SVEIKI ATVYKĘ Į GTALG.LT FORUMĄ

Norint naudotis visomis forumo funkcijos, būtina registracija.

Norime priminti, jog forumas yra dar tik tvarkomas, tačiau visi pagrindiniai dalykai yra suteikti. Toliau bus dirbama su forumo išvaizda ir reikalingom kitom funkcijom. 

SVARBU. REGISTRUOJANTIS LAIŠKĄ GALITE GAUTI Į SPAM SKILTĮ, TODĖL PASITIKRINKITE TEN.

Vasaros sezonas

Žinome, kad ši vasara šiek tiek kitokia karantino laikotarpiu ir dažniau tenka prisėsti prie kompiuterio, tad mūsų serveryje iki serverio gimtadienio galėsite praturtėti vien iš savo aktyvumo. Kiek minučių čia pas mus praleisite, tiek kiekviena minutė Jums duos naudos resursais. Nes:
• Vasaros metu kas minutę online duodamas 1 žetonas;
• Vasaros metu galima atiimti savo uždirbtą algą bet kuriuo metu vyriausybėje;
• Vasaros metu nuo 18 iki 22h duodama papildomas 1xp. Tai reiškia, kad už minutę gausite tokiu laiku dvigubai.
• Vasaros metu už praleistą laiką atsiimant avansą duodama už 1minutę nebe 5e, bet 10€.

Tikimės Jūsų statistika džiaugsis vasaros sezonu ir rudenį jūs būsite prikaupę daug resursų.

Pagarbiai gtaLG.lt komanda 2764.png

  John Ala

  Members
  • Content Count

   5
  • Joined

  • Last visited

  Community Reputation

  0 Neutral

  About John Ala

  Recent Profile Visitors

  27 profile views
  1. Čia bus rašomi darbuotoju papeikimai: Jūsų vardas_pavardė: Darbuotojo vardas_pavardė: Už ką yra peikiamas žmogus: Įrodimai (ss video):
  2. Darbo komandos 1. Atidaro, uždaro bazes vartus /akrov /ukrov. 2. Palėtčiu įkrovimas, įškrovimas /kgps. Darbo tikslas: Vežioti į tam tikras vietas nuo A iki B. įsidarbinimo tikslas: 1. Turėti 10.000 k patirties (xp). 2. Fuksas rangas. 3. Sveikatos pažyma 4. 121 darbo patirties šiukšlevežuose. 5. Fūros teisiu. Norint patekti į furistus reikia: 1. 13.000 k patirties (xp). 2. Darbo patirties kroviniu išvežiotojo 1500 d.p 3.Rangas-Atsipūtes 5. 40.000 k algos kroviniu pervežiotojų. 6. Pristatyta kroviniu 50 vnt. 7. Direktoriau pakvietimo. 8. Sveikatos pažymos. 9. Fūros teisiu.
  3. Čia bus savaites darbuotojas Jai jis bus uždirbes tiek kiek reikalaujama ar daugiau. 1. Vardas_pavardė: 2. kiek uždirbo ir ko: 3. kiek bus premijos skiria direktorius: Atsiprašome bet komentavimas griežtai draudžiamas dėkui už supratingumą
  4. Darbo taisykles: 1. Nesikeikti per /r. Nusikeikus ar netoki žodi pasakius 1. įspėjimas, 2. /rmute 1.000 k nuo algos 3. išmetimas iš darbo be perspėjimo be algos gražinimo ir juodasis sarašas. 2. Už numesta mašina. 1. įspėjimas 2. 2.000 k nuo algos 3. išmetimas iš darbo be perspėjimo. 3. Privaloma uždaryti bazės vartus neuždarius 1. 2.000 nuo algos 2. išmetimas iš darbo be algos ir įspėjimo 4. Draudžiama buginti alga 1. 3.000 k nuo algos 2. išmetimas iš darbo juodasis sarašas. 5. Būtinai išbūti 1 savaite darbe. Jai neišbuvote kreiptis į direktorių. 1. Juodasis sarašas 6. Nedaryti dm miestuose. 1. įspėjimas su 2.000 k nuo algos 2. 4.000 k nuo algos 3. išmetimas iš darbo be algos ir juodasis sarašas. 7. Nekenkti darbuotojams, direktoriuj. 1. įspėjimas 2. išmetimas iš darbo be algos, juodasis sarašas. 8. Būtinai laikytis darbo taisyklių. 9. Klausyti direktoriau. 1. įspėjimas 2. 3.000 k nuo algos 3. ismetimas iš darbo be algos.