Santaras

Members
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About Santaras

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. 1. Vardas_Pavardė žaidime: Santaras_Santa 2. Kiek metų turi: 12 greit 13 3. Kiek laiko žaidi šiame GtaLG.LT projekte: Jau apie 2metus. 4. Su kuo sutari geriausiai serveryje: Su visais sutariu . 5. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną: 5-7h 6. Kodėl norite patekti į šį Klubą: Nes su visais sutariu kurie yra šitame klube ir yra serveryje geriausias klubas. 7. Kokia jūsų nuomonė apie šį klubą: Mano nuomonė, kad šis klubas yra geriausias ir geriausi vadai bei žmonės. 8. Ar sutari su kažkuo iš Seville Boulevard klubo narių, jei taip, su kuo: Beveik su visais. 9. Ar esi buvęs kokiam klube, jei taip kokiuose, bei kodėl išėjai iš jo: esu buves ballas neigh ir viskas . 10. Kokios jūsų pareigos, bei ką mėgsti veikti serveryje: Einu i mokykla, mėgstu dirbti serveryje šaudytis ir pnš.
  2. Aston_Martin - mėginimas susitarti su užsakytu žaidėju; Rytis_Rad - mėginimas susiatarti su užsakytu žaidėju; Ugnius_Fire - mėginimas susitarti su užsakytu žaidėju. Arvydasijus_Bond - taisyklių nesilaikymas, ne pagarba direktoriui. Savų žudymas. Jeff_Nate - mėginimas susitarti su užsakytu žaidėju; Deividas_Revo - susitarimas dėl nužudymo su užsakytu žaidėju; bruce_lee - neišbuvo nei savaitės tik 2-3 dienas black list. Marko_Lol - neišbuvo 1sav darbe black list tik isbuvo 1-2dienas . meška_zekas - neišbuvo darbe black list išbuvo tik 1-2dienas .
  3. Aston_Martin - mėginimas susitarti su užsakytu žaidėju; Rytis_Rad - mėginimas susiatarti su užsakytu žaidėju; Ugnius_Fire - mėginimas susitarti su užsakytu žaidėju. Arvydasijus_Bond - taisyklių nesilaikymas, ne pagarba direktoriui. Savų žudymas. Jeff_Nate - mėginimas susitarti su užsakytu žaidėju; Deividas_Revo - susitarimas dėl nužudymo su užsakytu žaidėju; bruce_lee - neišbuvo nei savaitės tik 2-3 dienas black list. Marko_Lol - neišbuvo 1sav darbe black list tik isbuvo 1-2dienas .
  4. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Santaras_Santa Jūsų amžius: 12 Ką šiuo metu veikiate už serverio ribų? (laisvalaikis, hobiai ir pan.): Žaidžiu tik sampa, duomiuosi sampu. Jūsų patirties serveryje (XP) kiekis: 14k xp Kokius direktorius esate turėjęs (-us)?: Dabar turiu samdomų žudikų, bet noriu pakeisti i mediku pavaduotoja, nes man labiau patinka padėti žmonėms nei juos žudyti, ir man labiau patinka dirbti su naujokais ir jiems padėti, o samdomi žudikai jau yra patyrusiems serverio žaidėjams, tad jei pateksiu i mediku pav tikrai pakeisiu vietoj sz drk i ediku pav . Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: 6-8h per diena. Kodėl manote, kad galėtum vadovauti Medikams?: Todėl, nes esu draugiškas labai noriu padėti serverio naujokams ar pns. Ką naujo įneštumėte į darbą?:Manau, kad dar ineščiau daugiau kokiu užduočiu ar kažka pnš. Kokį post'ą užimate šiuo metu?: Samdomų žudikų direktoriu, bet noriu tapti mediku pav, nes medikai man labiau prie širdies. Kiek laiko planuojate išbūti Medikų pavaduotoju?: Labai ilgai kol neišmes, o aš manau, kad neišmes, rodysiu gerą pavizdį naujokams bei medikams ar vyr gydytojams. Kaip vertinate prieš tai buvusio direktoriaus pareigas (Argumentuokite): Labai buvo geros pareigos, bet šiek tiek padidinčiau gal užduočiu sumas, ir bei prikurčiau kokiu naujių užduočių, kad medikai turetu ka veikti ir ,kad neišeitų iš darbo ir kad liktų medikų komandoje 12. Jūsų kontaktai (skype, facebook): Santaras Urbonas facebook ) skype Santaras Urbonas.