Jump to content
GTALG.LT

Gaspadorius Mike

Members
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Gaspadorius Mike last won the day on April 15

Gaspadorius Mike had the most liked content!

Community Reputation

25 Excellent

About Gaspadorius Mike

Recent Profile Visitors

93 profile views
 1. Tai aš nesuprantu ar tiesioginį eterį ves Black_James ar Black_Jack?
 2. ė į snepą irgi siunti turinį susijusį su forumo profiline?
 3. Like, share subscribe and dont forget to hit that bell button
 4. 1. Mike_Vazovski 2. Linas_Bond 3. Michail_Capone 4. Bond_Klubas 5. Doonce_Bond
 5. Atsiblokavimo anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavarde - Mike_Vazovski 2. Administratoriaus, kuris užblokavo Vardas_Pavarde - Ką žinau nemačiau. 3. Užblokavimo priežastis - Jungiuos į servą rodo you are banned. (routerį perkroviau nieko vistiek) 4. Jūsų įrodymai, jog esate nekaltas (ss, video) - Aš net nežinau kodėl užbanintas.
 6. . Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Mike_Vazovski 2. (darbuotojo) Vardas_Pavardė serveryje: Paulius_Blogas ir Lukysz_Bzz 3. Peikiu šį darbuotoją, nes (situacijos aiškinimas): Važiuoju su dviračiu pasiimt numestos taxi mašinos žiūriu mane gaudo rožiniame automobilyje sėdintys mechanikai ir kur buvus kur nebuvus šie du jaunuoliai užblokavę man kelią pradėjo šaudyti, jau antrą dieną turiu kentėti nuo mechanikų. :(( 4. Įrodymai, jog (darbuotojas) nusižengė:
 7. tu durns keik čia skaitymo
 8. Taigi seniau buvo tas advokatų darbas, ištrynė nes lievai gaunas
 9. 1.Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mike_Vazovski 2. (darbuotojo) Vardas_Pavardė serveryje: Marko_Lol 3. Peikiu šį darbuotoją, nes (situacijos aiškinimas): Važinėju po miestų, ivažiava į mane mechanikas, išlipą saką sori vazovski ir sulese, wtf. Esu doras pilietis, nieko nesu givenime ižeides ar sužalojęs, kodėl turiu kentėti? Reikalauju kad butu atliginta žala 4 tūkstančiai eurų. 4. Įrodymai, jog (darbuotojas) nusižengė:
 10. Nuo šiandien vėl teks ieškot Brigados lyderio. Mldc Mickou
 11. B rigada bijo pult saugyklą dėl to, kad lyderis lopas, ne dėl to, kad bijo. Jo Weedai geriau algą kelt nei gint bazę.
 12. Vakar apturėjom LABAI ilgą ir smagią vakaronę pas Jakudzkius pirkioj.
 13. Galėjai asmeniškai parašyt, kad nevalia man vadovaut Brigadai. Bet still +rep tau už pastangas ir įdėtą darbą, sėkmės.
×
×
 • Create New...