.ROB1N.

Direktorius
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

.ROB1N. last won the day on August 7

.ROB1N. had the most liked content!

Community Reputation

257 Excellent

5 Followers

About .ROB1N.

Recent Profile Visitors

466 profile views
 1. Naujokų priemimas į savas gretas nuotraukos autorius - Bruce_Lee
 2. 1. Vardas_Pavardė serveryje: Robin_Moretti 2. Jūsų amžius ?: Amžius tik skaičius. 3. Kuo užsiimate už serverio ribų?: Lankau gimnazija, užsiimu sportu (Krepšiniu), laisvalaikiu keliauju bei prisijungiu prie serverio 4. Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?: Žaidžiu apie 3 metus sekasi nuostabiai: daug patyriau, daug žinau apie serverį. Esu pasiekęs čia nemažai postų, pakilęs iki administratoriaus pareigų. 5. Kiek laiko praleidžiate per dieną GTALG.LT serveryje ?: Įvairiai priklauso nuo užsiėmimų, na nuo 2 – 6H tikrai. 6. Ar esate turėjęs ADMINISTRATORIAUS pareigas ir mokėtumėte jomis naudotis? Taip esu turėjęs ADMIN pareigas bei PRIŽIŪRĖTOJO rolę, drąsiai galiu pasakyti, kad naudotis komandomis mokėsiu. Supratau savo klaidas ir jų nekartosiu. 7. Ką naujo įneštumėte į serverį? Daugiau aktyvumo iš admin pusės kaip pagalba naujokams, senbuviams bei aišku nepaliksiu serverio be veiklos. 8. Kodėl būtent Jus turėtumėme pasirinkti?Kaip minėjau esu buvęs ADMIN turėjau nebloga reputaciją tiek iš admin pusės tiek iš žaidėjų. 9. Kodėl norite prisidėti prie ADMINISTRACIJOS? Norėčiau vėl sugrįžti prie senų laikų ir toliau padėti žaidėjams siekti aukštumų. 10. Ką darytumėte geriau, nei dabartinė ADMINISTRACIJOS komanda? Na visų pirma ,manau būčiau aktyvesnis, suteikčiau pagalbą naujokams greičiau ir informatyviau, visada palaikyčiau tvarką bei patarčiau žaidėjams kaip lengviau prasimušti serveryje. 11. Su kuo geriausiai sutariate iš dabartinės ADMINISTRACIJOS komandos? Viktorija_Gone, Karolina_Blondinė, Jackobino_Bond, Linas_Bond. 12. Jūsų kontaktai, kad esant reikalui su jumis būtų galima susisiekti (skype, fb ar kt.) Turite 13. Jūsų pasiekimai GTALG.LT serveryje. Įvairūs direktoriai, klubo vadas, ADMIN, meras, PRIŽIŪRĖTOJAS. 14. Ar esate susipažinę su visomis serverio taisyklėmis? Kokias galvojate reiktų keisti? Taip esu susipažinęs, kol kas keisti nieko nereik. Svarbiau atidžiai taisyklėmis naudotis ir prižiūrėti, kad visi jų laikytųsi. 15. Kaip manote, kokia svarbiausia administracijos pareiga? Suteikti pagalbą serveryje naujokams, juos tinkamai pasitikti, apmokyti komandų, aprodyti serverį, prižiūrėti tvarką, kad senbuviai ar maištautojai jiems netrukdytų, nepalikti žaidėjų be pramogų. 16. Dabartinės Jūsų užimamos pareigos. Ilgalaikis transporterių direktorius, Sons of anarchy klubo vadas, GOLDVIP narys.
 3. Extreme_Dude* Geruute_Inesute*
 4. Vardas_Pavardė serveryje: Robin_Moretti Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?: 3 metus, sekasi nuostabiai. Kodėl norite tapti GTALG.lt serverio Meru?: Kadangi esu ne kartą buvęs meru ir įkandęs tą duoną, žinau kaip viskas vyksta, kaip reikia elgtis ir būti meru. Kuo remsitės būdami Meru?: Savimi, bei kitų patarimais, labiausiai atsižvelgsių į žaidėjų norus ir pageidavimus. Jūsų nuomone, kokia Mero pagrindinė pareiga?: Būti dešnia administratorių ranka, suteikti pagalbą, pavaduoti administraciją, bei sujudinti žaidėjus eventais. Ar išmanote serverio taisykles ir galėtumėte padėti naujokui? Abejonių nekyla. Papasakokite, kodėl Jus turėtų išrinkti Meru.: Kaip minėjau esu ne kartą buvęs meras, moku elgtis pareiguose, bei suorganizuoti įdomią veiklą. Ką darysite geriau nei ankstesnis (šiuometinis) meras?: Manau suteikčiau daugiau veiklos serverio žaidėjams, beti būčiau aktyvesnis. Kokios Jūsų dabartinės užimamos pareigos? Ilgametinis transporterių direktorius, Sons of Anarchy klubo vadas/narys. Kokias pareigas turėjote GTALG.LT projekte?: Administratoriaus, PRIŽIŪRĖTOJAUS, įvairių direktorių pareigas, klubo vadą. Jūsų kontaktai (facebook, skype): turite.
 5. Jūsų serverio Vardas_Pavarde: Robin_Moretti Žodis: GIMTADIENIS
 6. Pagaliau vertingą direktorių išrinko sėkmės brolau.
 7. Manau ne mano kaltės bugas, kadagi nušovė mane atvykau vėl į įvykio vietą ir užsibūgino, plius buvo pranešta Hard_Work kuris parašė Linui.
 8. Kviečiame darbintis į moto taksi, nes jau dirbantys moto taksi gali stebėti raciją, priimti iškvietimus bei susipažinti iš arčiau su taksi veiklomis. Taksi darbas puikus šansas linksmai praleisti laiką serveryje, susipažinti su daugybę serverio žaidėjų, uždirbti vien važinėjant po miestą, parduodant bilietus sekmadienio loterijai ir gabenant lagaminus! Kelk darbo patirtį ir prisijunk prie mūsų Norintys įstoti į komandą kreipkites į Daff_Bullas, Aivaras_Iksas , Robin_Moretti arba Viktorija_Gone.
 9. Vardas_Pavardė serveryje: Robin_Moretti Kiek laiko žaidžiate GTALG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?: 3 metus, sekasi nuostabiai. Kodėl norite tapti GTALG.lt serverio Meru?: Kadangi esu ne kartą buvęs meru ir įkandęs tą duoną, žinau kaip viskas vyksta, kaip reikia elgtis ir būti meru. Kuo remsitės būdami Meru?: Savimi, bei kitų patarimais, labiausiai atsižvelgsių į žaidėjų norus ir pageidavimus. Jūsų nuomone, kokia Mero pagrindinė pareiga?: Būti dešnia administratorių ranka, suteikti pagalbą, pavaduoti administraciją, bei sujudinti žaidėjus eventais. Ar išmanote serverio taisykles ir galėtumėte padėti naujokui? Abejonių nekyla. Papasakokite, kodėl Jus turėtų išrinkti Meru.: Kaip minėjau esu ne kartą buvęs meras, moku elgtis pareiguose, bei suorganizuoti įdomią veiklą. Ką darysite geriau nei ankstesnis (šiuometinis) meras?: Manau suteikčiau daugiau veiklos serverio žaidėjams, beti būčiau aktyvesnis. Kokios Jūsų dabartinės užimamos pareigos? Ilgametinis transporterių direktorius, Sons of Anarchy klubo vadas/narys. Kokias pareigas turėjote GTALG.LT projekte?: Administratoriaus, PRIŽIŪRĖTOJAUS, įvairių direktorių pareigas, klubo vadą. Jūsų kontaktai (facebook, skype): turite.
 10. Besiplatinanti SOA šeimyna Jūs geriausi.
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Robin_Moretti 2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Siūlau kad kai įsėda į taxi/trans mašiną klientas, jam išmestu lentelę kurioje būtų tokie pasirinkimai pavežėjimui: Pasakyti vietą vairuotojui(Žaidėjas paspaudęs šį pasiūlymą iškart rašo vairuotojui savarankiškai vietą, Pasirinkti vietą GPS( Paspaudęs šį pasiūlymą jam išmestu GPS lentelę ir jis paspaustu vietą iš GPS lentelės ir TAXI vairuotojui atsirastu vėliavą, Pasirinkti vietą žemėlapyje( Žaidėjui pasirinkus šį pasiūlymą išmestu žemėlapį ir jis paliktu žymią tuoje vietoje kurioje paliko žymią. 3. Kuo ši idėja ar pasiūlymas bus naudinga gtaLG.lt serveriui?: Įdėja būtų naudinga tiek žaidėjams, nes jie galėtu būti nuvešti būtent ten kur pažymį ir tiek naujiems taksistams kurie dar ne visai žino miestą, nes jiems būtų parodyta kur tiesiogiai nuvežti, be to paspartintu žemėlapio pasinaudojimą.
 12. Tikrai pritariu šiai įdėjai, kadangi dauguma žaidėjų nori įstoti į TAXI, bet sužinodami apie tam tikrą reikiama DP skaičių , iškart pradingsta noras kažką siekti.