Jump to content
GTALG.LT

Rokas

Members
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Excellent

About Rokas

 • Birthday 11/06/2005

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Rokas_Mickus 2. Jūsų amžius: Amžius ne riba, 14. 3. Koks Jūsų laisvalaikis už serverio ribų?: Buvimas lauke su draugais, mokymasis, bei dar daug kitų dalykų. 4. Jūsų patirties serveryje (XP) kiekis? Kiek laiko žaidžiate?: 20k, na bus pusė metų maždaug. 5. Kokius direktorius esate turėjęs (-us)?: Mechanikų, Apsaugos, Camorros. 6. Koks Jūsų aktyvumas serveryje?: Šiuo metu esu truputį mažiau aktyvus, tačiau išbūnu po 3-6h. 20h online tikrai surinksiu. 7. Kodėl manote, kad galėtum vadovauti InfoCentro firmai?: Nesu susipykęs su lietuvių kalba, esu žurnalistas, mėgstu rengti eterio žaidimus. 8. Ką naujo įneštumėte į darbą?: Naujus veidus, didelį aktyvumą, papildomas premijas, darbo rangus bei užduotis. 9. Kokie pagrindiniai InfoCentro darbo uždaviniai?: Skelbti skelbimus ( /x ), rengti eterio žaidimus ( /sneketi ), parduoti žemėlapius, žvejo pažymas, kelti rangus, nuimti įspėjimus, pareklamuoti forumą arba facebook'ą. 10. Koks Jūsų požiūris į direktoriaus postą? Ar esate susipažinęs su direktoriaus taisyklėmis: Mano požiūris yra rimtas, manau jog tikrai susitvarkyčiau, o su taisyklėmis esu susipažinęs ir moku jas neblogai. 11. Jūsų kontaktai (skype, facebook): Manau jog turite.
 2. 1. Jeigu belarusas jo. 2. Ar išdrįstum visiem matant šaudyti mieste su sparrow, arba čytinti ;D
 3. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rokas_Mickus 2. Pareigūno Vardas_Pavardė: Uganda 3. Už ką yra peikiamas pareigūnas: Nepagaunu, kodėl būnant ligoninėj man galėjo atimt glic. + noriu pamatyt įrodymus dėl dm mieste. 4: Jūsų įrodymai: 5. Patirta žala (baudos kiekis, kalėjimo laikas): ~50min jaile 6. Ar sutinkate su forumo taisyklėmis ir patvirtinate, jog jūsų papeikimas nėra melagingas? (Patvirtinu, nepatvirtinu): Patvirtinu
 4. 1. Linas_Bond 2. Monika_Online. 3. Claude_Speed 4. Mantas_Spirit 5. Andrius_Kepsnius
 5. Kaip ir kiekvienas darbas taip ir mes turime turėti vieną narį, kuris gaus papildomą premiją nuo direktoriaus savaitės pabaigoje, ir taps Camorros šeimos savaitės darbuotoju. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 1. Žaidėjo Vardas_Pavardė: 2. Pagrobti pinigai ir pasiekimai: 3. Direktoriaus skiriama premija: <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< P.S. Komentuoti teisę turi tik šeimos lyderis arba pavaduotojas.
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Rokas_Mickus 2. Jūsų amžius: 14 3. Koks Jūsų laisvalaikis už serverio ribų?: Kartais dirbu lauke, kadangi karantinas, tai daug ko nenuveiksi, ir mokausi. 4. Jūsų patirties serveryje (XP) kiekis? Kiek laiko žaidžiate?: ~20000, žaidžiu 10 mėnesių. 5. Kokius direktorius esate turėjęs (-us)?: Mechanikų, apsaugos. 6. Koks Jūsų aktyvumas serveryje?: Aktyvumas nemažas, dažnai mane galite pamatyti serveryje. Dažniausiai po 3h - 6h 7. Kodėl manote, kad galėtum vadovauti InfoCentro firmai?: Manau dėl to jog moku rašyti be gramatinių klaidų, o antra būtų nesunku pravesti eterį ar kažką panašaus. 8. Ką naujo įneštumėte į darbą?: Turėčiau naujų idėjų, būtų sugalvota daugiau veiklos forume tokios kaip rangų sistema, užduotys dėl papildomų premijų. 9. Kokie pagrindiniai InfoCentro darbo uždaviniai?: Rašyti skelbimus (/x), kelti rangus, parduoti žemėlapius, vesti eterius (per /sneketi), parduoti žvejo pažymas, nuimti įspėjimus. Supažindinti serverio žaidėjus su naujienomis bei reklamuoti serverio facebook'o žaidimus, arba forumo žaidimus. 10. Koks Jūsų požiūris į direktoriaus postą? Ar esate susipažinęs su direktoriaus taisyklėmis: Kadangi esu turėjęs direktorių, tai požiūris labai geras, man patinka komunikuoti su žaidėjais, priimti juos į darbą, daryti atrankas, susirinkimus. Su taisyklėmis susipažinęs, ir jas labai gerai žinau. 11. Jūsų kontaktai (skype, facebook): Manau jog turite.
 7. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Rokas_Mickus Jūsų amžius: 14 Ką šiuo metu veikiate už serverio ribų? (laisvalaikis, hobiai ir pan.): Kartais dirbu lauke, šiaip karantinuojuosi tai būnų online serveryje, lyg ir mokausi dar. Jūsų patirties serveryje (XP) kiekis:~20000 Kokius direktorius esate turėjęs (-us)?: Mechanikų, apsaugos Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: Įvairiai, nuo kartais 3h iki 6 ir ilgiau. Kodėl manote, kad galėtum vadovauti Dyleriams?: Nes turiu patirties direktoriaus darbe, taipogi jau turiu nemažai patirties ir dealerių darbe, taipogi imsiu pavyzdį ir Luko, kuris buvo labai geras direktorius. Ką naujo įneštumėte į darbą?: Buvęs direktorius padarė labai nemažą šuolį, darbas atgijo, tačiau kartais, kai nėra darbo, galėčiau suorganizuoti veiklos, tarkim kokį darbo eventą su puikiomis premijomis, ir dar daug idėjų kyla, tačiau nenoriu labai plėstis. Kokį post'ą užimate šiuo metu?: Dealeris, SOA klubo narys. Kiek laiko planuojate išbūti Dylerių direktoriumi?: Tol kol bus viskas gerai, būsiu tiek kiek išeis. Kaip vertinate prieš tai buvusio direktoriaus pareigas (Argumentuokite): Jis buvo griežtas, buvo ir dosnus, už pasiekimus negailėdavo labai dosnių premijų, taipogi buvo nemažai veiklos forume. Jūsų kontaktai (skype, facebook): Turite
 8. 1. Kestas_Bond 2. Diego_Castillo
 9. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Rokas_Mickus Jūsų amžius:14 Ką šiuo metu veikiate už serverio ribų? (laisvalaikis, hobiai ir pan.): Karantinuojuosi, kartais dirbu laukuose, mokausi. Jūsų patirties serveryje (XP) kiekis: 20k+ Kokius direktorius esate turėjęs (-us)?: Mechanikų, apsaugos. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: Įvairiai, jeigu bus daug narių, bus aktyvumas po 6h arba panašiai. Kodėl manote, kad galėtum vadovauti Camorra'i?: Turiu patirties, esu ne tik per žaidimus nekartą užėmęs aukštas pareigas, ten kur reikia šaudyti ir kurti strategijas, bet ir realiam gyvenime. Esu buvęs baziniuose apmokymuose ir moku judėti pagal pačias geriausias rikiuotes, todėl to mokyčiau ir savo šeimos narius. Manau su tam tikromis rikiuotėmis, kažkiek disciplinos išeitų labai daug pasiekti saugykloje ar bazių grobime. Ką naujo įneštumėte į darbą?: Kaip ir minėjau, bandyčiau naujokus treniruoti, mokinti strategijų kaip priedangos, rikiuotės ir t.t Bet svarbiausia ką užtikrinčiau tai gerbimą kolegų ir dicipliną darbe. Kokį post'ą užimate šiuo metu?: Dealeris, SOA klubo narys. Kiek laiko planuojate išbūti Camorra pavaduotoju?: Tol kol bus veiksmo, arba kol privers mane atsisakyti. Kaip vertinate prieš tai buvusio pavaduotojo/direktoriaus pareigas (Argumentuokite): Weedą gerbiu, žmogus pažadino camorrą iš pelenų, gaila jog dėl veiksmo trūkumo atsisakė posto. Jūsų kontaktai (skype, facebook): Turite.
 10. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Rokas_Mickus Jūsų amžius: 14 Ką šiuo metu veikiate už serverio ribų? (laisvalaikis, hobiai ir pan.): Karantinuojuosi, kartais išlendu laukan, mokausi bei žaidžiu čia. Jūsų patirties serveryje (XP) kiekis: 18k su kapeikom Kokius direktorius esate turėjęs (-us)?: Mechanikų, apsaugos. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: Įvairiai, nuo 3 - 4 valandų tikrai. Kodėl manote, kad galėtum vadovauti Mechanikams?: Esu buvęs direktorius, manau susitvarkydavau gan neblogai, manau pabandysiu vėl :) Ką naujo įneštumėte į darbą?: Įneščiau didesnį aktyvumą forume, galbūt daugiau veiklos, aktyvumo darbe bei papildomų premijų. Kokį post'ą užimate šiuo metu?: SOA klubo narys bei dealeris. Kiek laiko planuojate išbūti Mechanikų pavaduotoju?: Tol kol gausiu paaukštinimą, arba kitą postą. Kaip vertinate prieš tai buvusio direktoriaus pareigas (Argumentuokite): Diegas buvo geras pavaduotojas, buvo pavaduotojas ir man Bet dabar jis direktorius, todėl vertinu jo darbą puikiai. Jūsų kontaktai (skype, facebook): Turite.
 11. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Rokas_Mickus Jūsų amžius: 14 Ką šiuo metu veikiate už serverio ribų? (laisvalaikis, hobiai ir pan.): Karantinuojuosi, kartais išlendu laukan, žaidžiu sampa bei mokausi. Jūsų patirties serveryje (XP) kiekis: 18k su kapeikom. Kokius direktorius esate turėjęs (-us)?: Apsaugos, mechanikų. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: Įvariai, priklauso nuo dienos. Šiaip po 3 - 4h tikrai. Kodėl manote, kad galėtum vadovauti Vyr.Gydytojams?: Įdomus darbas, vien dėl to kad noriu padirbti su naujokais, padaryti kažko naujo, juolabiau esu vadovavęs naujokų darbui. Ką naujo įneštumėte į darbą?: Įneščiau aktyvesnę forumo veiklą, bei papildomas, nemažas premijas. Kokį post'ą užimate šiuo metu?: SOA klubo narys bei dealeris. Kiek laiko planuojate išbūti Vyr.Gydytojų direktoriumi?: Kol gausiu paaukštinimą, stengsiuosi kuo ilgiau. Kaip vertinate prieš tai buvusio direktoriaus pareigas (Argumentuokite): Ineta buvo gera direktorė, kartais griežta, kartais nelabai, gaila kad atsisakė posto. Jūsų kontaktai (skype, facebook): Manau jog turite.
 12. Pašnekovo gėdingiausias įvykis arba kažkas panašaus.
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Rokas_Mickus2. Jūsų amžius: Amžius ne riba, 14.3. Ką šiuo metu veikiate už serverio ribų? (laisvalaikis, hobiai ir pan.): Kaip ir mokausi, žaidžiu sampa.4. Jūsų patirties serveryje (XP): 20k 5. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: Nuo 3 iki 6h, 20h per savaitę surinksiu tikrai. 6. Kokius postus esate turėjęs serveryje ir kuo dabar dirbate?: Mechanikų pavaduotoją, direktorių, Apsaugos direktorių. Esu dealeris. 7. Kodėl norite tapti InfoCentro direktoriaus pavaduotoju?: Nes nesu susipykęs su lietuvių kalba, ir man patinka šis darbas. 8. Kodėl manote, kad sugebėtumėte vadovauti InfoCentro firmai?: Nes turėjęs esu direktorių, manau susitvarkyčiau. 9. Kokie Jūsų santykiai su dabartiniu InfoCentro direktoriu?: Tokie kokie ir turi būti. 10. Kaip prisidėtumėte prie InfoCentro darbo?: Dideliu aktyvumu, bei papildomomis premijomis. 11. Ką pasiūlytumėte naujo InfoCentrui darbui? Nėra daug ką ir pasiūlyti, kolkas darbas puikus. 12. Jūsų kontaktai (skype, facebook): Turite.
 14. Šiaip labai geri pasiūlymai, galima būtų ir daugiau, tau sekas juos galvot ? Mldc esi.
×
×
 • Create New...