Jump to content
GTALG.LT

Lukas_Does

Direktorius
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Lukas_Does last won the day on April 16

Lukas_Does had the most liked content!

Community Reputation

30 Excellent

1 Follower

About Lukas_Does

 • Birthday 12/17/2001

Recent Profile Visitors

176 profile views
 1. Lukas_Does

  Mod showcase

  Patarimas: naktį šitos temos nežiūrėkit, apaksit. Šiaip kažinau, visai ne blogai atrodo, gal kai kuriems ir pravers, bet ne man
 2. Ponia, Rūta, matau minite mane. Galiu jums drąsiai papasokot dėl ko tos kainos buvo užkeltos. Pradėsiu nuo to, jog Linas_Bond sugalvojo pakelti dealeriams savikainą iš 2e/vnt iki 4e/vnt ir jūs skundžiatės, kad kainas užkėliau? Toliau, dėl ko jos buvo dvigubinamos. Tai dėl šito siūlau apsilankyti ir praplėsti savo akiratį į kitų serverių veiklas ir darbus, kuomet žaidėjai prisidirbę dealeriams gauna brangesne kaina, kad yra tikrai logiška, nes ir realybėje taip būna, ypač įmonėse. Pagrindinis dealerių pelnas eina iš narkotikų, nes ginklai labai lengvai prieinami ir labai greit prarandami. Iš asmeninės patirties galiu pasakyt, kad tiems, kurie prisipizdelina (jei čia įžeidimas ar keiksmažodis, atsiprašau), turi kentėti su pakeltomis kainomis, taip, kad manau eikit prašviest savo minčių akiratį ir kituose serveriuose.
 3. Kokie jūsų didžiausi tikslai šiame serveryje?: Tikslų kol kas neesu išsikėlusi, naa, o šiaip smagu būtų atsirasti čia bendraminčių, o galbūt net ir draugų, su kuriais galėčiau bendrauti realybėje. FB permesk į PM, susirašysim, gal kažką susuksim . Snapchat man jau atgyvena tapęs. As everyone says, sveika atvykus į projektą, nors jau nuo sausio loši.
 4. 1. Linas_Bond 2. Monika_Online 3. Claude_Speed 4. Mantas_Spirit 5. Andrius_Kepsnius
 5. ANKETA RAŠANT mechanikui papeikimą : 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Lukas_Does 2. (darbuotojo) Vardas_Pavardė serveryje: Ryan_Rave 3. Peikiu šį darbuotoją, nes (situacijos aiškinimas): Viskas matosi video 4. Įrodymai, jog (darbuotojas) nusižengė: https://youtu.be/jXxudacMiJ4
 6. Prieš 2 metus buvo toks darbas, nepasitviritino. Taipogi, į dabartinių darbų direktoriaus postus mažai kas pildo kai atsilaisvina tai naujas darbas būtų bereikšmis.
 7. Zdare, už non rp nebuvai nubaustas, o buvai nubautas jog surakintas padarei /q, kuomet pralaukiau tavęs kol prisijungsi 23min. Pirmas video kaip non rp darei (minimape per žolę važiuoji, po to sunaikini darbinę ir /q) : https://youtu.be/2DobWYAwy9Y Sekantis video kaip laukiu tavęs bereikšmes 10min.: https://youtu.be/EzKrK_UHYVo Paskutinis video, kuomet pagaliau sugalvojai prisijungti (3:10 min prisijungei ir atsijungei) : https://youtu.be/ZRzX5gTOyrY 4:10 min prisijungei vėl ir tave nubaudė serveris, jog atsijungei ir prisijungei kai surakinau.
 8. Buvau atlikęs testą per kokį atstumą veikia /ant, /ita, /paz. /ant - 40m /ita - 660m /paz - 220m Dėl pasiūlymo: 1. Už. 2. Už, bet ir baust kaip civilį, taipogi jam nerodytų racijos bei negalėtų rašyti į /r. 3. Prieš, papildoma apkrova blokuos vaizdą, matysis mažesnis horizontas, o ir su sniper rifle nebus galima patogiai šaudyti. 4. Paaiškinau aukščiau. Dėl /ant palikti, /paz sumažinti iki 100m., /ita 300m sočiai manau. Dėl kaukės. Vienaip ar kitaip policijai sunku sugaudyti kuris ten šaudo, o ir kaukės nėra per brangiausios kai 5'000€ už 2 kaukes, realiai 5'000€, kad 20min nematomas būtum. Iš jų naudos irgi nėra per daugiausia, kiek pats mačiau, vienas kitas naudoja tik.
 9. Prašė įkelti https://www.youtube.com/watch?v=x9zvyqckWmM
 10. Prieš. Pjovimus turi filmuot, kad jei pjaunamasis sugalvotų bug'inti, o pasėkmės būtų manau aiškios už buginimą.
 11. - Papeikimo šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lukas_Does 2. Pareigūno Vardas_Pavardė: Deivis_Alanta 3. Už ką yra peikiamas pareigūnas: Davė star, nors prie jo akių pro tarpelį mažą pralindau, kad mašiną pasiparkuot. Ale per pievą važiavau. Nei pasakė per kur tas non rp buvo, nei ką. Pastebėjau, kad pastaruoju metu jis prie visų dėl mažiausio menkniekio prisikabina, nors ir pats taip daro ... Baisu net kažką padaryt prie jo akių, net ir pasakyt kažką, įsižeis ... 4: Jūsų įrodymai: . Patirta žala (baudos kiekis, kalėjimo laikas): 10k ant baudos 6. Ar sutinkate su forumo taisyklėmis ir patvirtinate, jog jūsų papeikimas nėra melagingas? (Patvirtinu, nepatvirtinu): Tipo jo
 12. Numestų mašinų ss kiekis, tai čia vidurkis ar visos sudėtos? Nes jei visos sudėtos, tai daug trūksta pas mane O šiaip tai kaip diena, taip naujiena.
 13. 1. Kestas_Bond (Cowboy) 2. Diego_Castillo (garažų nuoma, tr. priemonių turgaus savininkas)
×
×
 • Create New...