Peršokti prie turinio


Sveiki atvykę į GTALG.LT - Visi skirtingi, Visi lygūs!
Užsiregistruok dabar kad naudotis visomis mūsų funkcijomis. Iškarto užsiregistravę bei prisijungę, jus gausit teisę kurt temas, atsakyt į esančias temas , suteikti reputaciją, siūst asmenines žinutes, rašyt statuso atnaujinimuose, redaguot jūsų profilį ir daug daugiau !. Jeigu jau turite vartotoją, prisijunkite čia - arba užsiregistruokite nemokamai !

Labiausiai patinkantys pranešimai


#22360 gtaLG.lt || Laikraštis Nr.51 + žaidimai

Parašė Viktorija_Gone 27 sausio 2019 - 04:34

pm68T.jpg

HGA3q.jpg

1cBnB.jpg

872uI.jpg

xUmEu.jpg

vnNmN.jpg

OxoKe.jpg

 

Mūsų komanda:

 • Žurnalistas Phil_Cassidy

 • Žurnalistas Jovitas_Jovarauskas

 • Žurnalistas Samirua_Wolf|

 • Fotografas Robin_Verecetti

 • Darbų vadovas Lukas_Ivanovic

 • Prezidentė Viktorija_Gone


 • Monika, Vaidas_Corleone, Lukas_Ivanovic and 17 others like this


#24895 Interviu su || Martin_Derano

Parašė Paulyte_Fly 26 balandžio 2019 - 03:39

Interviu su Martin_Derano

 

 

3HUlo.jpg

 

 

( Na atšilo oras pakilo noras pašnekinti serverio žaidėjus, šį nuostabų vakarą pažinau labai šiltą bei malonu žaidėja.  Šis interviu nėra toks kaip ankščiau mano būdavo, tačiau bandau kad pabandyti ir nutartumėt ar toliau man kurti ar visgi baigti. ar Ačiū tau dar karteli už skirta laiką man) 

 

 

 

 

Paulyte_Fly: Labas, ar galėčiau tave pakalbinti šį nuostabų vakarą? :)

 

 

Martin_Derano: Labas, taip, galėtum. ;)

 

Paulyte_Fly: Pirmiausiai tikriausiai daugeliui bus įdomu susipažinti su tavimi iš arčiau kaip ir man. Taigi ar galėtum papasakoti apie save šiek tiek.?

 

Martin_Derano: Amm, aišku galiu apie save papasakoti. Mano tikras vardas Laurynas, šį projektą pradėjau žaisti jau labai seniai, bet žinoma su nemažomis pertraukomis. Esu draugiškas, kartais griežtas, atsakingas bei paprastas. 

 

Paulyte_Fly: Paminėjai kad esi senas žaidėjas, galbūt priminsi koks ankščiau tavo nick'as buvo.? 

 

Martin_Derano: Praeityje turėjau keletą nick'ų. Tai buvo Mancius_Bond bei Lince_Pacani. Kitų jau nebe pamenu.

 

Paulyte_Fly: Nelabai bent jau man girdėtas galbūt kiti žaidėjai senbuviai prisimins tave. Taigi norėčiau tavęs paklausti kaip atradai šį projektą.? 

 

Martin_Derano: Šį projektą radau iš kažkokio tai žmogaus, deramai nelabai pamenu, nes tai buvo jau senokai.. 

 

Paulyte_Fly: Galbūt ankščiau esi turėjęs kokių privilegijų? ir kaip jomis tau sekėsi naudotis? galbūt kokiu linksmų nutikimu buvo?

 

 

Martin_Derano: Esu turėjęs tik VIP privilegiją, aišku, su juo daug ir nenuveiksi. Buvau laimėjęs iš vieno forumo žaidimo. Linksmų nutikimų nemanau, kad buvo tik liūdniausias, kad jis truko tik savaitę.

 

Paulyte_Fly: Supratau, galbūt dabar sugrįžęs po ilgo laiko bandysi pasiekti kokių nors pareigų.?

 

Martin_Derano: Taip, žadu siekti direktoriaus bei mero posto. Bet nežinau ar yra šansu man tai pasiekti.

 

Paulyte_Fly: Šaunu, linkiu tau sekmes, visiems yra šansu tik reikia noro bei pastangų. Esi Mara Salvatruchos klube, kaip ten atsidūrei ir kodėl pasirinkai būtent šį klubą?

 

Martin_Derano: Dėkoju. Kaip ir nežadėjau tapti Salvatruchos klubo narys, bet likimas taip lėmė. Šitame klube esu tik dėl visiems žinomo Vaidas_Corleone. Kadangi jis vienintelis buvo svetingas bei garbingas žmogus man grįžus, truputį pabendravus jis man pasiūlė prisijungti prie šito klubo. Aš ir žinoma sutikau ir vėliau to nesigailėjau, nes klubiečiai buvo itin svetingi. Dabar Salvatruchos klubo lyderių nebėra tai nežinau ar pasilikti ar jungtis prie kito klubo. Klubas vis mažėja ir mažėja, be vadų jis gali net išnykti. Manau laikas parodys, kur patrauksiu toliau.  ^_^ 

 

Paulyte_Fly: Smagu girdėti kad vistiek išlieki klube nors jis nebe toks aktyvus. Na ir kad neprailgtu mūsų interviu ką palinkėtum serverio žaidėjams, galbūt naujokams norintiems išlikti ilgiau tačiau neranda sau vietos.  :rolleyes: 

 

Martin_Derano: Serverio žaidėjams galiu palinkėti būti visada linksmiems bei draugiškiems. Tik taip išlaikysim savo bendruomenę, suteikdami naujokams bei visiems kitiems žaidėjams gerą atmosferą žaidimui. Trumpai ir aiškiai, linkiu gero laiko praleidimą GTALG serveryje, visiems žaidėjams.

 

Paulyte_Fly: Ačiū tau kad atradai laiko paplepėti, tikiuosi dar ne paskutinį kartą. :) 

 

Martin_Derano: Ačiū ir tau už smagų paplepėjimą, ir aš tikiuosi. ;)


 • Viktorija_Gone, Tadas_Bezda, Claude_Speed and 13 others like this


#24444 gtaLG.lt || Laikraštis Nr.63

Parašė Viktorija_Gone 01 balandžio 2019 - 09:53

epxh7.png

AqiwL.png

4Llsd.png

Ic6rj.png

4OyfT.png

A4T7J.png

m1zdy.png

Jj3GW.png

scRO4.png


 • Laurynas_Motan, Radio_Centras, Monika and 13 others like this


#17514 Interviu su Viktorija_Gone

Parašė Paulyte_Fly 15 rugpjūčio 2018 - 09:32

Interviu su gerai visiems žinoma serverio dama

 

Viktorija_Gone

 

 

VfDw3.jpg

 

 

( Nors nuotraukoje Viktorijos nėra, tačiau eidama laukiu jos sugrįžtant. Senai jau nekūriau interviu, tad po truputi pradedu startuoti su šaunia dama, kuri tikriausiai tikrąją to žodžio prasme galim pavadinti serverio „MAMA“ labai šilta pašnekovė bei nuoširdi savo veiksmais, ne tik žodžiais)

 

 

 

Paulyte_Fly: Sveika miela kolege,visiems būna tarytum šventė kai užsuki vasaros laikotarpiu į serverį. Manau ne paslaptis kad visiems įdomu būtų sužinoti kaip tavo vasara ir kaip tau sekasi.?  ^_^ 
 
Viktorija_Gone: Sveika, malonu girdėti. Džiugu, kad mane visi džiaugsmingai sutinka, kai ilgai nebuvau prisijungus, net savininkas galvojo, kad liepą prisnigs. Mano vasara tikrai labai užimta, kadangi gyvenu atskirai nuo tėvų, tenka daug padirbėti dėl savęs ir draugo. Tačiau ne tik dirbam, bet ir keliaujam po Lietuvėlę.
Iš tiesų tenka prie kompiuterio praleisti daug lauko per vasarą, tačiau kitokiais reikalais. Fotografuoju šventes ir tenka nuotraukas tvarkyti, todėl gal labiau reiškiuosi forume, o ne pačiame žaidime.  :rolleyes: 
 
Paulyte_Fly: Na gerai pailsėjusi po vasaros, kokie tavo šiemet bus tiksliai serveryje.? 
 
Viktorija_Gone: Aš niekada neturėjau didelių tikslų čia. Aš žaidžiu, nes žaidžia daug mano draugų. Jeigu kuo galiu padėti kam nors, man labai džiugu, tai stengsiuos padėdama kurti naujas idėjas, stengtis dar linksmiau praleisti laiką serveryje, kad patiktų ne tik pačiai, bet ir kitiems.
 
Paulyte_Fly: Šaunus tikslai, taipogi visiems įdomu ar vėl startuos SOA klubas šiemet, ar visgi dar kol kas reikia klubui atsigauti po šaunios kompanijos netekties.?
 
Viktorija_Gone: Na mes vasarą nustojome žaisti, kadangi beveik mūsų klubo nariai yra pilnamečiai. Vieni daug dirba, kiti keliauja, bet tikrai didžioji dalis rudenį sugrįš, gal ne visi 100 proc, bet 80 proc senbuvių SOA narių. Mes beveik kiekvieną dieną susirašome, dalinamės savo įspūdžiais, o jau šaltuoju metu, mes tikriausiai „kankinsime“ GTALG.LT serverį ir vėl ant manęs už tai pyks Linas  :D 
 
Paulyte_Fly: Tikimės kad sugrįšit su trenksmu kokie ir buvot. Tačiau dar įdomu, nors ir kol kas ne matome tavęs online, tačiau tu vis tiek aktyviai dalyvauji serverio veiklose. Yra keletas naujų administracijos nariu, ar jau teko susidurti su jais ir jei nepaslaptins kokia tavo nuomonė apie jų darbus. Vis tiek turi nemažai patirties galėtum pasidalinti savo nuomone, ir taip pat galbūt jiems tuo pačiu kažkuo patarti. 
 
Viktorija_Gone: Na man tikrai mažai teko su jais susidurti, kiek teko skaityti administratorių chatus, tai jie visai geri, bet ne kantrūs... To tai tikrai labai reikia administratoriui. Būtina kantrybė, šalti nervai ir gebėjimas susivaldyti. Apie naujus administratorius sužinojau iš papeikimų gausos, o tai tikrai mane išgasdino, nes tiek papeikimų per savaite niekada nebuvo parašyta :D Norėčiau pasakyti naujiems administratoriams, jog nesvarbu, kad esi aukščiau kitų, bet vis tiek turi išlikti paprastu žmogumi, nes nežinosi, kada nukris karūna ir teks būti paprastu žaidėju. O gaudamas administratoriaus privilegijas, turi laikytis ne tik žaidėjo taisyklių, bet ir administratoriaus. Administratoriai nėra aukščiau kitų, jie yra pagalbininkai, tvarkos palaikytojai, tad neverta kelti nosies, nes papeikimų nosinaitės nei vieno nepuošia.
 
Paulyte_Fly: Taip pat įdomu daugeliui žaidėjui ar sugrįš vėl GtaLg.Lt laikraštis.? Ir galbūt kažkuo nustebinsit šį sezoną.?
 
Viktorija_Gone: Aš ir dabar norėjau parašyti laikraštį, tačiau dviejų straipsnių laikraštyje nesinori rašyti  :D Bet kai tik pradėsim skirti daugiau laiko samp‘ui, tai ir bus daugiau ką rašyt. Rudenį laikraštis atsinaujins, ir tikiuosi sulauks daugiau sėkmės nei dabar. Man labai džiugu, kad vis dar jame esi Tu, ir nepatingi karts nuo karto pakalbinti ir naujokų, ir senbuvių.
 
Paulyte_Fly: Tiesa, dabar didžioji dalis yra nauji žaidėjai ir galbūt nėra tavęs pažinę.Ar galėtum papasakoti mums visiems savo atsiradimo istorija šiam projekte.?
 
Viktorija_Gone: Žaisdavau GTA San andreas, tačiau pradėjus studijuoti teko visus žaidimus pamiršti :D . Apsigyvenau kartu su savo draugu, na ir jis žaidė čia ir dar keliais draugais. Galvojau pabandysiu, paprašiau, kad ir man įrašytų. Tačiau kaip niekada neteko žaisti samp, tai man buvo gan didelis iššūkis įsiminti visas komandas ir panašiai. Taip ir atsiradau čia prieš beveik tris metus. Po dviejų žaidimo mėnesiu gavau pirmą direktoriaus kėdę – tai buvo Info Centro firma. Dar tada direktorius prižiūrėjo Jurik_Bond, kurio dėka ir atsirado GTALG.LT laikraštis. 
 
Paulyte_Fly: Galbūt tik man asmeniškai, o galbūt ir kitiems įdomu sužinoti, ar visada buvai gera žaidėja, o galbūt esi iškrėtusi kokių nepamirštamu išdaigų kaip pvz [ užblokavau visa serverį, čytinau ir t.t] 
 
Viktorija_Gone: Na, nesu aš bloga, jei mokėčiau šaudyti, gal ir paišdykaučiau :D kadangi žaidžiu per loptopą, ir neturiu pelės, tai esu šiek tiek iš ramesnių žaidėjų (gali būti, kad tai lemia mano profesija). Neteko nė karto naudotis čytais. Na esu erzinusi keletą gerai žinomų žaidėjų. Kaip pavyzdžiui Crips klubo vadą Miriuką, susikurdama naują acc vardu Maryte_Zer. Ne tik jis nervuojuosi, bet ir jo klubo nariai, kai skelbdami karą mano klubai, jam trukdė naujokai, gal net 5 accxp buvau pakėlusi iki 1000, kad tik jie glic prarastų. Kad kokių įspūdingų išdaigų ir neturėjau.
 
Paulyte_Fly: Esi nemažai pasiekusi šiam projekte, ir įgijus mūsų akimis Linas_Bond pasitikėjimą, kaip tau tai pavyko, ir galbūt gal turi patarimu naujajai kartai kaip visko pasiekti šiam projekte.?
 
Viktorija_Gone: Tiesiog visada buvau savimi. Nuoširdžiai bendravau su visais, neskirsčiau kas naujokas, kas senbuvis, su kuriuo naudinga, su kuriuo ne. Man niekada ne gaila dalintis idėjomis, manau ir tai pastebėjo Linas, todėl ir pasiekiau čia tiek.
 
Paulyte_Fly: Na kad šis interviu neprailgtu skaitytojams, galbūt nori perduoti kam nors linkėjimu iš senesnių žaidėju.?Ir ką palinkėsi serverio žaidėjams.?
 
Viktorija_Gone: Šilčiausi linkėjimai mano SOA šeimai <3 ir visiems visiems, kurie nori kažką čia pasiekti. Viską ką darai, reikia daryti nuoširdžiai, ne pro pirštus ir viskas bus gerai (Y).
 
Paulyte_Fly: Ačiū tau, kad atradai laiko paplepėti. Na ir manau dar ne karta galėsime pasišnekučiuoti, bei sukurti antrą dalį interviu.  :wub:  
 
Viktorija_Gone: Žinoma, Paulyte. Ačiū, Tau, už klausymus ir kantrybę laukiant atsakymų. Sėkmės!!  :wub: 

 • Franklin, Viktorija_Gone, Monika and 12 others like this


#21971 gtaLG.lt || Laikraštis Nr.49

Parašė Ruta_Corallo 13 sausio 2019 - 12:51

0KN9w.png

WCXhj.jpg
Xusvs.jpg

0nU9B.jpg


 • Viktorija_Gone, Lukas_Ivanovic, Frenk_Ostrad and 10 others like this


#21372 gtaLG.lt || Laikraštis Nr.47

Parašė Ruta_Corallo 26 gruodžio 2018 - 07:27

2bXgk.jpg

 

Mūsų laikraščio prezidentės žodis

 

Kalėdiniai linkėjimai nuo S.O.A

 

Sveikiname kiekvieną žaidėją, draugą, kolegą, savo klubo narį su gražiausiomis metų šventėmis. Mes, Viktorija_Gone ir David_Silva, norime palinkėti Jums, kad visada išliktumėte savimi, nepamintumėte savęs prieš kitus, kad žaidimas šiame serveryje Jums teiktų malonias emocijas, taip pat, atrastumėte draugų su kuriais bus visad linksma ir Jus palaikys bet kokioje situacijoje.

Linkime, kad per šventes nepraleistumėte viso laiko serveryje, kad nepramiegotumėte dovanų po egle

 

Smagių ir įsimintinų švenčių, linki S.O.A klubo vadai ir nariai

 

MAŽĖJANTIS KANDIDATŲ Į MERUS SKAIČIUS, AR MERO POSTAS PASIDARĖ NEBERIMTAS ?

 

Kiekvieną sekmadienį prieš algas vyksta mero rinkimai, tačiau ne kiekvieną savaitę jie būna tokie gausūs pretendentų skaičiumi? tačiau kodėl? Mero rinkimuose kuo toliau tuo mažiau kandidatų, matomai tai lemia praeitų merų veiksmai, ar ilgo darbo mero kėdėje nepaskirti nuopelnai? Lg gyventojai nori tapti meru pagrinde dėl vienos priežasties: tapti serverio administratoriumi. Jau ilgai joks meras netapo tokiu, galbūt todėl, kad nepavyksta išsilaikyti mero pareigose keletą ar savaičių ir taip juo tapti?  Mero rinkimuose nedalyvauja daugelis žmonių dėl to, kad jie nebus pakankamai aktyvus, nepadovanos serverio žaidėjams eventų gausos ar nepajėgs padėti žmonėms prašantiems pagalbos ir taip praras savo pareigas ir netaps administratoriumi. Šios pagrindinės priežastys neleidžia merui išbūti ilgą laiką meru, dėl to vis mažiau kandidatų pretenduojančių į šias pareigas.

Žurnalistas Bob_Weems

 

DAVID SILVA IR VIKTORIJA GONE. AR JIE TIKRAI PALIKS MUS?

 

Serveryje sklinda gandai apie Viktorijos ir David'o pasišalinimą iš serverio bei užimamų pareigų atsisakymą. Tačiau kodėl? Bandėme išsiaiškinti priežastis šitokių aplinkybių. Šie du serveriui reikalingi žmones žada palikti turimas pareigas ir patį serverį dėl kito administratoriaus veiksmų (Vardų neminėsime).  Tikslios priežastys nebuvo atskleistos bet jie tik minėjo: baigėsi kantrybė su tuo asmeniu, ir jo veiksmais. Administratoriai dėl neaiškių priežasčių pykosi ir tas kivirčas privedė prie pareigų atsisakymo ir atsistatydinimo iš serverio. Visa žurnalistų komanda bei daugelis žmonių nenori, kad šie du šaunūs žmogučiai paliktų mūsų serverį dėl kažkokio asmens, todėl tikimės ir laukiame, kad jie kad ir atsisakę pareigų toliau bus su mumis kartu šiame serveryje.

 

Žurnalistas Bob_Weems
 

LAIŠKAS ADMINISTRATORIAMS
 
Kartais pagalvoju, kad vieningą komandą suburti yra didelis iššūkis. Kiek bedėdamas pastangų tu gali kurti ją, bet atsiras kažkoks komandos narys kuris eis kaip vėžys atbulai. Priešinsis visoms bendradarbiavimo teorijom, sumanymams, kad tik galėtų prisiimti kuo daugiau nuopelnų sau. Kad galėtų save išsikelti aukščiau kitų, smerkdamas kitus savo komandos narius. Visi tai mato, ne tik komandos nariai, bet mato žaidėjai. Elgesys ir bendravimas daug ką pasako... Tačiau ar verta kelti nosį? Juk nežinai kada tu vėl būsi paprastas žaidėjas, be jokios galios. Kaip senas bičiulis Marcus_Wallace sakė, administratoriumi būti nėra jokia šlovė, tai didelė atsakomybė, kuri reikalauja didelės kantrybės bendraujant su žaidėjais, tai pareigos, kai privalai susilaikyti dėl savo nuomonės į kitus ir visiems padėti lygiai... Lygiai, ar tai naujas žaidėjas, ar daug metų pralošęs, ar tai ramus žaidėjas, ar tai mėgėjas pasiautėti su nelegaliomis programomis.
Labai noriu padėkoti Rutele_Ruzzytea, Tom_Diesel, Extreme_Dude, Samirua_Wolf, Dievas_Raimondas, Tony_Marley. Jie visad pašaukus į pagalbą ateidavo, kaip komanda...
Labai pakeičiau asmeniškai savo nuomonę apie Samirua_Wolf ir Tony_Marley, David_Silva.. Anksčiau Samirua atrodė pasipūtęs, tačiau dabar jis labai pasikeitęs į gerą, tai net papeikimų forume nebėra. Labai pasikeitė Tony, patobulėjo savo žiniomis ir sugebėjimu teisingai žvelgti į situaciją. Rūtelė visad laikosi teisingumo bei noru dirbti kaip komanda. Tom visada išlieka savimi ir palaikantis kitus adminstratorius ir jiems padedantis. Dude visada žavėjo savo išskirtiniu humoro jausmu ir gebėjimu bendrauti su bet kokiu žaidėju, bet kokiu klausimu. Silva taip pat, kaip administratorius buvo atsakingas ir sulaukė daugumos žaidėjų palaikymą. Visa tai mane žavi, nes tos visos dalelės sudaro komanda, kuri palaiko vienas kitą, padeda vienas kitam kai kažkam nesiseka išpręst situacijos, kai kažkam neina surast kalbos su naujoku, kai kažkam reikia kokios medžiagos, visi viskuo dalijosi ne tik džiaugsmais, bet ir vargais. Tokia ir turi būt komanda. Tad ačiū Jums už pamokas, už linksmai praleistą laiką.
Šiuo laišku aš norėčiau pasakyt, kad kiekvienas komandos narys turi dirbti nekeliant nosies aukščiau komandos ir kitų žaidėjų, kad reikia vertinti kiekvieną komandos nario darbą, nes tu nežinai kada tave tiesiog išbalsuos iš komandos ir tapsi tiesiog eilinis serverio žaidėjas.

 

Viktorija_Gone

 

AR LAIKRAŠTYJE RAŠOMOS VISIŠKAI NEĮDOMIOS TEMOS ? PERŽIŪROS ĮPATINGAI SUMAŽĖJUSIOS

 

Jau kuris laikas mūsų GTALG.LT laikraštis reguliariai leidžiamas serverio žaidėjams. Jame analizuojamos populiariausios temos: PD kriminalai, gaujų gyvenimas, serverio aktualijos bei kitos žaidėjus dominančios temos. Tačiau neseniai buvo atlikta apklausa: Ar skaitote GTALG.LT serverio laikraštį? Apklausoje dalyvavo net 128 nariai ir iš jų net 74 % atsakė, jog jų laikraštis nedomina. Pabandžius paanalizuoti kodėl? Priėjome vieną išvadą: serverio žaidėjai patingi paskaityti laikraštį. Todėl mes žurnalistai svarstome, gal būt jį reikia daryti interaktyvų ? Kuo mažiau skaitymo, kuo daugiau klausymo ? Jūsų nuomone, ar padarius įgarsintą serverio laikraštį susidomėtumė juo dar labiau ?

Žurnalistė Rutele_Ruzzytea

 

GAUJŲ GYVENIMAS

 

Jau praėjusį sekmadienį savo pareigas paliko net du gaujų vadai, jakudzos direktorius – Robin ir Camorros direktorius – Matt. Klausimas kodėl ? Ar visgi gaujų atnaujinimai netenkina vadų ? ar visgi neįdomu yra atstovauti gaujas ?
Pabandėme paklausinėti pačių direktorių atsisakiusių savo pareigų. Robin, jakudzų direktorius išsakė savo nuomonę, pagrindinė priežastis dėl, kurios paliko savo pareigas – darbuotojų bėgimas į kitus darbus bei suaktyvėjusi Brigada su nauju direktoriumi Vaidu iš MS-13 klubo, sakoma, kad šis surinku visus žaliukus į vieną gaują ir darys „bardaką“ mieste. Kalbant apie Matt – Camorros direktorių, galima sakyti, kad šio priežastys anaiptol kitokios – padidėjęs teisėsaugos būrys, sunkios galimybės grobti saugyklą ir taip pat išsibėgioja darbuotojai. Abiejų direktorių vertinimu – Brigada su direktoriumi Vaidu nukonkuravo net dvi gaujas.
Klausimas, kaip anksčiau gaujų direktoriais išbūdavo mėnesį ir ilgiau ? Paprastas atsakymas, direktorius direktoriui nelygus, vienas imasi kraštutinumų, kiti kovoja ir nepasiduoda.
Tikimės, kad Vaidas leis naujiems direktoriams susirinkti darbuotojų ir tuomet kibs kariauti. Linkime sėkmės naujam direktoriui bei kviečiame visus pildyti anketas į Jakudzos direktoriaus postą.

 

 

Žurnalistė Rutele_Ruzzytea

 

KALĖDINIS VAKARĖLIS

 

Jau vakar serveryje vyko kalėdinis vakarėlis. Žaidėjams buvo išdalintos krūvos pinigų, XP, žetonų. Taip pat žaidėjai buvo apdovanoti prabangiomis mašinomis. Išdalinti net trys VIP, vienas GOLD VIP ir du prabangūs namai. Prie gražios šventės prisidėjo ir James_Grand, surengęs ne tik daug eventų iš padorių prizų, tačiau ir vieną grandiozinį eventą iš 600 000 e serverio valiuta (šiai sumai buvo padovanotas prabangus kotedžas prestižiniame rajone). Taip pat prieš kalėdinį vakarėlį serverio FACEBOOK puslapyje buvo atlikta apklausa: Kokia žiemos šventė jums labiau patinka? Daugiausiai balsavusių, balsavo už Naujuosius metus, ar tai reiškia, kad ir per šią šventę administracija bei savininkas dalins prizus ? Pamatysime sulaukę šventės

 

Žurnalistė Rutele_Ruzzytea

 

GERIAUSIO ADMINISTRATORIAUS RINKIMAI. AR BUVO PAPIRKTŲ BALSŲ?

 

 

Nesenai vyko geriausio administratoriaus rinkimai. Rinkimuose daugiausiai surinko balsų trys administratoriai: Viktorija Gone, Tom Diesel, Rutele Ruzzytea. Ar gali taip būti, kad šie administratoriai gavo šitus titulus ne dėl to, kad padeda žmonėms, kai jiems to reikia, o tiesiog papirkinėjo žmones, liepė jiems balsuoti už konkretų asmenį grasindami, kažką padaryti jeigu nebalsuos? O galbūt čia klubų įtaka? Viktorija su Rūtele S.O.A. klubo narės, kaip ir visi pastebėjome šis klubas turi daugiausiai narių, galbūt tie nariai buvo skiriami per puse ir jiems buvo įsakyta balsuoti už būtent jas? Taip pat ir Tom'ui su Nigga Nation klubu, klube yra narių, kurie galbūt buvo taip pat verčiami balsuoti? Tačiau, gali būt kad šie žmogučiai pasiekė balsų viršūnę būdami teisingi ir sąžiningi? Šie administratoriai noriai puola padėti naujokėliams ar ne senbuviams jeigu to reikia, jie taip pat yra labai draugiški, neįsižeidžia pasakius blogą žodį ir neduoda mute. Galbūt dėl šitų savybių jie buvo išrinkti, o gal tiesiog pirko ir reikalavo balsuoti už juos, šito manau niekada nesužinosime. Po atkaklios kovos geriausio administratoriaus rinkimuose, Tom Diesel užimė trečią vietą surinkęs 7balsus, Viktorija Gone tapo antros vietos laimėtoja surinkusi 9balsus, ir pati geriausia serverio administratorė surinkusi net 11 žaidėjų balsų, bei taip pat apdovanota 100,000eurų pinigine dovana ir gražiu namu prestižiniame rajone - Rūtelė_Ruzzytea.

 

Žurnalistas Bob_Weems

 

Sveikinam visus GTALG.LT serverio žaidėjus su ką tik prabėgusiomis gražiausiomis šventėmis ir linkime sutikti naujus metus kupinus šypsenų bei neišblėstančių akimirkų :) 


Žurnalistų komanda
 


 • Viktorija_Gone, Vaidas_Corleone, Lukas_Ivanovic and 8 others like this


#9818 S.O.A klubo taisyklės

Parašė Viktorija_Gone 10 gruodžio 2017 - 09:55

1n4Ok.jpg

Sons Of Anarchy klubo taisyklės

SOA klubas yra vienas draugiškiausių klubų, kuriame galėsite gerai praleisti laiką, šiuo metu esame subūrę šaunią kompaniją ir visada laukiame naujų žmonių :)

 

 

 

Q6vBb.jpg

photo by Joe_Dessi

SOA Informacija

SOA vadai : David_Silva,Viktorija_Gone

SOA Senbuviai: Borisas_Jelcinas, Monika_Online, Marius_Death, Grazvydas_Valode, Neda_Jan

Brandon_Lowry, Macius_Lapins, Hiroshi_Yakutami, Rytis_Marlboro, Tadas_Bezda, Dovile_Dovilyte, Ernesta_Green,

Dovile_Cherry, Extreme_Dude, Forever_Online, Deivas_Havana, Aurimas_Xen, Lukas_Franklin, Jerry_White, Joe_Dessi

SOA garbės nariai (kurie nebėra lentelėje, bet yra su mumis širdyje): Justas_Giovanni, Ernizz_Labra, Brandon_Lowry, Defka_Havana, Rokis_Havana« Ko reikia norint patekti į klubą? »

Norint patekti į SOA klubą, nebebus taip lengva. Nuo šiol mūsų klubas turi keletą reikalavimų, kuriuos turėsite atitikti:

1.Turėti 5000 xp ir 5000 žetonų.

2.Būti aktyviam žaidime bei turėti "Fukso" rangą.

3.Turėti vairuotojo pažymėjimą.

4.Gerbti valdžią ir klubiečius.


Kiekvienas priimtas naujas žmogus i klubą, turės išlaikyti klubiečių ir vadų sugalvotus išbandymus.
Įvairūs išbandymai vyks dvi savaites ir jeigu juos išlaikysite, busite įrašytas į lentelę ir gausite spalvą :)

SOA Taisyklės

1.   Gerbti klubo narius ir vadus;

2. Dalyvauti klubo pasitarimuose (Susirinkimuose, chatuose);

3. Nedaryti gėdos klubui (Geriau tylėti, nei nusišnekėti);

4. Neturėti žaidimą palengvinančių programų;

5. Neorganizuoti piktavališkų veiklų prieš vadus ar kitus klubo narius;

6. Siekti kartu iškeltų tikslų, prisidėti prie klubo tobulinimo;

7. Susirinkimo metu nutartą informaciją palikti tik tarp klubo narių, kitiems žinoti nevalia;

8. Būtina padėti klubo nariams,

9. Nedaryti DM be priežasties;

10. Būti ištikimam SOA klubui.

11. Prie kitų, nešmeižti klubo narių bei vadų.


SOA klubo susirinkimai vyksta kiekvieną trečiadienį (19:30-20:00) po susirinkimo vyksta SOA DM King.
Esant skubiems reikalams pranešama apie extra susitikimus.


 • Lukas_Ivanovic, Aure_Aure, Vladas_Qeez and 7 others like this


#22618 Texaso reindžeriai

Parašė Claude_Speed 02 vasario 2019 - 09:56


 • Viktorija_Gone, Vaidas_Corleone, Donny and 7 others like this


#20926 Unbanas

Parašė Venn_Linco 13 gruodžio 2018 - 05:24

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Venn_Linco

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė kuris jus užblokavo: Diego_Castillo

3. Jūsų IP adresas (www.manoip.lt): 83.189.215.33

4. Kokia užblokavimo priežastis?: "aimbotas"

5. Kuo smulkiau aprašykite situaciją: Sampa zaidziu jau 6 metus ir turiu su laiku igautu sugebejimu. adminas, pamates, kad esu naujokas sitam serve, manes neivertino ir uzblokavo. Video matoma kaip pataikau beveik viska, o del frame rate nerode kur tuo metu taikiausi (rode, kad esu nusisukes). Prasyciau ivertint situacija is naujo ir permastyt blokavimo situacija. Dekui.

6. Įrodymai (nuotraukos, vaizdo medžiaga), kad esate nekaltas: As nefilmavau, nes nesitikejau jog taip gali pamanyti. Esu zaidziantis si zaidima ilgai ir esu jame patyres. Ir esu neblogas saulys.


 • Danton_Beach, Paulyte_Fly, Lenn and 7 others like this


#19603 GtaLG.lt serverio laikraštis Nr.38

Parašė Ruta_Corallo 02 lapkričio 2018 - 09:39

BVmgw.jpg

GTALG.LT || Laikraštis

 

 

Laikraščio prezidentės žodis

 

Sveiki, brangūs gtaLG.lt skaitytojai. Mūsų žurnalistų komanda vėl sumažėjo, tačiau liko ištikimiausi teisingo žodžio skleidėjai. Visiems gerai žinomas Lukas_Ivanovic, kuris kalbina mūsų serverio administratorius apie jų nuveiktus darbus, Rutele_Ruzzytea, kuri aprašo SUPER Pirmadienio įvykius ir pasakos apie gaujų gyvenimo sunkumus ir sėkmes, Miriukas_Zer, kuris atstovauja teisėsaugą ir rašo PD kriminalus bei mūsų jaunasis žurnalistas Brum_Bananinis, kuris šiuo metu vadinasi Robin_Verecetti rašo trumpus įvykius iš serverio gyvenimo.

 

Tad mielai kviečiame prisijungti prie mūsų šaunaus kolektyvo ir kurti gtaLG.lt serverio istoriją kartu

 

 

 

Kriminalinis gaujų gyvenimas

 

Jau antrą savaitę einantis direktoriaus postą Artur_Dekanidze sugebėjo nuversti savų priešininkų direktorių nuo posto. Jau šį pirmadienį po direktorių susirinkimo atsistatydino Samirua_Wolf iš Jakudzų direktoriaus posto. Kas pastūmėjo jį imtis tokio sprendimo, neaišku, nes jau, kuris laikas nesimato jo serverio gyvenime. Taip pat išaiškėjo graudžios detalės apie Brigados irimą. Brigadą taip pat palieka stiprūs gaujos nariai atsisakantys didžiąją laiko dalį praleisti kalėjime. Ar tai gali būti gaujų atsistatydinimo pradžia ? Ar tai tik laikinas nusivylimas ? O galbūt tai yra teisėsaugos taisyklių klaidos ? Galima tik spėlioti, tačiau jau ateinantį pirmadienį rinksime naująjį Jakudžų gaujos direktorių ir gal būt jam pavyks nuversti dabar labai gerą poziciją užsiėmusią Brigadą, o gal būt pavyks susivienyti prieš teisėsaugą ir padaryti didelio masto pinigų saugyklos grobimą. Lauksime ateinančio pirmadienio, kad pamatyti koks direktorius prisiims atsakomybę už Jakudzos gaujos išsaugojimą.
Taip pat senai kas begirdėta apie Camorra gaują, ar ji jau išnykus visam laikui ? Ar ji bus vienintelė neturinti direktoriaus ? O galbūt jos direktorius triumfuos niekam nesitikint ?

Administracijos komanda pradėjo remti gaujas ginklais bei narkotikais, ar tai vienas iš būdų išlaikyti gaujų darbuotojus aktyvius, ar būdas padidinti teisėsaugos užimtumą ?

Tenka tik laukti ir tikėtis, kad gaujos parodys teisėsaugai ko vertos.  

 

b9Z2p.jpg

 

Žurnalistė, Rutele_Ruzzytea

 

Mero nušalinimas

 

Ne per seniausiai pasklido kalbos kad šiuometinis meras Miriukas_Zer gali būti nušalintas nuo mero pareigų už neteisėtą komandų naudojimą bei elgesį serveryje, ar tai yra tiesa ? Ar tik paplitęs gandas ? Išsiaiškinti galime tik išlaukę tinkamo laiko.

Žurnalistė, Rutele_Ruzzytea

Sugrįžimas

 

Serveryje, kuris laikas matome sugrįžusį Vaidas_Corleone, mus pasiekė tokios žinios, kad jis ruošiasi tapti serverio meru ir net gi administratoriumi, ruošiasi atgaivinti šiuo metu apmirusį MS-13 klubą ir paversti jį geriausiu. Ar jam pavyks pasiekti užsibrėžtų tikslų ? Sužinosime tik pamatę jį mero rinkimuose kaip pretendentą.  

Žurnalistė, Rutele_Ruzzytea

 

GTALG.LT Kriminalai

 

Šią savaitę policijos departamento aplankė pykčiai. Pirmasis pyktis buvo tarp policijos departamento ir FTB agentų direktorių. Naujoji /zv komanda labai pykdo direktorius. Nes Policijos Departamento direktorius pamiršta išjungti /zv>policijos darbas. Dėl šito policijos departamento direktoriaus poelgio pradėjo žmonės rašyti jam papeikimus. Antrasis kivirčas buvo tatp policijos akademijos direktoriaus Tom_Diesel ir policijos departamento policininko Exclusive_Blood. Jie susipyko dėl to jog vienas policininkas treniruotės metu ne išjungė policininko darbo. Bet ginšas buvo greit numalšintas, nes abu žaidėjai buvo užtildyti, bet neilgam. Kol Exclusive_Blood pradėjo šaudyti pareigūnus. Todėl jis buvo pašalintas iš policijos departamento komandos. Ketvirtadienio rytą policijos pareigūnai padarė reidą. Reido metu buvo nubausti keli žaidėjai.

 

Žurnalistas, Miriukas_Zer

 

Korumpuota teisėsauga

 

Sklinda serveryje gandai, kad mūsų teisėsaugos galvos ir jų pavaldiniai yra korumpuoti. Dangsto tam tikrus serverio nusikaltėlius, padeda išvengti nuobaudų ar jas sumažina. Taip pat gražina sumokėtas baudas arba jų visai neima. Teisėsaugos darbuotojai pradeda užvaldyti gatves ar net gi kišasi į nusikalstamą gyvenimą, pirkdami narkotikus ar juos platindami. Ar tai gali būti tiesa ar tik gandai ? Patvirtins vykstantis teisėsaugos veiklos analizės tyrimas bei jo rezultatai. 

 

Žurnalistė, Rutele_Ruzzytea

Administracijos darbas

 

Trumpai buvo atlikta apklausa norint išsiaiškinti kaip dirba administracija.

Vardas_Pavarde: Ernesta_Green

Ar sunku pagauti čytą serverije ? Nėra labai sunku, bet kaikurie daro tai labai atsargiai ir sunkiau būna pastebėt

Kokius metodus naudojate, kad butu lengviau pagauti čytą ? Tai naudoju visokius cmd, kurie parodo naudingą informaciją ir kai viską pertikrini, tuomet užsitikrini, kad tikrai čytas

Ar daug čytų esate pagave ir uzbaninę ? Neskaičiavau, bet esu užbaninus, esu

Papsakokite idomiausia istorija gaudant čytus ? Buvo taip, kad buvau naujokė administracijoj ir stebėjau vieną veikėją, kuris, kai jį nušauna, atsiranda prie savo mašinos. Užbaninau už teleportacijas. Tada apsišviečiau, kad gold vipai irgi turi privilegija nusiteleportuoti prie savo mašinos, o kaip tik jis ir buvo goldas  O šiaip nėra labai įdomių istoriju, jeigu turi įtarimų, žiūri žmogų pzu ir lauki netikėtų jo veiksmų.

 

Žurnalistas, Lukas_Ivanovic

Pervežimas

 

Vėlų penktadienio vakarą, kol visa teisėsauga ir kiti serverio žaidėjai smaginosi rengiamame evente, du gaujos nariai, direktorius ir darbuotojas įvykdė didžiausią vakaro pervežimą, kuriame buvo gabenama beveik 500 narkotikų, 4000 dgl, 5000 AK. Policijos pareigūnai net nesuuodė kokia nelegali veikla vykdoma ir nusikaltėlei liko nenubausti. 

 

grh6j.jpg

 

 

Po sėkmingai įvykdyto pervežimo gaujiniai džiaugėsi savo sėkme ir perduoda linkėjimus teisėsaugai 

 

lWRdF.jpg

 

 

 

Žurnalistė, Rutele_Ruzzytea


 • Paulyte_Fly, Viktorija_Gone, Vaidas_Corleone and 7 others like this


#22579 Silva klubo nepaliks

Parašė David_Silva 01 vasario 2019 - 11:37

Nors ir nežaisiu, bet ateisiu aplankyti savo klubą bei palaikyti tvarką. :). Klubas nemirs, nes jis bus prižiūrimas. Laikui bėgant bus paskirtas klubo vado pavaduotojas, kuris padės prižiūrėti tvarką klube. S.O.A sukurtas ne šiaip sau, ir jūs man galit nepasakoti koks klubas buvo seniau ir kas ten vyko, nes man visiškai dzin. Mano klubas yra mano (Mūsų) nauja istorija. Klubas visad gyvuos ir jame bus aktyvumas, nors ir nebus vadų online. (Klubas niekada neatsidurs ant ištrinimo ribos.) Siekite savo tiksloo ir jūs būsite pastebėti.

 

202mj.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klubo vadas: >>David_Silva<<


 • Viktorija_Gone, Vaidas_Corleone, Donny and 6 others like this


#21012 Venn_Linco

Parašė Venn_Linco 16 gruodžio 2018 - 04:55

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Venn_Linco

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė kuris jus užblokavo: Diego_Castillo

3. Jūsų IP adresas (www.manoip.lt): 83.189.215.33

4. Kokia užblokavimo priežastis?: "aimbotas"

5. Kuo smulkiau aprašykite situaciją: Sampa zaidziu jau 6 metus ir turiu su laiku igautu sugebejimu. adminas, pamates, kad esu naujokas sitam serve, manes neivertino ir uzblokavo. Video matoma kaip pataikau beveik viska, o del frame rate nerode kur tuo metu taikiausi (rode, kad esu nusisukes). Prasyciau ivertint situacija is naujo ir permastyt blokavimo situacija. Dekui.

6. Įrodymai (nuotraukos, vaizdo medžiaga), kad esate nekaltas: As nefilmavau, nes nesitikejau jog taip gali pamanyti. Esu zaidziantis si zaidima ilgai ir esu jame patyres. Ir esu neblogas saulys.


 • Danton_Beach, Paulyte_Fly, Vaidas_Corleone and 6 others like this


#20941 Su artėjančiom šventėm !!

Parašė Shareu 13 gruodžio 2018 - 10:13

https://www.youtube....eature=youtu.be


 • Paulyte_Fly, Viktorija_Gone, Vaidas_Corleone and 6 others like this


#20689 Winter (drift)

Parašė Deividas_Guardian 05 gruodžio 2018 - 07:42

Yep. Vertinam.

 


 • Paulyte_Fly, Viktorija_Gone, Vaidas_Corleone and 6 others like this


#19651 Miriukas_Zer(Mero) {Robin_Verecetti }

Parašė Claude_Speed 04 lapkričio 2018 - 12:52

Sutrumpintas interviu:
Žurnalistas: swx, leidi vogt laika?
Meras: sw, imk
Žurnalistas: kaip čia meras antra savaite jau?
Meras: ant bairio užpildžiau, ez ta mera turėt, va keli eventukai i vsio
Žurnalistas: konkurencijos vpš turėjai?
Meras: Nea, keliem užmokėjau, kad prabalsuotu.
Žurnalistas: kokia savaite buv sunkiausia?
Meras: pirma, nes tada 50k ant balsų išleidau.
Žurnalistas: ar atsiras konkurencija pirmadieni?
Meras: jei daugiau užmokėsiu, neatsiras
Žurnalistas: dėkoju už zjbs inervjū.
Meras: nou problem
 • -Kataitis, Viktorija_Gone, Vaidas_Corleone and 6 others like this


#17413 GTALG.LT serverio sezono atidarymas

Parašė BOND 10 rugpjūčio 2018 - 08:09

🎉GTALG.LT || Visi skirtingi, visi lygūs 🎉
38891258_1857594237655305_90495432943625
💠Vasara taip skuba ir vėl šaltėjant orams leisim daugiau laiko prie kompiuterio. O mes tą progą norim paskelbti šiek tiek informacijos apie MŪSŲ SUPER GTALG.LT SERVERIO SEZONO ATIDARYMĄ 💠.

Kviečiame visus mūsų serverio senbuvius ir naujus veidus susitikti rugsėjo 24 dieną, o tą dieną vyks dosnus sezono atidarymas, kurio metu bus:


• Dovanosim dviems žaidėjams – VIP privilegijas. 
• Dovanosim vienam žaidėjui – GOLD VIP privilegijas. 
• Dovanosim NAMĄ..
• Išdalinsime Milijoną serverio eurų.
• Dalinsime įvairias mašinas.
• Vyks PINIGŲ ir XP dalybos.
• Daugybę eventų.
• MEGA eventas.
• Žvejybos varžybos.
• Įsteigsime specialią SERVERIO DOVANĄ.Nepramiegok sezono atidarymo! Dalinkis šią puikia žinia su savo draugais ♥
Užsukęs viena kartą norėsi pasilikti ir tapti mūsų dalimi. 🤗

Pagarbiai: GtaLg.Lt komanda.


 • Franklin, Laurynas_Motan, Aurimas_Sampaa and 6 others like this


#16542 Interviu su Linas_Bond

Parašė Paulyte_Fly 02 liepos 2018 - 04:40

Daugelis mano dėka viska gavo bet tokie žmones kaip Tadas buvo tas žmogus, kuris galėjo neklausias padaryti bet ką net jai tai reikštu baną. Norėčiau išskirti Monnte Corleone kuris aplamai seniau buvo šio serverio siela. Corleoniu chebra kad ir konfliktu buvo daug bet tai buvo gerai. Labai daug vardu žinojau- pamiršau. Dažnai ateina, klausia ar pameni. Kažiką prisimeni, kitiems pameluoji kad žmogus jaustus geriau.

Paulyte_Fly: Ką patartum žaidėjams norit pildyti anketas į meru rinkimus tačiau jie prisibijo kad nelaimės. Galbūt duotum kokių patarimu ar paskatinimu. ? :o 

Linas_Bond: Patarimas toks norint kažką pasiekti šiame serveri: Dirbti stengtis, neverkšlenti, jai ne išeina - prašyt pagalbos, dirbti toliau, jai išmetė - nenuleist ranku, stengtis toliau, jai neįvertino -susiimti, daryti geriau nei darei prieš tai. Ne prašinėti visokiausiu atlygiu ir pnš, jei kažko nori reik to siekti, ir viska turėsi. Daugelis padaro kažkokia smulkmena ir iškart atlygio nori. Tai nesukuria gero įvaizdžio bent jau mano akimis. Tie kas stengiasi, yra arba buvo svarbūs šio serverio žmones.  :P 

Paulyte_Fly: Labai motyvuojančia kalba pasakei, turėtu daugelis susimastyti tai paskaitę. Daugelis žaidėju tavęs klausinėja apie Furistu darbą kada jis atsiras, kodėl jis neveikia ir t.t Na ar galėtum vis dėl to atsakyti paskutinį kartą žaidėjams kaip ten yra su furistu darbu.?

Linas_Bond: Darbas yra padarytas belenkaip. Esme tokia kad galima labai daug lengvu pinigu uždirbti jai perpranti esme. Sutvarkysim šį darbą ir paleisim naudotis. Šiuo metu tiesiog netvarkom dėl to kad ir esamiems   darbams nerandam geru direktorių.

Paulyte_Fly: Kokia dabartinė serverio būklė ties atnaujinimais, pastebėtą kad šiek tiek sustojote su darbais. Nutiko kažkokių nesklandumu? Galbūt atskleisi juos.?

Linas_Bond: Prieš vasara dirbom labai intensyviai, kas seka naujienas tikrai mate. Kaip jau minėjau vasara skyriau atostogom, pailsėti, pasiimt nauju įdėjų. Rudeni grįšim su trenksmu. Jau dabar rašau įdėjęs, kuriu planus.

Paulyte_Fly: Na kad pokalbis ne taptu labai nuobodžiu ir ilgu, ir pabaigai ką palinkėsi serverio žaidėjams. ?

Linas_Bond: .Gero žaidimo ir daugiau prisidėti prie to žaidimo kad visiems butu geriau.

Paulyte_Fly: Ačiū tau už suteikta galimybę paplepėti bei praleisti gerai laiką. Tikiuosi ne pirmas interviu ir ne paskutinis su tavimi.  :rolleyes: 

Linas_Bond: Dėkui ir tau, manau pratesim ateityje.  <_< 


 • Viktorija_Gone, Vaidas_Corleone, Tadas_Bezda and 6 others like this


#15016 Ginklu Licenzija

Parašė Mikhail 19 balandžio 2018 - 06:26

Sveiki, taigi mano ideja kaip ir is pavadinimo matot yra apie ginklu licenzija.

Siulau ja padaryti kad eitu pirkti tik nuo 1000xp kadangi iki 1000xp zmones negali eiti i saudymo eventus ir tu ju taippat negali saudyti. Patys naujokai kartais buna nagli turi tas licenzijas ir saudo i tave o tu i juos negali nes neturi dar 1000xp.

 

Spauskit zalia kam ideja atrodo reikalinga.

Nuomones i komentarus!


 • Just_Deivisz, Paulyte_Fly, Aure_Aure and 6 others like this


#24721 Pašnekesiai su Phil_Cassidy

Parašė Viktorija_Gone 16 balandžio 2019 - 06:33

Pašnekesiai su PHIL_CASSIDY

Sveiki mieli laikraščio skaitytojai ir tie, kurie nusprendė susipažinti su Phil_Cassidy iš arčiau. Jis papasakos savo istoriją apie save, apie savo pasiekimus čia. Labai malonu kalbinti šį nuoširdų ir iškalbų žaidėją, žurnalistą, bičiulį, kuris savo bendravimu manau papirko ne vieną čia žaidžiantį. Tikriausiai jo pasiekimai patys kalba už save. Tad gero skaitymo.

 

Viktorija: Sveiki, Phil. Sveikiname Jus tapus administratoriumi. Ar galėčiau paiimti iš Jūsų interviu?

 

Phil: Ačiū labai už sveikinimą. Žinoma taip, aš su dideliu malonumu sutinku atsakyti į tavo pateiktus klausimus Viktorija :)

 

Viktorija:Ar galite papasakoti kiel laiko žaidžiate gtaLG.lt projekte? Kaip jį atradote? Kas Jums čia labiausiai patinka?

 

Phil: Iš tikrųjų aš į gtaLG.lt projektą sugrįžau kažkur tai po penkerių metų pertraukos. Palikus šį serverį tuomet, aš tiesiog buvau nusprendęs dar kurį laiką pažaisti kitame SAMP projekte bei po kurio laiko iš viso nebežaisti samp'o, tačiau prieš daugiau nei 5 mėnesius atsiradus norui vėl pradėti žaisti SAMP ir prisiminęs, kad žaidžiau šiame serveryje nemažą laiko tarpą aš į jį sugrįžau. Tikrai nesigailiu taip pasielgęs, nes man čia viskas labai patinka. Kažko tai labai išskirti negalėčiau. Šį serverį iš tikrųjų atrodo mano pusbrolis bei brolis, kurie tikrai jau jame nebežaidžia. Bežaisdami jame jie įtraukė ir mane. Jų dėka ir atsiradau šiame projekte.

 

Viktorija:Esate minimas kaip geriausias žurnalistas, kaip nusprendėte prisijungti prie žurnalistų komandos? Gal kas nors įkalbinėjo?

 

Phil: Na visų pirmą labai ačiū tiems, kurie taip mane vertina. Na aš sau šio titulo priskirti negalėčiau, kadangi manau, jog yra už mane labiau kūrybingesnių bei talentingesnių žmonių šioje srityje. O prisijungti prie žurnalistų komandos man iš tikrųjų pasiūlė visiems gerai žinoma serverio moderatorė Ruta_Corallo. Aš pats apie 2 mėnesius serveryje dirbau info centro darbuotoju bei rašydavau įvairius žaidėjų užsakomuosius skelbimus. Galbūt tai pamačiusi Rūta manyje įžvelgė kokį tai talentą ar sugebėjimą dėstyti rišliai bei be gramatinių klaidų savas mintis bei suteikė man garbės prisijungti prie žurnalistų komandos. Esu labai dėkingas Rūtai už šią suteiktą galimybę. Rūta, ačiū tau labai.

 

Viktorija: Smagu, tikimės padėką ji perskaitys 😊. Tai po kelių mėnesių aktyvaus žaidimo Jūs dalyvavote Vyr. Gydytojų direktoriaus atrankoje ir ją laimėjote. Sakykite ar tai pirmas direktorius šiame projekte?
Patinka? Ar iškyla sunkumų?
 
Phil: Taigi, aš nusprendžiau sudalyvauti vyr. gydytojų direktoriaus atrankoje, nes maniau, kad tikrai sugebėčiau tinkamai vadovauti vyr. gydytojams bei šį darbą labiau pagyvinti. Tai buvo pirmoji mano atranka bandant užimti direktoriaus postą. Man ne tik, kad pavyko likti 3 realiausių kandidatų sąraše po vedančiųjų atranką žmonių klausimų, susijusių su šiuo darbu, tačiau ir šį direktoriaus postą pelnyti. Tačiau, kaip tik tuo pačiu metu kai man teko garbė tapti vyr. gydytojų direktoriumi, savo direktorės postą paliko buvusi medikų direktorė Gintare_Castello. Jau kitą dieną aš gavau pasiūlymą iš serverio savininko Linas_Bond perimti medikų direktoriaus postą bei šio pasiūlymo neatsisakiau. Ačiū, kad teiraujatės kaip man sekasi. Na, o sekasi gan neblogai. Medikų direktorius turi turėti nemenką žinių bagažą bei nemažai kantrybės, kadangi medikų darbas serveryje yra žinomas kaip naujokų darbas ir šiame darbe dažniausiai žaidžia jauniausi serverio žaidėjai. Todėl, kad ir jiems išaiškinus ne kartą visas medikų darbo taisykles jie jas ir toliau pažeidinėja nereikėtų labai stebėti. Dažniausiai yra metamos kur papuolą darbinės mašinos bei kai tenka stebėti gtaLG.lt serverio darbų direktorių skype susirašinėjimą, tai jame daugiausiai figūruoja kas gi kitas jei ne medikų mašinos :D Na yra kaip yra ir turbūt nelabai ką jau gali pakeisti. Tikiuosi, kad aš atlieku gerai savo direktoriaus pareigas bei patinku savo darbuotojams kaip žmogus bei kaip vadovaujantis jiems asmuo.
 
Viktorija: Manau, kad tikrai esate vertas direktoriaus posto. O koks Jūsų svajonių direktoriaus postas būtų, o gal medikai Jums labiausiai prie širdies?
 
Phil: Na labai malonu, kad jūs taip gerai atsiliepiate apie mane. Ačiū labai. Dėl svajonių direktoriaus posto pats nesu apsisprendęs. Gal pasakysiu taip - norėtųsi ateityje pabandyti vadovauti ir kitiems serveryje esantiems darbams. Na medikų darbas taip pat yra šaunus, jame netrūksta įvairios veiklos. Na o kaip ten bus ateityje, ar man bus pasiūlytas užimti kitas direktoriaus postas mes pamatysime ateityje :D
 
Viktorija: Po savaitės "meravimo" pralaimėjus rinkimus, kokios mintys aplankė?
 
Phil: Na mero rinkimuose visų pirmą aš sumaniau sudalyvauti dėl to, jog mane ragino nemažas aktyvių žaidėjų skaičius sudalyvauti šiuose rinkimuose. Jeigu nebūtų raginimų pabandyti mero rinkimuose sudalyvauti, manau nebūčiau šios galimybės išbandęs. Tai, jog pirmą kartą dalyvaudamas mero rinkimuose juos laimėjau manau įrodo, kad aš tikrai patinku daugumai serverio žaidėjų kaip žmogus. Na aš visada visiems prašantiems mano pagalbos stengiuosi ją suteikti ar tai įvairiais patarimais ar kita serverio žaidėjams reikalinga pagalba. Pats esu ramaus būdo, paslaugus, draugiškas, gėrietis. Turbūt dėl to daugumai ir patinku. Taigi, jei ne serverio žaidėjų raginimai - manau nebūčiau pabandęs tapti serverio meru. Na, kai savaitę pabuvau serverio meru bei stengiausi būti labai aktyviu meru rengiant daug įvairių bei žaidėjams patinkančių renginių bei tikrai įdėjęs nemažai ir savo asmeninio laiko bei pastangų pralaimėjau sekančius rinkimus 3 balsų persvara Laurynui, na visų pirmą man pačiam buvo šiokio tokio nusivylimo. Man atrodė, kad nebuvau tinkamai įvertintas rinkėjų. Tačiau nepraradau ūpo bei sulaukęs ir kitų serverio žaidėjų palaikymo nusprendžiau ir toliau pabandyti savo laimę kituose rinkimuose. Na, kaip matome nesuklydau bei po vienos savaitės pertraukos man vėl pavyko laimėti nedidele persvara mero rinkimus.
 
Viktorija: Koks jausmas aplankė, kai Jums pasiūlė tapti administacijos dalimi?
 
Phil: Mane patį šį praėjusį sekmadienį buvo išsikvietę pokalbiui. Manęs serverio savininkas Linas_Bond paklausinėjo įvairių su manimi susijusių jam pačiam svarbių klausimų. Tokio tikslaus klausimo, ar norėčiau tapti serverio administratoriumi negavau, tačiau aš supratau, kad šis pokalbis būtent ir įvyko dėl to, jog tokia galimybė buvo t. y. man tapti serverio administracijos dalimi. Kai pamačiau, kad mero rinkimų balsavimo lentelėje nėra mano žaidimo slapyvardžio, iš pradžių pamaniau, kad čia galbūt yra įsivėlusi kokia nors klaida, tačiau po kurio laiko supratau, kad tikriausiai buvau įvertintas serverio administracijos bei visų jų sprendimu tapau serverio administratoriumi. Na, o jausmas iš tiesų geras - kai tikrai įdedi nemažai pastangų yra labai smagu, kad esi įvertintas.
 
Viktorija: Labai džiugu. Manau daugeliui įdomu sužinoti kaip Jums tai pavyko. Mano žiniomis ir matymu, jūs tikrai nusipelnėte paaukštinino į administratorius. Tikriausiai sutiksite su mintimi, kad atsakingumas ir nuoširdumas lėmė Jūsų laimėjimus?
 
Phil: Na dar kartą aš jums labai dėkoju, kad taip gražiai atsiliepiate apie mane. Manau, jog jūs esate visiškai teisi. Atsakingumo bei nuoširdumo manyje tikrai netrūksta. Visada stengiuosi prisiimti visas turimas atsakomybes bei nedalinti be reikalo įvairių pažadų. Taip pat visada stengiuosi ir nuoširdžiai atsakinėti į man pateikiamus žaidėjų klausimus jiems rūpimomis temomis, stengiuosi visada jiems draugiškai padėti :)
 
Viktorija: O dabar apie nutikimus serveryje. Gal turite kokį įvykį, kuris niekaip nekrenta iš galvos?
 
Phil: Kaip tikriausiai žinote, serveryje "numirėlių" miestelyje lobį gali paslėpti tik serverio savininkas Linas_Bond. Man dažniausiai ir gan greitai pavykdavo tuos paslėptus lobius iškasti. Vieną sekmadienį, kada Linas sumanė paslėpti lobį bei suteikti galimybę visiems norintiems atsiteleportuoti į "numirėlių" miestelį bei sudalyvauti lobio paieškose, man per maždaug 7 minutes pavyko surasti šį paslėptą lobį. Kai jį suradau, vienas žaidėjas priėjęs prie manęs pasakė: "Tau tikriausiai Linas_Bond pasako visas vietas, kur yra paslėpiami lobiai". Na mane šis pasakymas labai prajuokino, kadangi kas jau kas, bet nemanau, kad Linas kam nors sakytų kur yra paslėpęs lobį :D Taigi, kartais tas žaidėjų kūrybiškumas mane prajuokina ar nustebina iš gerosios pusės :D
 
Viktorija: Smagi istorija😁. Visai įdomu, kaip pats vertinate esamą administratorių komanda? Ko jai trūksta? Kokie jos privalumai?
 
Phil: Kaip aš vertinu administratorių darbą? Na visko būna. Bet reikia suprasti ir juos, tikrai nėra lengva kai pavyzdžiui rengiant renginį niekas tavęs neklauso, neklauso renginio taisyklių, užsiima tais reikalais, kurie jiems yra įdomūs. Pačiu administratoriumi nėra būti lengva, nes atsiranda nemažai atsakomybės ir bet kuri klaida yra stebima kaip pro padidinamąjį stiklą. Galbūt iš administratorių komandos trūksta daugiau kantrybės bei pagarbos žaidėjams tam tikrais atvejais. Na o privalumai, kad kol buvau meru, jie man neatsisakydavo padėti bei buvo gan draugiški bei jie stengiasi padėti visiems serverio žaidėjams, prašantiems pagalbos.
 
Viktorija: Ar sunku organizuoti įdomius žaidėjams renginius?
 
Phil: Man tai yra labai didelis malonumas. Man tikrai negaila nei nuosavų lėšų žaidėjų prizams, nei laiko skirto surengti renginį. Kaip jau esu laikraštyje minėjęs: man patinka, kai žmonės yra laimingi, dėl jų ir norėjau išbandyti save administratoriaus poste. Jeigu jie yra laimingi, laimingas esu taip pat ir aš :)
 
Viktorija: Labai puikus požiūris. Linkiu jo neprarasti ir daug kantrybės. Ir pabaigai, ką norėtumėte palinkėti laikraščio skaitytojams? 😊
 
Phil: Norėčiau palinkėti laikraščio skaitytojams kantrybės siekiant savų tikslų ar pačiame serveryje, ar gyvenime. Niekada nesustokite jei nepasiekiate savo tikslo iš karto. Visada bus suklupimų. Tačiau dažniausiai daug ko gyvenime pasiekia stipriausi. Tad nesustokite tobulėti, būti žingeidūs bei elgtis su visais taip, kaip norėtumėte, kad kiti elgtųsi su jumis :)
 
Viktorija: Ačiū tau už nuoširdžius atsakymus ir sugaištą laiką 🙂
 
Phil: Ačiū tau labai, buvo tikrai smagu atsakinėti. Buvo labai geri klausimai :)
 
Na štai, tikiuosi patiko ir sužinojote apie mūsų naująjį administratorių kažką naujo. Linkime jam begalinės kantrybės pareigose ir išlikti tokiu pat, koks jis yra ir dabar.
 
Pagarbiai,
Viktorija_Gone

 

 • Paulyte_Fly, Tadas_Bezda, Dovile_Dovilyte :) and 5 others like this


#23651 Pasiūlymas įvesti komendanto valandą

Parašė Viktorija_Gone 04 kovo 2019 - 09:52

1. Jūsų vardas_Pavardė - Esu Viktorija_Gone

2. Pasiūlymo pavadinimas - Komendanto valanda

3. Jūsų pasiūlymas (detaliai apibūdinimas)- Šį vakarą važinėjomės su Laurynas_Motan ir prisiminėme senus laikus prie Eley, Vaisiaus, Edani ir t.t. kai gtaLG.lt serveryje mieste vyko gyvenimas... "Mafijos", grupuotės, susišaudymai, veiksmas, bėgimai...Tai pasitarėme, kad visai būtų šaunu, bent kažkiek tų senų laikų sugražinti vėl. Porą kart per savaitę, tarkim trečiadieniais ir penktadieniais nuo 22:00 įvestume komendanto valandą. Ką tai reiškia? Tai visi kas nori, susiburtų su draugais į miestą pasišaudyti prieš kitus, pakariauti su policija, bėgti nuo jos. Bausti už susišaudymus galėtų tik policijos ir FTB darbuotojai. Administratoriai negalėtų patupdyti nei vieno žaidėjo į kalėjimą už DM mieste. Ramesnio būdo žaidėjai, kurie nenori šaudytis galėtų laikytis saugiose zonose ir pan.

4. Kaip manote, kiek ir kodėl jis reikalingas GTALG.LT projekte? - Manau visai smagu būtų atgaivinti šiek tiek mafijos laikus. Policija galėtų parodyti savo sugebėjimus tramdant susišaudymus, gaudant nusikaltėlius. Nes kol kas policijos darbuotojams yra, mano akimis, nuobodu ginti vien saugykla ir gaudyti pavienius nusikaltėlius.


 • Laurynas_Motan, John_Gotti, Hiroshi and 5 others like this