SVEIKI ATVYKĘ Į GTALG.LT FORUMĄ

Norint naudotis visomis forumo funkcijos, būtina registracija.

Norime priminti, jog forumas yra dar tik tvarkomas, tačiau visi pagrindiniai dalykai yra suteikti. Toliau bus dirbama su forumo išvaizda ir reikalingom kitom funkcijom. 

SVARBU. REGISTRUOJANTIS LAIŠKĄ GALITE GAUTI Į SPAM SKILTĮ, TODĖL PASITIKRINKITE TEN.

Vasaros sezonas

Žinome, kad ši vasara šiek tiek kitokia karantino laikotarpiu ir dažniau tenka prisėsti prie kompiuterio, tad mūsų serveryje iki serverio gimtadienio galėsite praturtėti vien iš savo aktyvumo. Kiek minučių čia pas mus praleisite, tiek kiekviena minutė Jums duos naudos resursais. Nes:
• Vasaros metu kas minutę online duodamas 1 žetonas;
• Vasaros metu galima atiimti savo uždirbtą algą bet kuriuo metu vyriausybėje;
• Vasaros metu nuo 18 iki 22h duodama papildomas 1xp. Tai reiškia, kad už minutę gausite tokiu laiku dvigubai.
• Vasaros metu už praleistą laiką atsiimant avansą duodama už 1minutę nebe 5e, bet 10€.

Tikimės Jūsų statistika džiaugsis vasaros sezonu ir rudenį jūs būsite prikaupę daug resursų.

Pagarbiai gtaLG.lt komanda 2764.png

  Angry_Muslim

  Members
  • Content Count

   26
  • Joined

  • Last visited

  Community Reputation

  17 Good

  About Angry_Muslim

  Recent Profile Visitors

  The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Parašyta aiškiai, jog mieste šaudyti draudžiama, o aš šaudžiau už miesto.
  2. Čia yra screenshotas kaip iš manes mano papeikimo skiltyje Hard_Work man sako, jog aš "per duag verkiu" taip netiesiogiai vadindamas mane "verksniu"
  3. Vardas_Pavardė žaidime: Angry_Muslim  Administratoriaus kurį peikiate Vardas_Pavardė: Hard_Work  Plačiau papasakokite kuo administratorius nusižengė: Pavadinau Harda verksniu. Ot koks izeidimas. Administratorius Hard_Work forume iš manes pats šaipėsi, jog "verkiu" tai pamaniau jei forume mane netiesiogiai galima verksniu vadinti, tai kodėl gi aš negaliu taip švelniai pavadinti serveryje. Hard_Work yra užauginęs stiprią neapykantą man, o jo elgesys serveryje priklauso nuo jo nuotaikos, tad manau, jog šitaip administratorius neturėtų elgtis. T.y. vadinti mane verksniu forume ir vėliau kalti man tiesų mute 8 val. už "verksnys".  Papeikimą įrodantys ir argumentuojantys įrodymai:  Sutinku su taisyklėmis viršuje:Taip, sutinku.
  4. Visi žinome, kad didysis baudėjas už non-rp esi. Tavo žiniai tie mano sobai buvo tik: self-kill modas ir car destroy modas, kuris susprogdina nebenaudojama transporto priemone. Tuo labiau aš neverkiu dabar, o tikiuosi, kad liksi nuvaustas ir tik tada bus matyti kas kitoje ekrano pusėje verks.
  5. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Angry_Muslim 2. Pareigūno Vardas_Pavardė: Hard_Work 3. Už ką yra peikiamas pareigūnas: Non-rp 4: Jūsų įrodymai: 5. Patirta žala (baudos kiekis, kalėjimo laikas): Man labai įdomu sužinoti kodėl pareigunas be švyturėliu ar ko, net negaudydamas nieko su savo darbine transporto priemone vaziuoja non-rp, kaip matosi nuotraukoje kiaurai žolę. PD mus paprastus žaidėjus baudžia už menkiausia linijos kirtimą ir prirašo non-rp. 6. Ar sutinkate su forumo taisyklėmis ir patvirtinate, jog jūsų papeikimas nėra melagingas? (Patvirtinu, nepatvirtinu): patvirtinu
  6. Anketos šablonas  Vardas_Pavardė žaidime: Angry_Muslim  Administratoriaus kurį peikiate Vardas_Pavardė: Hard_Work  Plačiau papasakokite kuo administratorius nusižengė: Free mute, kai šnekėjau su Jazka_Samagonas. Žodžiu, kalbėjau su Jakza_Samagonas ir pasakiau, jog "gaidys hardas su pzu ant manes visad sedi" ir už toki netiesioginį pasakymą gavau mute, nors nežinojau kad adminas klausosi ar ką. Nejaugi serveryje yra įvestas visiškas tolitarizmo režmas, kai kiekvieną nusiskundimą arba blogą žodį prieš admina (nors nekonkrečiai jam buvo parašytas) turi būti baudžiamą? Reikalauju, kad adminas būtų nubaustas ir, kad man atlygintų žalą padaryta dėl mute kaltės t.y. atrankos ir t.t...  Papeikimą įrodantys ir argumentuojantys įrodymai: Sutinku
  7. Žaidėjų taisyklėse nėra niekur paminėta apie tai jog negalima žaloti ar žudyti žmonių su seasparrow už miesto ar pačiame mieste.
  8. Prašyčiau, jog administratorius įmestų kokius nors įrodymus iš taisyklių, kur yra parašyta, jog už pašaudymą gresia jail ir isp. Taip pat norėčiau paklausti ar aš šį žaidėją ištikro nuskriaudžiau.... Aš šiam žaidėjui padariau 0 dmg....
  9. Anketos šablonas  Vardas_Pavardė žaidime: Angry_Muslim  Administratoriaus kurį peikiate Vardas_Pavardė: Hard_Work  Plačiau papasakokite kuo administratorius nusižengė: Isp ir Jail atrankos į dealerius metu. Nesupratau už ką įsp ir jail gavau, nes mieste nesaudau su seasparrow ir taip pat siūlau pasižiurėti taisykles žaidėjo (adminams) nes taisyklėse nėra parašyta, jog už šaudyma su seasparrow už miesto yra baudžiama su isp ir jailu.  Papeikimą įrodantys ir argumentuojantys įrodymai:  Sutinku su taisyklėmis viršuje: sutinku, jei jau taip išeitų, kad esu neteisus, prašau, jog adminas būtų nubaustas, nes atrankai i dealerius įisibėgėjus adminas man davė isp, taip aš turiu laukti kitos dienos.
  10. Anketos šablonas  Vardas_Pavardė žaidime: Angry_Muslim  Direktoriaus, kurį peikiate Vardas_Pavardė: Aston_Martin  Plačiau papasakokite kuo direktorius nusižengė: Nutiko įvikis toks: šiandien 05-20 prisijungiau prie serverio ir buvau išmestas iš FTB darbo (esu pirktinis žaidėjas). FTB darbe jau dirbau 6 mėnesius ir sekėsi visai neblogai, forume turėjau tik 3 papeikimus iš kurių 2 yra klaidingi. Taigi grįžtant prie Astono, jis išmetė mane iš darbo be jokio įspėjimo ar kitokio pasakymo/sudrausiminimo... Kai paklausiau kodėl mane išmetė Astonas atrašė "už dm mieste". Esu pirmą kartą baudžiamas už tokius veiksmus kaip pareigūnas. DM mieste niekada nesu daręs su FTB darbuotojo apranga ir įjungęs darbą. Tuo labiau, kad DM esu daręs tik vieną kartą ir tai ne mieste. Kas mane labiausiai nustebino, tai, jog nebuvau įspėtas už nieką ir staigiai buvau išmestas iš darbo, o gi seniau FTB darbe būdavo -/+ sistema, kai surinkus 5 minusus tada tik atsisveikindavai su darbu. Prašau FTB (pirktinio) direktoriaus Aston_Martin pateikti įrodymus ir norėčiau, kad Aston'as paaiškintų kodėl manęs neįspejo už mano veiksmus ir iškart išmetė.  Papeikimą įrodantys ir argumentuojantys įrodymai: Žemiau pateikti screenshotai.  Sutinku su taisyklėmis viršuje: Sutinku.
  11. Su Keksiuku bazarino ir gavo /ita. Sekmes Willai
  12. https://www.youtube.com/watch?v=59OkHn7LzH8 Važiavai non-rp t.y. šiuo atveju kita kelio puse ir dar sustojai vidury kelio. Liepiau pasiaiškinti, kodėl vairuoji non-rp, bet tu vis išsisukinėjai ir normaliai neatsakei į mano klausimą. Galop trūko kantrybė, nes mačiau, jog be baudos čia neapsieisim.
  13. https://www.youtube.com/watch?v=UeGdH0eCBnQ Patikėkit, jau atsibodo tos nesamonės. Šiuo atveju tu išdaužei PD darbuotojo transporto paskutinę lempą. Vėliau rašinėjat ppk ir visaip koliojat PD darbuotojus, kad be lempų važinėja. Pacituosiu kaip daugelis sako - " kodėl mes tik bauda gaunam kai be lempų važinėjam, o PD tai gali be lempų važiuot". Dėjau už pareigūno darbo trukdyma nes ištikro sutrukdei mano darbui ir sugadinai mano mašiną.