Adolfas_Capone

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Adolfas_Capone

 1. Kai nuskendo tavo mašina tai norėjau tave dar pavežti ir Obama būtų baudą prie to pačio susimokėjęs, bet tu šaudyt pradėjai.
 2.  Vardas_Pavardė žaidime: Adolfas_Capone  Žaidėjo, kurį peikiate Vardas_Pavardė: Augustas_Razbaininkas  Plačiau papasakokite kuo skundžiamasis nusižengė: Esu įsitikinęs, kad mane nubaudė neteisingai už NON-RP.  Papeikimą įrodantys ir argumentuojantys įrodymai: Norėčiau pamatyti Augusto_Razbaininko įrodymus, jog tai buvo NON-RP.
 3.  Vardas_Pavardė žaidime: Adolfas_Capone  Žaidėjo, kurį peikiate Vardas_Pavardė: Augustas_Razbaininkas  Plačiau papasakokite kuo skundžiamasis nusižengė: Esu įsitikinęs, kad mane nubaudė neteisingai už NON-RP.  Papeikimą įrodantys ir argumentuojantys įrodymai: Norėčiau pamatyti Augusto_Razbaininko įrodymus, jog tai buvo NON-RP.
 4. Vistiek matei, kad esi su jakų apranga esi, o veikla off yra ir tryneisi specialiai prie mūsų.
 5.  Vardas_Pavardė žaidime: Adolfas_Capone  Žaidėjo, kurį peikiate Vardas_Pavardė: Robin_Morreti  Plačiau papasakokite kuo skundžiamasis nusižengė: Bug abuse.  Papeikimą įrodantys ir argumentuojantys įrodymai: https://imgur.com/a/ZRLxjHg  Sutinku su taisyklėmis ir dėl nuobaudų dėl melagingo skundo: Taip
 6. ANKETOS PILDYMO FORMA: 1. Vardas_Pavardė žaidime: Adolfas_Capone. 2. Kiek metų turi: 17. 3. Kiek laiko žaidi šiame GtaLG.LT projekte: Bendrai sudėjus tai pora metų turi gautis. 4. Su kuo sutari geriausiai serveryje: ; Neišskirčiau vieno tokio žmogaus. 5. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną: maždaug 4h, 6. Kodėl norite patekti į šį Klubą: Todėl, kad klube susirinkę rimti žmonės, su kuriais būtų galima linksmai laiką praleisti. 7. Kokia jūsų nuomonė apie šį klubą: Nuomonė yra tikrai gera. 8. Ar sutari su kažkuo iš Seville Boulevard klubo narių, jei taip, su kuo: Marcus_Wallace. 9. Ar esi buvęs kokiam klube, jei taip kokiuose, bei kodėl išėjai iš jo: Esu falkenuose, klubas iširo. 10. Kokios jūsų pareigos, bei ką mėgsti veikti serveryje: Dirbu mechanikuose, esu brigadioras. Leist gerai laiką, viską, kad tik nenuobodžiaut.