SVEIKI ATVYKĘ Į GTALG.LT FORUMĄ

Norint naudotis visomis forumo funkcijos, būtina registracija.

Norime priminti, jog forumas yra dar tik tvarkomas, tačiau visi pagrindiniai dalykai yra suteikti. Toliau bus dirbama su forumo išvaizda ir reikalingom kitom funkcijom. 

SVARBU. REGISTRUOJANTIS LAIŠKĄ GALITE GAUTI Į SPAM SKILTĮ, TODĖL PASITIKRINKITE TEN.

Vasaros sezonas

Žinome, kad ši vasara šiek tiek kitokia karantino laikotarpiu ir dažniau tenka prisėsti prie kompiuterio, tad mūsų serveryje iki serverio gimtadienio galėsite praturtėti vien iš savo aktyvumo. Kiek minučių čia pas mus praleisite, tiek kiekviena minutė Jums duos naudos resursais. Nes:
• Vasaros metu kas minutę online duodamas 1 žetonas;
• Vasaros metu galima atiimti savo uždirbtą algą bet kuriuo metu vyriausybėje;
• Vasaros metu nuo 18 iki 22h duodama papildomas 1xp. Tai reiškia, kad už minutę gausite tokiu laiku dvigubai.
• Vasaros metu už praleistą laiką atsiimant avansą duodama už 1minutę nebe 5e, bet 10€.

Tikimės Jūsų statistika džiaugsis vasaros sezonu ir rudenį jūs būsite prikaupę daug resursų.

Pagarbiai gtaLG.lt komanda 2764.png

  Antanas_Ivanauskas

  Members
  • Content Count

   10
  • Joined

  Community Reputation

  18 Good

  1 Follower

  About Antanas_Ivanauskas

  • Birthday 03/02/2002

  Recent Profile Visitors

  138 profile views
  1. Antanas Ivanauskas vėl šiandien yra labai liūdnas žmogus, jis vėl šiandien nusipirko bilietuką iš "Maximos" ir nieko nelaimėjo. Paguoskime mes jį sunkia minute.

   1. Meskiukas_Zekas

    Meskiukas_Zekas

    Antanai, atsakyk man į fb žinutes jopapa laukiu 2 dieną 😕

     

  2. jei civilius grobsit kaip suprantu ir pareigūnams darbo atsiras, tai pirmiausia siūlau pareigūnų kiekį sutvarkyti, nes dabar pareigūnu per šią dieną pvz tekom matyti daugiausia du vienu metu online
  3. taigi... pirmoje nuotraukoje matome kaip Marius_Corallo man sako jog gaudyčiau tave, gerbiamasai, ir teigė jog yra įrodymai pas jį ir pas hardą ir tai kad vygdžiau pagalbą kolegoms nelaikau nusižengimu. antroje nuotraukoje matome kaip mano gerb. direktorius Hard_Work liepia man bausti tave už šiuos nusikaltimus. Taip aš sulaikiau ir nubaudžiau, galiu atlyginti kaip minėjau žaląuž "nebūtus" įžeidinėjimu, per klaidą suprastus, galiu atlyginti, bet už kitus duotus "stars" kaltės ir atsakomybės nepriesmu jei man buvo sakyta dėti tau kaltinimus net pačio direktoriaus.
  4. Šitame tekstiniame dokumente video linkas, nes neleido kažkodėl youtubės linko rašyti čia Naujas tekstinis dokumentas.txt
  5. Sveiki, pirmąjame paveikslėlyje matome jog įžeidinėjo mane, bet kadangi buvau girtas sumaišiau tą žmogų su Mak_Sas, dėl to esu kaltas, tačiau kai buvo vežamas (antra nuotrauka) jis pateisino savo įtarimą paleisdamas puikų žodyną. trečioje nuotraukoje įkeliu kur kolega liudija, jog jam trugdė, bet kiek girdėjau Marius_Corallo ir Hard_Work turi įrodymų dėl kitų nusikaltimų, kuriais įtariau tave. Tiesiog padėjau kolegoms ir dirbau savo darbą. Jei klystu žalą galėsiu atlyginti susitarimu. Toliau... sakei, jog žemėlapio nepirkau. atleisk bet taip gavosi 1 dalykas jog man suplyso zemelapis begaudant tave ir issikvieciau info centra (asmeniškai neprašiau tavęs to žemėlapio) ir tuo metu dirbo 3 IC darbuotojai, net nesitikėjau kad tu priimsi, nes buvau net pamiršęs jog tu iš IC :D. video matysis kaip man suplyšo žemėlapiukas pakeliui pas tave.
  6. nu kiek pamenu tai vip ne tam skirtas, sorry kad komentuoju tsg laukiu kol sampas atsisiūs
  7. neleidžia gta_sa atsisiūsti... nepasiekiamas linkas
  8. kad taip visi žaistų draugiškai kaip aš žaidžiu... turiu omeny vapšė nežaistų, tai ir problemų nebebūtų #black #cocks #matter ir pagaliau sukilkit gtalg zaidejai prieš mentus, visi kovoja už nygerius o jūs ble padlaižiaujat mentams. pagarbiai Untanas