Jump to content
GTALG.LT

Connor_Lawrence

Direktorius
 • Content Count

  174
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Connor_Lawrence last won the day on May 20

Connor_Lawrence had the most liked content!

Community Reputation

116 Excellent

About Connor_Lawrence

Recent Profile Visitors

655 profile views
 1. Isdrisciau jei duodu 100k Isdrystum leavinti serva
 2. Taip nes nieko nebuna, bet jei su gaudomumu pagalvociau. Ar isdrystum Lina_Bond isvadinti necenzuriniais zodziais ?
 3. 1. UŽ, bet kad neapkrautu taip servo su tais skaičiavimais užtektu ir rr padarius dingtu tie kilai. 2. Didelis už 3. Prieš, nes dealeriam ir taip darbo mazai, tai isvis jo nebutu..
 4. zmones esantys seme sarase ira pasaulo dewai
 5. Šablonas Rašant Šiai Temai; Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime:Connor_Lawrence Jūsų Modifikacijos Nuoroda:https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/skins/27114-medic-pack.html Ar patvirtinate, kad jūsų modifikacija be virusų ?: Aha Nuotrauka ( BŪTINA ) :
 6. Šablonas Rašant Šiai Temai; Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime: Connor'Lawrence Jūsų Modifikacijos Nuoroda: https://gamemodding.com/en/gta-san-andreas/cars/7310-renault-master-ambulance.html Ar patvirtinate, kad jūsų modifikacija be virusų ?: Taip, be to Lietuviška medikų mašina. Nuotrauka ( BŪTINA ) :
 7. Šablonas Rašant Šiai Temai; Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime: Connor'Lawrence Jūsų Modifikacijos Nuoroda: https://gamemodding.com/en/gta-san-andreas/cars/7806-ford-f-350-fdny.html Ar patvirtinate, kad jūsų modifikacija be virusų ?: Taip Nuotrauka ( BŪTINA ) :
 8. Šablonas Rašant Šiai Temai; Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime: Connor'Lawrence Jūsų Modifikacijos Nuoroda, ar patvirtinate, kad ji be virusų ?: https://gamemodding.com/en/gta-san-andreas/cars/67987-ford-transit-skoraya-pomosch.html Faktas Nuotrauka ( BŪTINA ) :
 9. Vyriausieji Gydytojai / Medikai || Modifikacijos - Tai tema kurioje talpinsime modifikacijas susijusias su mūsų darbu, šioje temoje gali pildyti visi serverio žaidėjai. Ši tema skirta medikams, kad jie galėtų pamaloninti savo akis grožybėmis ir aišku, kad neatsibostų žiūrėti į tuos pačius rūbus, bei mašinas. Taisyklės rašant šioje temoje; 1. Modifikacijos privalo būti susijusios su medikų darbu. 2. Modifikacijos privalo būti be virusų. 3. Anketoje negali būti keiksmažodžių. 4. Privaloma užpildyti visus laukelius. Šablonas Rašant Šiai Temai; Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime: Jūsų Modifikacijos Nuoroda: Ar patvirtinate, kad jūsų modifikacija be virusų ?: Nuotrauka ( BŪTINA ) :
 10. nekazka, isvis nebeis daryti dm mieste. geriau galejo likt kaip buvo
 11. kazkoks naujokas dyrika gavo keista, keista
 12. spiritas nekam nereikalingas net ir serveriui, visi nikai baninti :((((
×
×
 • Create New...