Pablo_Alonso

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Pablo_Alonso

 • Birthday 06/27/2003

Recent Profile Visitors

64 profile views
 1. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Pablo_Alonso 2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Darbo aprašymas(tikslas): Įjungti elektra namams kuriems ji dingo atvažiuojant į cp ir laikant space mygtuką(greito bėgimo) kaina: 20lt už cp ir baigus maršrutą xp, Sutvarkyti elektra namams kuri dingo įtrenkus žaibui per audra, sutvarkyti įėjus į namą parašius /tvarkyti elektra susitvarko. kaina: 100lt už namą(kainą gali būti koreguojama). 3. Kuo ši idėja ar pasiūlymas bus naudinga gtaLG.lt serveriui?: Daugiau bei įdomesnių darbų projekte ir todėl, kad tokio darbo dar nėra jokeme LT samp RP serveryje.
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pablo_Alonso 2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Darbo aprašymas(Tikslas): Gabenti kontrabandines mašinas kurios nėra pardavinėjamos miesto mašinų turguje. Žmogus galėtu užsisakyti mašinas kaina: 200Lt(gali būti koreguojama) už mašina. kaip nebūtu iškvietimu laivo kapitonas galėtu gabenti slaptus krovinius. Viskas būtu gabenama iš kito miesto laivu. 3. Kuo ši idėja ar pasiūlymas bus naudinga gtaLG.lt serveriui?: Būtu daugiau bei įdomesnių darbų ir todėl, kad tokio pobūdžio darbo dar nėra jokeme LT samp rp projekte.
 3. Prašom: https://discord.gg/AQDN33
 4. Vardas_Pavardė serveryje: Pablo_Alonso Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?: Žaidžiu apie 2 metus bet buvo pertrauka ir žaidžiau si kitu acc.Puikiai Kodėl norite tapti GTALG.lt serverio Meru?: Nes mėgstu bendrauti su žmonėmis, ir labai noriu san fiero miesta padaryti puikiausiu miestu San Andrese, ir sieksiu to labai stipriai. Kuo remsitės būdami Meru?: Klaipėdos meru Vytautu Grubliausku, nes pats gyvenu klaipėdoje ir tai yra pats nuostabiausias miestas ir tapati bandysiu įgyvendinti žaidime paversti San Fiero geriausiu miestu.. Jūsų nuomone, kokia Mero pagrindinė pareiga?: Mero pareigos: tai atstovauti miesto gyventoju interesams. Ir daryti savo miesta kuo geresne vieta apsigyventi naujiems žmonėms. Ar išmanote serverio taisykles ir galėtumėte padėti naujokui? Taip išmanau, manau tikrai galėčiau padėti naujokams. Papasakokite, kodėl Jus turėtų išrinkti Meru.: Nes kai prašo padedu, mėgstu bendrauti, turiu daug idėjų kurios galėtu patobulinti projektą. Mėgstu daryti kokybiškus konkursus. Ką darysite geriau nei ankstesnis (šiuometinis) meras?: Bandysiu skirti daugiau dėmesio naujokams ir žmonėms kuriems reikia pagalbos. Kokios Jūsų dabartinės užimamos pareigos? Kunigas Kokias pareigas turėjote GTALG.LT projekte?: PD pareigūnas, Medikas. Jūsų kontaktai (facebook, skype): Discord Delmantinas#7374. o šeip galite parašyti į forumo asmeninę žinutę. Skype: live:.cid.bf0a297b6310eb88
 5. Vardas_Pavardė serveryje: Pablo_Alonso Jūsų amžius ?: 17 Kuo užsiimate už serverio ribų?: Mokaus, dirbu, sportuoju. Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?: 2 metai ( su kitu accountu) su šiuo nedaug, nes buvau padares pertrauka.Sekasi gerai. Kiek laiko praleidžiate per dieną GTALG.LT serveryje ?: kaip kada Nuo 3 iki 6h per diena. Ar esate turėjęs ADMINISTRATORIAUS pareigas ir mokėtumėte jomis naudotis? Esu turėjas tik ne šitam projekte, taip moku naudotis. Ką naujo įneštumėte į serverį? Daug nauju konkursu( Eventu) ir naujų veiklų, o taip tai serveris tikrai yra labai geras, yra pora klaidelių kurias pastebėjau bet labai stengsiuos padėti ištaisyti tas klaideles. Ir stengsiuos pridėti kuo daugiau naujesnių dalykų ir bus tobulas serveris. Kodėl būtent Jus turėtumėme pasirinkti? Nes esu linksmas, draugiškas, mėgstu padėti, esu užsispyręs ir tikrai esu praėjas labai daug Lietuvišku samp projektu ir žinau ko reikia, kad šiais laikais samp projektas būtu sekmingas. Kodėl norite prisidėti prie ADMINISTRACIJOS? Nes patinka mokyti naujus žaidėjus, Ir dėl vieno dalyko ypač noriu prisijungti į Adminų komanda kad sugaudyčiau žaidėjus kurie lengvina sau žaidimą neleistinom programom. Ką darytumėte geriau, nei dabartinė ADMINISTRACIJOS komanda? Dabartine komanda manau viska gerai daro pažiūrėjus į didelį žaidėju skaičių, nes žaidėju skaičius serveryje daug ką pasako. Tai manau, kad nieko nekeisčiau. Su kuo geriausiai sutariate iš dabartinės ADMINISTRACIJOS komandos? kolkas su nieko, nes buvau padaręs pertrauka, bet manau tikrai sutarsiu su daug kuo. Jūsų kontaktai, kad esant reikalui su jumis būtų galima susisiekti (skype, fb ar kt.) Discord platforma: Dalmantinas#7374, o šiaip galite rašyti į mano a.ž forume. Jūsų pasiekimai GTALG.LT serveryje.: PD (1kart) Medikai(1kart) Ar esate susipažinę su visomis serverio taisyklėmis? Kokias galvojate reiktų keisti? Taip esu susipažines su visomis serverio taisyklėmis, taisykles geros nieko nereikia keisti. Kaip manote, kokia svarbiausia administracijos pareiga? : Konsultuoti naujokus, rengti konkursus ir saugoti serveri nuo žaidėju kurie naudoja nelegalias palengvinančias žaidimą programas. Dabartinės Jūsų užimamos pareigos. Greito maisto išvežiotojas.