SVEIKI ATVYKĘ Į GTALG.LT FORUMĄ

Norint naudotis visomis forumo funkcijos, būtina registracija.

Norime priminti, jog forumas yra dar tik tvarkomas, tačiau visi pagrindiniai dalykai yra suteikti. Toliau bus dirbama su forumo išvaizda ir reikalingom kitom funkcijom. 

SVARBU. REGISTRUOJANTIS LAIŠKĄ GALITE GAUTI Į SPAM SKILTĮ, TODĖL PASITIKRINKITE TEN.

Vasaros sezonas

Žinome, kad ši vasara šiek tiek kitokia karantino laikotarpiu ir dažniau tenka prisėsti prie kompiuterio, tad mūsų serveryje iki serverio gimtadienio galėsite praturtėti vien iš savo aktyvumo. Kiek minučių čia pas mus praleisite, tiek kiekviena minutė Jums duos naudos resursais. Nes:
• Vasaros metu kas minutę online duodamas 1 žetonas;
• Vasaros metu galima atiimti savo uždirbtą algą bet kuriuo metu vyriausybėje;
• Vasaros metu nuo 18 iki 22h duodama papildomas 1xp. Tai reiškia, kad už minutę gausite tokiu laiku dvigubai.
• Vasaros metu už praleistą laiką atsiimant avansą duodama už 1minutę nebe 5e, bet 10€.

Tikimės Jūsų statistika džiaugsis vasaros sezonu ir rudenį jūs būsite prikaupę daug resursų.

Pagarbiai gtaLG.lt komanda 2764.png

  Karolyteee

  Direktorius
  • Content Count

   5
  • Joined

  • Last visited

  Community Reputation

  11 Good

  About Karolyteee

  Recent Profile Visitors

  The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Nera skirtumo ar as vazineju ,ar mane vezioja jeigu esu visada prisijungusi , gali tikrinti mane , ir pats pamatysi.
  2.  Vardas_Pavardė žaidime: Karolina_Blondine  Administratoriaus kurį peikiate Vardas_Pavardė: Hard_Work  Plačiau papasakokite kuo administratorius nusižengė: Atejau i serva ,atveze i ligonine ir gavau kick uz tai ,kad buginu valandas vazinedama su vyr gydytoju.  Papeikimą įrodantys ir argumentuojantys įrodymai:  Sutinku su taisyklėmis viršuje:
  3. Vardas_Pavardė serveryje: Karolina_Blondine Jūsų amžius ?: 22 Kuo užsiimate už serverio ribų?: Dabar kolkas nieko ispudingo neveikiu. Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?: 5 menesiai , manau ,viskas gerai, neturiu ko skustis. Kiek laiko praleidžiate per dieną GTALG.LT serveryje ?: 7-8 h Ar esate turėjęs ADMINISTRATORIAUS pareigas ir mokėtumėte jomis naudotis? Neturejus, nemokeciau,bet viska imanoma ismokti. Ką naujo įneštumėte į serverį? Pagarbos, tvarkos. Kodėl būtent Jus turėtumėme pasirinkti? Esu draugiska ir turiu noro padedi naujokeliams, ir esu draugiska. Kodėl norite prisidėti prie ADMINISTRACIJOS? Nes megstu padeti , kam yra sunku Ką darytumėte geriau, nei dabartinė ADMINISTRACIJOS komanda? Nieko neturiu pries esama administracija, puikiai dirba visi. Su kuo geriausiai sutariate iš dabartinės ADMINISTRACIJOS komandos? Kestas_Bond, Laisva_Baltrusaityte, Ruta_Corallo Jūsų kontaktai, kad esant reikalui su jumis būtų galima susisiekti (skype, fb ar kt.) live:.cid.4411f30b04c010a1 Jūsų pasiekimai GTALG.LT serveryje. Esu mediku direktores pavaduotoja Ar esate susipažinę su visomis serverio taisyklėmis? Kokias galvojate reiktų keisti? Esu susipazinusi, ir manau,kad nieko keisti nereikia. Kaip manote, kokia svarbiausia administracijos pareiga? Padeti naujiems zmonems, spresti problemas,priziureti tvarka serveryje. Dabartinės Jūsų užimamos pareigos. Mediku direktores pavaduotoja.
  4. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Karolina_Blondine Jūsų amžius: 22 metai Ką šiuo metu veikiate už serverio ribų? (laisvalaikis, hobiai ir pan.): Deginuosi prie vandens ,kai geras oras. Jūsų patirties serveryje (XP) kiekis: Beveik 11k xp Kokius direktorius esate turėjęs (-us)?: Nebuvusi Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: apie 5 h Kodėl manote, kad galėtum vadovauti Medikams?: Turiu ta gyslele vadovavimo Ką naujo įneštumėte į darbą?: Gera nuotaika, butu tvarka su medikais, ir padeciau direktorei. Kokį post'ą užimate šiuo metu?: Vyr gydytoja. Kiek laiko planuojate išbūti Medikų pavaduotoju?: Kol neatsibosiu direktorei. Kaip vertinate prieš tai buvusio direktoriaus pareigas (Argumentuokite): Geras zmogus, dziaugiausi kaip buvo jis Jūsų kontaktai (skype, facebook): Skype : live:.cid.4411f30b04c010a1