SVEIKI ATVYKĘ Į GTALG.LT FORUMĄ

Norint naudotis visomis forumo funkcijos, būtina registracija.

Norime priminti, jog forumas yra dar tik tvarkomas, tačiau visi pagrindiniai dalykai yra suteikti. Toliau bus dirbama su forumo išvaizda ir reikalingom kitom funkcijom. 

SVARBU. REGISTRUOJANTIS LAIŠKĄ GALITE GAUTI Į SPAM SKILTĮ, TODĖL PASITIKRINKITE TEN.

Vasaros sezonas

Žinome, kad ši vasara šiek tiek kitokia karantino laikotarpiu ir dažniau tenka prisėsti prie kompiuterio, tad mūsų serveryje iki serverio gimtadienio galėsite praturtėti vien iš savo aktyvumo. Kiek minučių čia pas mus praleisite, tiek kiekviena minutė Jums duos naudos resursais. Nes:
• Vasaros metu kas minutę online duodamas 1 žetonas;
• Vasaros metu galima atiimti savo uždirbtą algą bet kuriuo metu vyriausybėje;
• Vasaros metu nuo 18 iki 22h duodama papildomas 1xp. Tai reiškia, kad už minutę gausite tokiu laiku dvigubai.
• Vasaros metu už praleistą laiką atsiimant avansą duodama už 1minutę nebe 5e, bet 10€.

Tikimės Jūsų statistika džiaugsis vasaros sezonu ir rudenį jūs būsite prikaupę daug resursų.

Pagarbiai gtaLG.lt komanda 2764.png

  James_Weedas

  Members
  • Content Count

   24
  • Joined

  • Last visited

  Community Reputation

  9 Neutral

  About James_Weedas

  Recent Profile Visitors

  The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. . Klubo pavadinimas -Bratva 2. Klubo vado Vardas_Pavarde: James_Weedas 3. Klubo nariai, kuriuos reikia ĮRAŠYTI į lentelę: 1. 2. 3. 4. 4. Klubo nariai, kuriuos reikia IŠTRINTI iš lentelės: 1.Mantas_Manteliukas iš vadų 2. 3.
  2. Galėtų šiaip ir /ant atstumas sumažėt ,nes rakina irgi iš gan toli Dar reikėtų padaryti,kad /ant eitu ten max vaziuojant ant kokio 40,nes kai važiuoji ant 100 ir tave surakina,tai nelogiška.
  3. 1. Jūsų Vardas_Pavarde - James_Weedas 2. Administratoriaus, kuris užblokavo Vardas_Pavarde - Neisivazduoju 3. Užblokavimo priežastis - Neisivazduoju 4. Jūsų įrodymai, jog esate nekaltas (ss, video) - Tiesiog jungiuos i serveri prisijungiu ir raso Server closed the connection
  4. LENTELĖS NAUJINIMO ŠABLONAS: 1. Klubo pavadinimas -Solnsevskaya Bratva 2. Klubo vado Vardas_Pavarde: James Weedas 3. Klubo nariai, kuriuos reikia ĮRAŠYTI į lentelę: 1.Mantas_Manteliukas į vadus 2. 3. 4. 4. Klubo nariai, kuriuos reikia IŠTRINTI iš lentelės: 1.Mantas_Mantelis 2. 3. 4.
  5. Nebuvo veiklos ,galvojau tu direktorius busi ir galesim pasispardyt ,bet.. Veiklos man buvo per maža
  6. 1. Klubo pavadinimas -Bratva 2. Klubo vado Vardas_Pavarde:James_Weedas 3. Klubo nariai, kuriuos reikia ĮRAŠYTI į lentelę: 1.Artem_Kirilov 2.Mantas_Mantelis 3. 4. 4. Klubo nariai, kuriuos reikia IŠTRINTI iš lentelės: 1.Bradega_Molodya 2. 3. 4.
  7. 1. Klubo pavadinimas - 2. Klubo vado Vardas_Pavarde: 3. Klubo nariai, kuriuos reikia ĮRAŠYTI į lentelę: 1.Artem_Kirilov 2.Mantas_Mantelis 3. 4. 4. Klubo nariai, kuriuos reikia IŠTRINTI iš lentelės: 1.Bradega_Molodoya 2. 3. 4.
  8. Kadangi naujas pavaduotojas brigados,tai atvarem pasikept šašlu,bet taip ir nesulaukiam jo..
  9. Čia bus keliamos nuotraukos/video susijusios su Camorros veikla.
  10. Čia bus surašyti visi,kurie yra Camorros B-Liste. V_P 1.Titas_Elegy 2. 3.
  11. LENTELĖS NAUJINIMO ŠABLONAS: 1. Klubo pavadinimas - Bratva 2. Klubo vado Vardas_Pavarde: James_Weedas 3. Klubo nariai, kuriuos reikia ĮRAŠYTI į lentelę: 1. Moskva_Magadan 2.Bradega_Molodaya 3.Zygis_Girtas 4.Mantas_Mantelis 5.Donny_Hartwell 6.Artem_Kirilov 4. Klubo nariai, kuriuos reikia IŠTRINTI iš lentelės: 1.Semka_Bom 2.Aston_Martin 3. 4.
  12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): James_Weedas2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: 2.1.Siūlau padaryti ,kad policija negalėtu kištis į gauju karus .Pvz rakinti grobimu metu šeimos teritorijoje,duoti starus, 2.2.Įvesti taisyklė,kad šturmuoti,grobti baze galima tik tada ,kai nevyksta jokie karai,direktorių susirinkimai,saugyklos grobimai ir panašiai vienužodžiu kažkas svarbaus. 2.3.Padaryti,kad neleistų grobti bazės jeigu jų bazė jau yra grobiama ,nes dabar tokios nesamonės vyksta. 2.4 Daviniui sukurti atskirą pick-up nes kartais tiesiog jo neduoda. 2.5 Jeigu neatgrobia bazes ten per kokios pusantros valandos,kad turėtų susimokėt išpirka arba jeigu jau Direktorius net nebegina bazės su savo nariais,kad turėtų susimokėt išpirka ir tada tos bazės nieks negalėtu tam tikra laiką liesti(pvz. Iki tol kol jie nepradeda patys arba kokias (3-5h) 3. Kuo ši idėja ar pasiūlymas bus naudinga gtaLG.lt serveriui?: Bus daugiau tvarkos.
  13. 1.Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:James_Weedas 2.Jūsų amžius: pakankamai ,kam reikia žinot; ) 3.Ką šiuo metu veikiate už serverio ribų? (laisvalaikis, hobiai ir pan.):Karantinas ka cia tu paveiksi 4.Jūsų patirties serveryje (XP) kiekis: 27k 5.Kokius direktorius esate turėjęs (-us)?:Mechaniku ,Apsaugos dar kažką 6.Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: Kokias 3-6h,kaip kada 7.Kodėl manote, kad galėtum vadovauti Camorra'i?: Esu klubo vadas ir su jais susitvarkau lengvai ,nebūtų sunku susitvarkyti ir su nariais .Turiu patirties ,nes esu buvęs Direktorius ne kartą. 8.Ką naujo įneštumėte į darbą?: Aktyvumo ir biudžeto, nes abu šiuo metu minusiniai. Surinkčiau tikrai gera hebra ir veiksmo duotume sočiai 9.Kokį post'ą užimate šiuo metu?: Klubo vadas,info centro darbuotojas 10.Kiek laiko planuojate išbūti Camorra pavaduotoju?: Tai ,kad direktoriu aš noriu būt ne pavaduotojų,o šiaip tai nežinau mėnesį tai tikrai. 11.Kaip vertinate prieš tai buvusio pavaduotojo/direktoriaus pareigas (Argumentuokite): aš nežinau, nes tuo metu buvau leavines serveri ,tai nežinau nei kas jis ,nei kaip jam sekėsi. 12.Jūsų kontaktai (skype, facebook) fommkaa5