jūsų užimamos pareigos. Fast&Furious klubo narys ir dealerių firmos darbuotojas.

1. Vardas_Pavardė serveryje: Arvydasijus_Bond
    2. Jūsų amžius ?: 18
    3. Kuo užsiimate už serverio ribų?: Dabar retai būnu už serverio ribu bet dažniausiai dirbu.
    4. Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?: 5m su mažomis pertraukomis sekasi visai neblogai turiu nuosava klubą kuris visai nebloga laikosi ,pažįstu nemažai žmonių kurie kai reikia palaiko mane kai reikia palaikau juos.
    5. Kiek laiko praleidžiate per dieną GTALG.LT serveryje ?:  5-10h savaitgaliais ilgiau.
    6. Ar esate turėjęs ADMINISTRATORIAUS pareigas ir mokėtumėte jomis naudotis? Nors ir senei esu buvęs administratoriumi bet esu tikras kad sugebėčiau juo būti.
    7. Ką naujo įneštumėte į serverį? Taikos ir ramybės tarp žaidėju,džiaugsmo ir laimės ir žinoma tvarkos.
    8. Kodėl būtent Jus turėtumėme pasirinkti?  Esu aktyvus žaidėjas , mėgstu padėti serverio žaidėjams nors ir nesu administratorius ,turiu daug patirties ir galiu suteikti reikalingą informacija reikalui esant ir gera patarimą.
    9. Kodėl norite prisidėti prie ADMINISTRACIJOS? Noriu išmėginti jėgas atsakingame poste ir labai noriu padėti žaidėjams.
    10.  Ką darytumėte geriau, nei dabartinė ADMINISTRACIJOS komanda? Bučiau labiau aktyvus, greičiau suteikčiau reikiama pagalba.
    11.  Su kuo geriausiai sutariate iš dabartinės ADMINISTRACIJOS komandos? Su visais sutariu vienodai neturiu išskirtinio favorito.
    12. Jūsų kontaktai, kad esant reikalui su jumis būtų galima susisiekti (skype, fb ar kt.) Skype: Arvys Petrau
    13. Jūsų pasiekimai GTALG.LT serveryje. Turiu nuosava klubą , Esu buvęs dlr,jakudz,pervez, drk, turiu vipa.
    14. Ar esate susipažinę su visomis serverio taisyklėmis? Kokias galvojate reiktų keisti? Susipažinęs ir manau kad visada yra kur tobulėti.
    15.  Kaip manote, kokia svarbiausia administracijos pareiga? Padėti žaidėjams, tobulinti serveri , palaikyti tvarka, gerai sutari su žaidėjais.
    16.  Dabartinės Jūsų užimamos pareigos. Angell Of Hell Klubo įkūrėjas bei vadas, dirbu moto taxi.
    • Like 1

1. Vardas_Pavardė serveryje: james_valit
    2. Jūsų amžius ?:7.2
    3. Kuo užsiimate už serverio ribų?: bunu kieme be draugu
    4. Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?:2metai,gerai
    5. Kiek laiko praleidžiate per dieną GTALG.LT serveryje ?:1-4h
    6. Ar esate turėjęs ADMINISTRATORIAUS pareigas ir mokėtumėte jomis naudotis? neturejas bet moku
    7. Ką naujo įneštumėte į serverį?  viska ko neineša linas
    8. Kodėl būtent Jus turėtumėme pasirinkti? nes as geriausias adminas busiu
    9. Kodėl norite prisidėti prie ADMINISTRACIJOS? nes moku padet naujokams ir apmokyt merus
    10.  Ką darytumėte geriau, nei dabartinė ADMINISTRACIJOS komanda? padeciau naujokams ir priimciau iskvietimus
    11.  Su kuo geriausiai sutariate iš dabartinės ADMINISTRACIJOS komandos? linas_bond, jamesas_valituvas
    12. Jūsų kontaktai, kad esant reikalui su jumis būtų galima susisiekti (skype, fb ar kt.) james_valit
    13. Jūsų pasiekimai GTALG.LT serveryje. laisvo oro direktorius
    14. Ar esate susipažinę su visomis serverio taisyklėmis? Kokias galvojate reiktų keisti? taip, kad adminai nedetu mute uz nieka
    15.  Kaip manote, kokia svarbiausia administracijos pareiga? padetu naujokui kaip jam sunku
    16.  Dabartinės Jūsų užimamos pareigos. adminu baudejas
    • Like 1
    • Haha 1

1. Vardas_Pavardė serveryje:  Ron_Dail
    2. Jūsų amžius ?:  16
    3. Kuo užsiimate už serverio ribų?: Sportuoju, mokaus, meetinu su draugais.
    4. Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?:  Žaidžių apie 5 metus, neblogai, dabar stovykloje iki šeštadienio, reikia ir pailsėti kada.
    5. Kiek laiko praleidžiate per dieną GTALG.LT serveryje ?: 2-7h, priklausomai nuo dienos.
    6. Ar esate turėjęs ADMINISTRATORIAUS pareigas ir mokėtumėte jomis naudotis? Jo, bet buvau nesamonių pridares, todėl gailiuos už tai ir laukiu kol suteiks ta šansą, kad įrodyčiau, kad pasikeičiau.
    7. Ką naujo įneštumėte į serverį? Nauju eventų, įdėjų serveriui, pramogų, įvairiu misijų, youtubei viska keliu įdomaus, kad praplatinti serverį. (viska pasirašės turiu)
    8. Kodėl būtent Jus turėtumėme pasirinkti? Esu patyręs, noriu prisijungti prie šiuos nuostabios admin komandos, su visais sutariu ir tikrai norėčiau juos pagelbėti, įnešti daugiau veiksmo į serverį.
    9. Kodėl norite prisidėti prie ADMINISTRACIJOS? Noriu padėti žaidėjams, administracijai ir siekti didesniu aukštumų.
    10.  darytumėte geriau, nei dabartinė ADMINISTRACIJOS komanda? Jie gerai viska daro, bet yra problemų dėl aktyvumo, ir evento rengėjo, laukiau ilgai merų būdamas, bet gal užiimti, suprantama, bet ne 30min...
    11.  Su kuo geriausiai sutariate iš dabartinės ADMINISTRACIJOS komandos? Su visais. 
    12. Jūsų kontaktai, kad esant reikalui su jumis būtų galima susisiekti (skype, fb ar kt.) Skype: Ron Dail | Facebook: Rolandas Grėbliūnas | Instagram: Rolka741 | Snapchat: Rolka741.
    13. Jūsų pasiekimai GTALG.LT serveryje. Esu buves: Administratoriumi, merų, daug direktorių esu turėjas, klubu vadų.
    14. Ar esate susipažinę su visomis serverio taisyklėmis? Kokias galvojate reiktų keisti? Su taisyklėm esu susipažines, keisti nėra ko, bet gal per žiauru su įkalinimu, bet daug kas nepasimoka, tai po kažkiek laiko gal reikės keisti, kai supras, kad taisyklės pažeisti nereikia.
    15.  Kaip manote, kokia svarbiausia administracijos pareiga? Padėti naujokams, be jų nebūtų dabartinių žaidėjų - čia svarbiausia.
    16.  Dabartinės Jūsų užimamos pareigos. Apsaugos darbuotojas, klubo vadas, einu link dylerių direktoriaus.
    • Like 2

1. Vardas_Pavardė serveryje:  Benjamin_Shepard
    2. Jūsų amžius ?: 18
    3. Kuo užsiimate už serverio ribų?: Pramogauju, karts nuo karto dirbu.
    4. Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?: 3-4mėnesius, gan puikiai.
    5. Kiek laiko praleidžiate per dieną GTALG.LT serveryje ?: 3-5h
    6. Ar esate turėjęs ADMINISTRATORIAUS pareigas ir mokėtumėte jomis naudotis? Neesu turėjęs, bet gan greit visur susigaudau.
    7. Ką naujo įneštumėte į serverį? Tikrai daugiau tvarkos nei jos yra dabar. Daryčiau dažnai eventus, mini eventus.
    8. Kodėl būtent Jus turėtumėme pasirinkti? Be admin pareigų padėdavau naujokams kai jiems to reikėdavo. Beto esu aktyvus.
    9. Kodėl norite prisidėti prie ADMINISTRACIJOS? Būtų daug lengviau padėti naujokams, bei daugiau tvarkos serveryje reikia.
    10.  Ką darytumėte geriau, nei dabartinė ADMINISTRACIJOS komanda? Nemanau, kad kažką už juos geriau galima daryt, padėčiau prižiūrėt tvarką.
    11.  Su kuo geriausiai sutariate iš dabartinės ADMINISTRACIJOS komandos? Viktorija_Gone, Black_Jack, Hard_Work
    12. Jūsų kontaktai, kad esant reikalui su jumis būtų galima susisiekti (skype, fb ar kt.) skype: kareivissz
    13. Jūsų pasiekimai GTALG.LT serveryje. Dealerių direktorius.
    14. Ar esate susipažinę su visomis serverio taisyklėmis? Kokias galvojate reiktų keisti? Susipažinęs tikrai esu, nemanau, kad kažką reiktų keist.
    15.  Kaip manote, kokia svarbiausia administracijos pareiga? Prižiūrėti tvarką serveryje, padėti naujokams, daryti geresnį žaidimą serveryje.
    16.  Dabartinės Jūsų užimamos pareigos. Soa klubo narys.

• Like 2
    • Haha 1