Andrius_Kepsnius

Žurnalistas
 • Content Count

  146
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Andrius_Kepsnius last won the day on June 29

Andrius_Kepsnius had the most liked content!

Community Reputation

224 Excellent

4 Followers

About Andrius_Kepsnius

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O atsakyklyje yra galimybė palikti žinutę?
 2. Tai tas yra parašyta viršui ir viskas labai aišku, bei logiška. Yra kalbama apie paskutinį posto teiginį Diržas ar šalmas reikalingas ir keliams Ką tai turėtu reikšti
 3. "Diržas ar šalmas reikalingas ir keliams" Labai įdomu, ką tuom norima pasakyti, čia keliams žmogaus (kojoms) ar čia ir kelias (per kuri mašinos važiuoja), gaus bauda jei be šalmo ar diržo bus?
 4. Oj, ačiū kad patikslinai vardą viešai. p.s tas čiuvelis mechanikuose neilgai kažkaip ta šypsena nešė, gal po savaitės buvo saiyonara
 5. Anketos visiškai nereikšmingos, pamenu kai pildžiau kartą į mech, tai laimėjo vienas žmogelis iš coralo, kuris parašė, kad atneš į firmą daug šypsenos ir meilės. Nors mano buvo tikrai nemažai daug įdomių ir prasmingų įdėju išsakyta. Na suveskit galus viena su kitu ir paaiškės, kaip taip nutiko.
 6. Gaila, kad ties 3 klausimu nėra Linas_Bond, todėl teko balsuoti už Diego, nes anas nevydonas, vila su 3k dgl, 100 nark ir 300g žolės nukirto.
 7. Juokinga, kad iki šiol dar vis egzistuoja "nusikaltėlio lvl", nors į lvl sistėma tikrai nėra panašu. Nes visalaik nužudęs tik vieną žmogų jį pasikelsi, gal laikas būtu pervadinti į aukų skaičius ar kažkas panašaus? Nes yra keista skaityti, kai kuriami apribojimai turint aukštą "lvl", nors su juo nėra dadirbta tiek kiek reikėtų. Ir liūdna, kad neišklausote forumo narių nuomonės, pvz šitos: http://gtalg.lt/index.php?/topic/1073-apklausa-dėl-masinio-dm-ir-nusikaltėlio-lvl/ p.s kiti atnaujinimai Očin harašo.
 8. Aš sakyčiau atvirkščiai, mūsų bernų pagrindinis fiziologinis noras kišt, o ne, kad mums sulystų ten kur nereikia
 9. Oj, sveikinimai, sveikinimai lai tau bun tiesus kelalai
 10. Tiksliau po 23h, padarytu kaip senais gerais laikais kai už kila gaudavai tik 2 star, o už 3 kilus 6 star, ne + 100, o poto begioji kaip dundukas be vietos kad nusikaltėlio lvl nusiimt nes 1 kilas kuris duoda 1 lvl yra vertas 100 minučių žaidime xd. P. S nežinau kaip kiti, bet aš jaučiu dar stipre neapykanta kestui už šitą atnaujinima, nes čia jo įdėja.
 11. Vistiek Viktorija geriausia admin, tik man keista kad iš blogujų nelabai įvardino, nors anas daugiausiai nesamanių daro
 12. Tai dar reikia padaryti kad jūsų parazitai nesimatytų žemėlapyje ir kad galėtumėt dirbti be uniformos taip?
 13. Anas per sz atranka atvarė manęs bausti, galvoji jam nepakib*t kad čia ne miestas?