Jump to content
GTALG.LT

Andrius_Kepsnius

Žurnalistas
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Andrius_Kepsnius last won the day on May 25

Andrius_Kepsnius had the most liked content!

Community Reputation

136 Excellent

3 Followers

About Andrius_Kepsnius

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kiek žinau neturėtų teoriškai neapkrauti serverio. Bet ir po rr būtu puiku.
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Andrius_Kepsnius 2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: siūlau pertvarkyti šiek tiek masyvu dm 1. Kad duomenų bazėje po kurio laiko išnyktų killai, ką turiu omenyje tai, kad dabar pvz nušaunu žmogų viena diena, kita nušaunu po dienos o trečią tarkim vakare ir aš jau gaunu masyvų dm. Pakeisti reiktų kad tarkim po 5 min nuo nušovimo tas įrašas kad kažką nušoviau dingtu. Pzv nušaunu viena laukiu 5 min, nušaunu du, laukiu 10 min ir t.t 2. Siūlau masyvų dm padaryti nuo 5 kill. 3. Dėl šito tiksliai nežinau, bet būtų gerai, kad nuo masyvaus dm ginklai nebūtų prarasti. Tikrai užtenka ir star. 4. Apsaugoje kad nuimtum žudymo lygį kainuotu ne išžaistom žaidimo minutėmis, o žetonais. Būtų daugiau galimybių juos panaudoti, suaktyvetu xp keitimasis į žetonus + ir linkę į nusikalstamą veiklą žaidėjai galėtų pasiimti dovanas, nes jei neklystu dabar nusiima tas laikas kuri esi pražaides ir tarkim mano atveju kai praleidžiu serveryje mažiau laiko sunku nusiimti nusikaltėlio lygį. 3. Kuo ši idėja ar pasiūlymas bus naudinga gtaLG.lt serveriui?: manau įvykdžius šituos punktus būtų pasiektas aukso viduriukas, dėl kurio abi barikadų pusės liktų patenkintos
 3. Buvau parėmęs 7k dgl, bet net neįrašė
 4. 6000 kreditų does iš savo sąskaitos mokėdavo. (nupirkdavo)
 5. Didžiąją daly baudimų ar kitų dalykų jau buvo mano parašyta po atnaujinimu. Mes dėl darbo pasakėm faktus, savo pastebėjimus nes mes dirbam tą darbą. Įrodymų jums pateikti negalėsim, bet vizualiai sumažėjo poreikis dealerių bet manau jei patikrinsit chat logus ir paliginsit praitos sav ir šitos pamatysit skirtumą. Dėl savyginos aš mielai tau visus įrodymus ir t.t galiu pateikti jei nori pm. Be to aš laikraščui apklausinėjau žaidėjus ar jiems patinka šis atnaujinimas, ko jūs nesugebėjot visiškai padaryti. Tai mes tikrai neblevyzgiojame sakėme, kadangi mažėja serveryje poreikis ginklams ir narkams. Narkai dar dėl priklausomybės na bet ten dzin. Kalbant apie ginklus šita sistema į database saugo kiekvieną kill nužudai 1 ryte kita vakare dar kita po poros dienų ir prarasi ginklus +25 star. Nėra logiška tai realiai kai tu perki ginklus tu perki 3 kilams jiems ir dar + glic tai kam iš vys juos pirkt? Sakote gera sistema nes eventuose nebeduoda star? ir be šitos sistemos su pora ifu būtu linas padaręs, kad eventuose nedėtų starų. Nebeteršiam šitos tėmos tiek tu tiek mes pasisakėme ir visi argumentavome. Tiesiog Markusas viską į vieną posta sudėjo nes nereikėjo pastoviai su Ruta dėl vieno ar kito dalyko rašyti kaip pvz dlr kainų kurios čia random buvo paminėtos. Ačiū už demėsį.
 6. Ir aplamai retai kada sutiksi kai 6 tarkuoja viena vaiką. kai pd baudžia dėl dm mums niekada (bent jau man asmeniškai) nebuvo problema. Pykau kai adminai davė jail dėl monsterio kad su juo laksčiau. Visiškai pritariu Markush ir viliuosi, kad pakeis ar bent jau pertvarkys sistema. "kaip sakoma nepatinka nežaisk" Jau raginat rinktis kitus serverius ne jūsų ? Mes kaip tik su stuburais, nes prieš jus nebijom pasisakyti. Mes norim kad serveris progresuotų ir tobulėtu o ne mirktu šude. p.s paminėsiu šiandien gal jau 100 kartą. Niekur kitur kur daug online dm taip nėra sugriežtintas, bet pas juos būna tvarka irgi. Tai gal reikėtų ieškoti kito kelio?
 7. Bet klausimas iškyla ar teisinga, tuos žaidėjus taip bausti.
 8. Bus darbo bus ir aktyvumas. Tikrai dileriai yra aktyvus. Aš jau nebe man nebėra įdomu sukti ratus serveryje. Jie negaudami faktiškai į algą susirenka virš 100k tai nerealu. Jie daug daugiau serveryje praleidžia negu jus pone. Man šiandien galva tikrai neveikai gerai(per daug nuovargio) bet aš pastebiu tai, kad tu neatsakai tiksliai į tai ką aš pasakau. O prisikabini prie vieno ar kito fakto kuris nėra svarbus.
 9. Tu nesiklausai ką aš noriu pasakyti. DM daro žaidėjai kurie turi privilėgijas nes jiems dar taip neskaudžiai kerta per kišenę. Todėl arba jus skatinate pirkti paslaugas šitais atnaujinimais arba neaišku ką jus darote. Kaip minėjau atsisėsk pailsėk susidėliok mintis. Šis atnaujinimas nėra teisingas paprastų žaidėjų atžvilgiu. Nusileisk iki jų lygio paklausinėk pasidomėk aš dirbdamas laikraštyje nevieną apklausiau. Taip buvo žaidėjų kuriems patiko bet daugumai nepatiko. Darote atnaujinimus ne sau, o mums žaidėjams. Ačiū.
 10. Tai siūlai išmesti išmesti puse darbuotoju? kad turėtumėm darbo???? Siūlyčiau atsisėsti susidėlioti mintis ir tada kažką rašyti. + Tu negali dirbti dileriuose. p.s Direktoriaus reikalauja kas dieną daryti atrankas.
 11. Kam kviesti teisėsauga kuri mane nubaudžia ? Čia tas pats kaip palisti po mašina ir neatsakėj į svarbiausius argumentus tik į paskutinį teiginį. Dar ką noriu pasakyti, kad man čia diskutuoti su tavim dėl atnaujinimo yra daug linksmiau negu dabartiniam serverio būsenoje žaisti.
 12. Top 5 žmonės kurie daro dm mieste max nusiperka 3 nark. Ginklus gauna iš vip ginklų. Kitus ginklus pirkti tiesiog nėra naudinga nes po 3 kill juos prarasi. Po masyvaus dm prarasi ir glic. + gerai kai tie kurie daro dm turi gal 7 m banke ir turi galimybė susimokėti milžiniškas baudas. Aš asmeniškai tokios prabangos neturiu. Dėl vasaros nekaltinkit. Dėl koronos viruso rytais pakilo aktyvumas ir net vakarais nes žmonės namie. Taip vasara numuš aktyvumą. Bet visų problemų vasarai nesuverskite.
 13. Nekartą sakiau kad čia yra žaidimas, žaidimai žaidžiami dėl žaidimo malonumo. Saugios zonos sukurtos ne šiaip sau, nepatinka dm ar būt netyčia užkliudytam ar už bazarą atšaudytas - sedėk saugiau zonoje. Per daug kontroliuoti bandote ir bausti.
 14. Tu sakai kad pakėlė kaina, tada kai linas užkėlė dlr kainas (savikaina). Tai tikrai kainos nepiks. Ir net ne dėl kainų esmė. Prieš šitą atnaujinimą turėjom daug iškvietimų, pelną, prestižinį darbą. Dabar tiesioginis ratų sukimas. Pažiūrėkite logus. Paliginkite iškvietimų skaičių tada kalbėkite. Ačiū
 15. Tai faktas kad keisti sistema reiktų. Arba pašalinti star už masyvų arba pašalinti ginklų atemimą mažiausiai. Man patinka šaudyti. Nešaudau naujokų tiksliau net pats būdamas naujokas dariau 4 kart daugiau dm mieste negu dabar. Šita sistema kenkia. Sumažėjo užsakymų čia faktas. Nėra kaltos kainos ir t.t Prieš atnaujinimą iškvietimų skaičių 5 kart buvo didesnis ir mes 8 niese vos sukomes. Argumentuoji dabar iš tuščio į kiaurą. Pateik duomenis ačiū. Ir padirbėk kituose darbuose, kad turėtum patirties o ne rėkt nežinodama tikros situacijos. Dėl šitos sistemos prašau aš jūsų pažiūrėkite į klestančius serverius kaip jie sprendžia problėmas. Šita sistema tikrai atbaido žaisti. Faktas kai padarai sistema bus atmetimo reakcija jei kritikuos ja. Nes atrodo ji bus tobula. Dėja ne tikrai ji nėra naudinga projektui ar serverui. Visus savo pvz ėmiau iš savo patirties. Kiek kitų žmonių turi jų turi tikrai nusiskundimų ir tingi čia kariauti neapsakomai daug. Jei norite įrodymų į mano faktus parašykite pm pilnai pateiksiu ir paaiškinsiu.
×
×
 • Create New...