Martin_Madrazo

Members
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Excellent

About Martin_Madrazo

Recent Profile Visitors

142 profile views
 1. 1. Vardas_Pavardė žaidime: Martin_Madrazo 2. Kurį rekordą pagerinai?: Informatorius, žemėlapių pardavėjas, žvėjybos skatintojas, rangų kėlikas ir didžiausia alga. 3. Įrodymai:
 2. Jūsų serverio Vardas_Pavarde: Martin_Madrazo Žodis: Gimtadienis
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavarde - Martin_Madrazo 2. Administratoriaus, kuris užblokavo Vardas_Pavarde - Kestas_Bond 3. Užblokavimo priežastis - Handling 4. Jūsų įrodymai, jog esate nekaltas (ss, video) - Geriausias variantas, jeigu mane tiesiog įdėtų į kokį Blistą race, o ne iškarto banint.
 4.  Vardas_Pavardė žaidime: Martin_Madrazo  Administratoriaus kurį peikiate Vardas_Pavardė: Kestas_Bond  Plačiau papasakokite kuo administratorius nusižengė: Tai visų pirma jis mane vadina handlingu, kur aš tiesiog važiuoju ir kaip suprantu gerai važiuoju, nes daug esu laimėjęs, bet tai nereiškia, kad aš naudoju palengvinančias programas kaip handling ar kažką kitką, taipogi taspats yra su Marcus_Wallace įkelsiu įrodymus kur tiesiog dėjo kicką iš lempos...  Papeikimą įrodantys ir argumentuojantys įrodymai: SS kur rašo ''tau negalima dalyvauti'' Toliau eina kur tiesiog random ištelino į miestą Dar yra video kur iš oro Marcusui dėjo kick race metu Dar įmesiu 1 video, nes užsimaniau iš oro nufilmuoti, ir gavos taip, kad paėmiau 1vt, daugiau nefilmavau, nes nežinojau, kad mane handlingu išvadins.  Sutinku su taisyklėmis viršuje: Sutinku, ir laukiu įrodymų kur aš ar Marcusas naudojam handlingus.
 5. pavelavai kai buvo trendas pokemon go
 6. Siūlau įdėti į serverį Power Hit Radio, yra čia pasirinkimas, bet radijos nėra pačiam serveryje.
 7. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Martin_Madrazo Jūsų amžius: 17 Ką šiuo metu veikiate už serverio ribų? (laisvalaikis, hobiai ir pan.): Tai apart to, kad mėgstu pasedėti prie kompo, išeinu karts nuo karto į lauką, prie ežero ar šiaip pasivaikščiot kurnors, padirbu kartais pas tėvų sode ir prie statybų biški. Dažniausiai mano laisvalaikis būdavo futbolas, pralankiau 10 metų, bet mečiau, nes turėjau problemų su širdim, taip pat kartais pažaidžiu krepšinį. Klausau muzikos, prie televizoriaus labai nesėdžiu, žiūriu youtubei video ir pnš... Jūsų patirties serveryje (XP) kiekis: 17k Kokius direktorius esate turėjęs (-us)?: Jei kalbant apie šį serverį, tai kol kas neivieno. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?:Priklauso nuo to kiek dirbu ir kiek turiu laisvo laiko, bet manyčiau kažkur nuo 2 iki 5 valandų per dieną. Kodėl manote, kad galėtum vadovauti Taksi darbui? Kokios savybės jums padės suburti komandą?:Galėčiau vadovaut, nes taksistų darbas nėra jau toks sūnkus, kaip kitų. O dėl darbuotojų, tai rinkčiaus drausmingus, pasitikinčius ir gerus darbuotojus. Ką naujo įneštumėte į darbą?:Na tai kad būtų įdomiau ir paįvairinti darbą galėčiau padaryti užduočių, keliones, susirinkimus manau sugalvočiau kažką dar, bet pradžiai tiek. Kokį post'ą užimate šiuo metu?: Šiuo metu esu Info Centro darbuotojas... Kiek laiko planuojate išbūti Taksi direktoriumi?:Iki kol atsibos, mėnesį mažiausiai turėčiau. Stengsiuos išbūti kuo ilgiau. Kaip vertinate prieš tai buvusio direktoriaus pareigas (Argumentuokite):Na Titas išbuvo direktorium visai nemažą laiko tarpą, daugiau nelabai žinau ką apie jį pasakyt. Jūsų kontaktai (skype, facebook): FB - Erikas Juščius Snapchatas - erikas69420
 8. bandyk persirašyti patį gta
 9. 1. Sultan 2. URanus 3. Flash 4. Slamvan 5. Club 6. Elegy
 10. 1. Seville best 2.Ar išdrįstum pašalint Daniel_Ertanov iš admin?
 11. Ble neradau niekur ir žaidime nemačiau spalvos