SVEIKI ATVYKĘ Į GTALG.LT FORUMĄ

Norint naudotis visomis forumo funkcijos, būtina registracija.

Norime priminti, jog forumas yra dar tik tvarkomas, tačiau visi pagrindiniai dalykai yra suteikti. Toliau bus dirbama su forumo išvaizda ir reikalingom kitom funkcijom. 

SVARBU. REGISTRUOJANTIS LAIŠKĄ GALITE GAUTI Į SPAM SKILTĮ, TODĖL PASITIKRINKITE TEN.

Vasaros sezonas

Žinome, kad ši vasara šiek tiek kitokia karantino laikotarpiu ir dažniau tenka prisėsti prie kompiuterio, tad mūsų serveryje iki serverio gimtadienio galėsite praturtėti vien iš savo aktyvumo. Kiek minučių čia pas mus praleisite, tiek kiekviena minutė Jums duos naudos resursais. Nes:
• Vasaros metu kas minutę online duodamas 1 žetonas;
• Vasaros metu galima atiimti savo uždirbtą algą bet kuriuo metu vyriausybėje;
• Vasaros metu nuo 18 iki 22h duodama papildomas 1xp. Tai reiškia, kad už minutę gausite tokiu laiku dvigubai.
• Vasaros metu už praleistą laiką atsiimant avansą duodama už 1minutę nebe 5e, bet 10€.

Tikimės Jūsų statistika džiaugsis vasaros sezonu ir rudenį jūs būsite prikaupę daug resursų.

Pagarbiai gtaLG.lt komanda 2764.png

  Meskiukas_Zekas

  Members
  • Content Count

   24
  • Joined

  • Last visited

  Community Reputation

  26 Excellent

  About Meskiukas_Zekas

  • Birthday 01/02/2020

  Recent Profile Visitors

  204 profile views
  1. Man tai geriausias direktorius buvo Rokas_Cap
  2. Nemanau, kad dėl baro kiltų paklausa pirkti namus būtent čia.
  3. Antanas Ivanauskas vėl šiandien yra labai liūdnas žmogus, jis vėl šiandien nusipirko bilietuką iš "Maximos" ir nieko nelaimėjo. Paguoskime mes jį sunkia minute.

   1. Meskiukas_Zekas

    Meskiukas_Zekas

    Antanai, atsakyk man į fb žinutes jopapa laukiu 2 dieną 😕

     

  4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Meska_Zekas 2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Linas_Bond mėgiamų ginklų pirkimas paprastiems serverio žaidėjams 3. Kuo ši idėja ar pasiūlymas bus naudinga gtaLG.lt serveriui?: Jau beveik kiekvienas žino, kad jeigu Brigadai vadovauja Linas_Bond, tai jis su pistoletais ir AK-47 tikrai nesišaudys, jis pasiims MINIGUN'Ą ir visus ištaškys. Tai jeigu gali jis juos naudot linksmus ginklus, tai gal galime ir mes? Nes gi serverio šūkis yra: Visi skirtingi, visi lygūs!. Žinau, kad vistiek parašysit "peržiūrėta", tai gali net nesivarginti skaityti. Būtų įdomu išgirsti ir kitų nuomonę. Atsiprašau jeigu yra stiliaus ar rašybos klaidų. Su pagarba, Meškiukas.
  5. Antanas Ivanauskas šiandien yra labai liūdnas žmogus, jis šiandien nusipirko bilietuką iš "maximos" ir nieko nelaimėjo. Paguoskime mes jį sunkia minute.

  6. 1. Sultan 2. Uranus 3. Flash 4. Slamvan 5. Club 6. Elegy
  7. Būtinai reikia, be tavęs neįdomu.
  8. Tai aš parašiau tam, kas vertas pagyrimo, nors pala. ir tu šiaip verta. Mldc esi irgi prikolus supranti, ir pagalbos ranka ištiesi.
  9. Antanas_Ivanauskas, aš jį giriu už tai, kad padėjo pirmosiomis mano direktoriavimo dienomis, padeda sunkią minutę, niekada nepasakys ne. Jeigu nebūčiau buvęs drk, gal ir nebūtume su juo tapę geri draugai.
  10. Nesvarbu per kur fotkinta, svarbu yra kažkokie įrodymai, kaip tu naudoji /s ne pagal paskirtį. Nusileisk tu viena kartą ant žemės.