SVEIKI ATVYKĘ Į GTALG.LT FORUMĄ

Norint naudotis visomis forumo funkcijos, būtina registracija.

Norime priminti, jog forumas yra dar tik tvarkomas, tačiau visi pagrindiniai dalykai yra suteikti. Toliau bus dirbama su forumo išvaizda ir reikalingom kitom funkcijom. 

SVARBU. REGISTRUOJANTIS LAIŠKĄ GALITE GAUTI Į SPAM SKILTĮ, TODĖL PASITIKRINKITE TEN.

Vasaros sezonas

Žinome, kad ši vasara šiek tiek kitokia karantino laikotarpiu ir dažniau tenka prisėsti prie kompiuterio, tad mūsų serveryje iki serverio gimtadienio galėsite praturtėti vien iš savo aktyvumo. Kiek minučių čia pas mus praleisite, tiek kiekviena minutė Jums duos naudos resursais. Nes:
• Vasaros metu kas minutę online duodamas 1 žetonas;
• Vasaros metu galima atiimti savo uždirbtą algą bet kuriuo metu vyriausybėje;
• Vasaros metu nuo 18 iki 22h duodama papildomas 1xp. Tai reiškia, kad už minutę gausite tokiu laiku dvigubai.
• Vasaros metu už praleistą laiką atsiimant avansą duodama už 1minutę nebe 5e, bet 10€.

Tikimės Jūsų statistika džiaugsis vasaros sezonu ir rudenį jūs būsite prikaupę daug resursų.

Pagarbiai gtaLG.lt komanda 2764.png

  Ugnius_Gerulis

  Direktorius
  • Content Count

   1
  • Joined

  • Last visited

  Community Reputation

  3 Neutral

  1 Follower

  About Ugnius_Gerulis

  Recent Profile Visitors

  The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ugnius_Gerulis Jūsų amžius: 15 Ką šiuo metu veikiate už serverio ribų? (laisvalaikis, hobiai ir pan.): Šiuo metu nelabai ką galiu daryti tai dauguma laiko prasėdžiu namuose. Jūsų patirties serveryje (XP) kiekis: Beveik 14k xp Kokius direktorius esate turėjęs (-us)?: Neesu turėjęs jokių direktoriaus pareigų. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: Nuo 3h iki 6h Kodėl manote, kad galėtum vadovauti Jakudzai?: Esu nemažai laiko praleidęs tarp šeimos karų ir manau nepasimesčiau bėdoje. Iš buvusių lyderių esu tikrai nemažai išmokęs, mokėsiu žaisti strategiškai. Ką naujo įneštumėte į darbą?: Įneščiau daugiau veiksmo tarp kitų šeimų, teisėsauga. Padėsiu lyderiui suaktyvinti šeimą. Kokį post'ą užimate šiuo metu?: Jakudzos ir soa narys. Kiek laiko planuojate išbūti Jakudzos pavaduotoju?: Kiek įmanoma ilgiau. Kaip vertinate prieš tai buvusio pavaduotojo/direktoriaus pareigas (Argumentuokite): Buvęs lyderis visai nemokėjo prižiūrėti šeimos, neaprūpino ginklais ir narkotikais. Manau, kad per greit tapo lyderiu daug nežinodamas kaip vadovauti. Jūsų kontaktai (skype, facebook): live:.cid.4c42d3e7e9addad