SVEIKI ATVYKĘ Į GTALG.LT FORUMĄ

Norint naudotis visomis forumo funkcijos, būtina registracija.

Norime priminti, jog forumas yra dar tik tvarkomas, tačiau visi pagrindiniai dalykai yra suteikti. Toliau bus dirbama su forumo išvaizda ir reikalingom kitom funkcijom. 

SVARBU. REGISTRUOJANTIS LAIŠKĄ GALITE GAUTI Į SPAM SKILTĮ, TODĖL PASITIKRINKITE TEN.

Vasaros sezonas

Žinome, kad ši vasara šiek tiek kitokia karantino laikotarpiu ir dažniau tenka prisėsti prie kompiuterio, tad mūsų serveryje iki serverio gimtadienio galėsite praturtėti vien iš savo aktyvumo. Kiek minučių čia pas mus praleisite, tiek kiekviena minutė Jums duos naudos resursais. Nes:
• Vasaros metu kas minutę online duodamas 1 žetonas;
• Vasaros metu galima atiimti savo uždirbtą algą bet kuriuo metu vyriausybėje;
• Vasaros metu nuo 18 iki 22h duodama papildomas 1xp. Tai reiškia, kad už minutę gausite tokiu laiku dvigubai.
• Vasaros metu už praleistą laiką atsiimant avansą duodama už 1minutę nebe 5e, bet 10€.

Tikimės Jūsų statistika džiaugsis vasaros sezonu ir rudenį jūs būsite prikaupę daug resursų.

Pagarbiai gtaLG.lt komanda 2764.png

  William_Giovanni

  Members
  • Content Count

   21
  • Joined

  • Last visited

  Community Reputation

  22 Excellent

  About William_Giovanni

  Recent Profile Visitors

  The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Kokio paaukstinimo vertas robinas jei vadovauja vienam geriausiam darbui serveryje tegu sedi laimingas kad bent ta direktoriu turi, O Marcusą aukštinam brandus bei suprantantis vadovavima firmai žmogus. Peace y'all.
  2. Vardas_Pavardė žaidime: William_Giovanni  Administratoriaus kurį peikiate Vardas_Pavardė: Black_Jack  Plačiau papasakokite kuo administratorius nusižengė: Na eilini karta tiesą bičas ėmė į širdį ir pasijautė aukštesnis serveryje su administratoriumi ir užblokavo mane, tai manau nepriimtina administratoriui bei teršia gerų administratorių vardą  Papeikimą įrodantys ir argumentuojantys įrodymai: https://imgur.com/a/tQYCOnH  Sutinku su taisyklėmis viršuje: Sutinku
  3. 1. Jūsų Vardas_Pavarde - William_Giovanni 2. Administratoriaus, kuris užblokavo Vardas_Pavarde - Black_Jack 3. Užblokavimo priežastis - "Ate" 4. Jūsų įrodymai, jog esate nekaltas (ss, video) - https://imgur.com/a/tQYCOnH
  4. Bet mūsų šalyje jis yra ižeidimas pareigūno, pats pateikei ką sakei blogo.
  5. 1. Jūsų Vardas_Pavarde - William_Giovanni 2. Administratoriaus, kuris užblokavo Vardas_Pavarde - Black_Jack 3. Užblokavimo priežastis - "Neleistinu programu naudojimas. Situacija aprašysiu buvo taip: Aš stovėjau stotyje nubaudžiau Edvinas_Carleone ruošiausi vežti į kalėjimą ir mane kažkas išmetė į ora ir gavau ban'ą. 4. Jūsų įrodymai, jog esate nekaltas (ss, video) - https://imgur.com/a/cY2cVwp
  6. Nu jau aš tai tikrai nebaudžiu dėl non rp jei nutrenki stulpa, tikrai stengiuosi visus pamokyt ir nebuti robocop kur už mažiausią smulkmena baudžia.
  7. Tu nežinai kaip meta galą policijos mašinos, ir kam man daryti non rp kai turiu rodyti pavyzdį žaidėjams.
  8. Tu kvailas visai ar kas tau yra? sustoju šalikelėje kad netrukdyti eismo, ir kaip nuvažiuoti nuo degalinės nevažiuojant ant šaligatvio, nutrenkiau nes sulagino man (pc senokas ir nėra labai galingas).
  9. Sveikas, tavo papeikimas yra netikras, Pavadinai mane "Loxas keksas". Irodymai pateikti už ką gavai įtarimo lygių. https://imgur.com/a/HmlELiK
  10. Va kaip teisės laikeisi https://www.youtube.com/watch?v=otE4N6iUpos&feature=youtu.be
  11. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: William_Giovanni Jūsų amžius: 17 Ką šiuo metu veikiate už serverio ribų? (laisvalaikis, hobiai ir pan.): Dabartinė veikla karantinavimasis. Jūsų patirties serveryje (XP) kiekis: 74294 Kokius direktorius esate turėjęs (-us)?: Samdomų žudikų. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: 180-300min Kodėl manote, kad galėtum vadovauti Dyleriams?: Nes mano dylerio karjera prasidėjo dar kai Kestas_Bond neturėjo pareigų dirbome kartu su juo po to jis gavo pareigas likau dyleriu dirbau ilgą laika dyleriu, buvau išėjes po to gryžau ir dirbau su Lukas_Does kol jis gavo direktorių tada dirbau pas jį, per ta laiką surinkau gausu patirties bagažą kuris man leistu vadovauti dyleriams nes, išmanau taisykles, jų darba kaip jame viskas funkcionuoja. tai puiki galimybė man sutvarkyti firmą bei pakelti ja į aukštumas. Ką naujo įneštumėte į darbą?: Užduočių, taktiku kaip pravežti prekes teisėsaugai nepastebint ir aišku kruopštumo bei įdomaus ir aktyvaus darbo, bei kokybiška dyleriu kolektyvą. Kokį post'ą užimate šiuo metu?: Policijos mokyklos kursantas. Kiek laiko planuojate išbūti Dylerių direktoriumi?: Kol paaukštins. Kaip vertinate prieš tai buvusio direktoriaus pareigas (Argumentuokite): Mes su juo gerai sutarėm kol buvau dyleris aišku buvo pykčių, bet apie ji nieko blogo nepasakyčiau kaip iš direktoriaus pusės. Jūsų kontaktai (skype, facebook): Asmeniškai atsiūsiu.
  12.  Vardas_Pavardė žaidime: William_Giovanni  Administratoriaus kurį peikiate Vardas_Pavardė: Karolina_Bond  Plačiau papasakokite kuo administratorius nusižengė: Neteisingas jail, mute ir išmetimas iš policijos akademijos.  Papeikimą įrodantys ir argumentuojantys įrodymai: https://imgur.com/a/I3rScpi  Sutinku su taisyklėmis viršuje: Sutinku.