Peršokti prie turinio


Sveiki atvykę į GTALG.LT - Visi skirtingi, Visi lygūs!
Užsiregistruok dabar kad naudotis visomis mūsų funkcijomis. Iškarto užsiregistravę bei prisijungę, jus gausit teisę kurt temas, atsakyt į esančias temas , suteikti reputaciją, siūst asmenines žinutes, rašyt statuso atnaujinimuose, redaguot jūsų profilį ir daug daugiau !. Jeigu jau turite vartotoją, prisijunkite čia - arba užsiregistruokite nemokamai !

Labiausiai patinkantys pranešimai


#22360 gtaLG.lt || Laikraštis Nr.51 + žaidimai

Parašė Viktorija_Gone 27 sausio 2019 - 04:34

pm68T.jpg

HGA3q.jpg

1cBnB.jpg

872uI.jpg

xUmEu.jpg

vnNmN.jpg

OxoKe.jpg

 

Mūsų komanda:

 • Žurnalistas Phil_Cassidy

 • Žurnalistas Jovitas_Jovarauskas

 • Žurnalistas Samirua_Wolf|

 • Fotografas Robin_Verecetti

 • Darbų vadovas Lukas_Ivanovic

 • Prezidentė Viktorija_Gone


 • Monika, Vaidas_Corleone, Lukas_Ivanovic and 17 others like this


#32337 Laikraštis Nr. 99

Parašė Viktorija_Gone 27 gruodžio 2019 - 08:03

PNmHV.png

cw5MT.png

Ll4ao.png

Tyd53.png

lkOwG.png

oSf0u.png

 

Sekmadienį laukite 100 laikraščio numerio :)


 • Monika, Lukas_Ivanovic, Tadas_Bezda and 14 others like this


#24444 gtaLG.lt || Laikraštis Nr.63

Parašė Viktorija_Gone 01 balandžio 2019 - 09:53

epxh7.png

AqiwL.png

4Llsd.png

Ic6rj.png

4OyfT.png

A4T7J.png

m1zdy.png

Jj3GW.png

scRO4.png


 • Laurynas_Motan, Radio_Centras, Monika and 13 others like this


#28571 gtaLG.lt laikraštis nr.81

Parašė Viktorija_Gone 20 rugpjūčio 2019 - 07:53

e1C2O.jpg
fFDJ6.png

aUo9Y.png

FmjNx.png

qdBWx.png

cPmwb.png

lkFLT.png


 • Paulyte_Fly, Dovile_Blackberry, Claude_Speed and 12 others like this


#17514 Interviu su Viktorija_Gone

Parašė Paulyte_Fly 15 rugpjūčio 2018 - 09:32

Interviu su gerai visiems žinoma serverio dama

 

Viktorija_Gone

 

 

VfDw3.jpg

 

 

( Nors nuotraukoje Viktorijos nėra, tačiau eidama laukiu jos sugrįžtant. Senai jau nekūriau interviu, tad po truputi pradedu startuoti su šaunia dama, kuri tikriausiai tikrąją to žodžio prasme galim pavadinti serverio „MAMA“ labai šilta pašnekovė bei nuoširdi savo veiksmais, ne tik žodžiais)

 

 

 

Paulyte_Fly: Sveika miela kolege,visiems būna tarytum šventė kai užsuki vasaros laikotarpiu į serverį. Manau ne paslaptis kad visiems įdomu būtų sužinoti kaip tavo vasara ir kaip tau sekasi.?  ^_^ 
 
Viktorija_Gone: Sveika, malonu girdėti. Džiugu, kad mane visi džiaugsmingai sutinka, kai ilgai nebuvau prisijungus, net savininkas galvojo, kad liepą prisnigs. Mano vasara tikrai labai užimta, kadangi gyvenu atskirai nuo tėvų, tenka daug padirbėti dėl savęs ir draugo. Tačiau ne tik dirbam, bet ir keliaujam po Lietuvėlę.
Iš tiesų tenka prie kompiuterio praleisti daug lauko per vasarą, tačiau kitokiais reikalais. Fotografuoju šventes ir tenka nuotraukas tvarkyti, todėl gal labiau reiškiuosi forume, o ne pačiame žaidime.  :rolleyes: 
 
Paulyte_Fly: Na gerai pailsėjusi po vasaros, kokie tavo šiemet bus tiksliai serveryje.? 
 
Viktorija_Gone: Aš niekada neturėjau didelių tikslų čia. Aš žaidžiu, nes žaidžia daug mano draugų. Jeigu kuo galiu padėti kam nors, man labai džiugu, tai stengsiuos padėdama kurti naujas idėjas, stengtis dar linksmiau praleisti laiką serveryje, kad patiktų ne tik pačiai, bet ir kitiems.
 
Paulyte_Fly: Šaunus tikslai, taipogi visiems įdomu ar vėl startuos SOA klubas šiemet, ar visgi dar kol kas reikia klubui atsigauti po šaunios kompanijos netekties.?
 
Viktorija_Gone: Na mes vasarą nustojome žaisti, kadangi beveik mūsų klubo nariai yra pilnamečiai. Vieni daug dirba, kiti keliauja, bet tikrai didžioji dalis rudenį sugrįš, gal ne visi 100 proc, bet 80 proc senbuvių SOA narių. Mes beveik kiekvieną dieną susirašome, dalinamės savo įspūdžiais, o jau šaltuoju metu, mes tikriausiai „kankinsime“ GTALG.LT serverį ir vėl ant manęs už tai pyks Linas  :D 
 
Paulyte_Fly: Tikimės kad sugrįšit su trenksmu kokie ir buvot. Tačiau dar įdomu, nors ir kol kas ne matome tavęs online, tačiau tu vis tiek aktyviai dalyvauji serverio veiklose. Yra keletas naujų administracijos nariu, ar jau teko susidurti su jais ir jei nepaslaptins kokia tavo nuomonė apie jų darbus. Vis tiek turi nemažai patirties galėtum pasidalinti savo nuomone, ir taip pat galbūt jiems tuo pačiu kažkuo patarti. 
 
Viktorija_Gone: Na man tikrai mažai teko su jais susidurti, kiek teko skaityti administratorių chatus, tai jie visai geri, bet ne kantrūs... To tai tikrai labai reikia administratoriui. Būtina kantrybė, šalti nervai ir gebėjimas susivaldyti. Apie naujus administratorius sužinojau iš papeikimų gausos, o tai tikrai mane išgasdino, nes tiek papeikimų per savaite niekada nebuvo parašyta :D Norėčiau pasakyti naujiems administratoriams, jog nesvarbu, kad esi aukščiau kitų, bet vis tiek turi išlikti paprastu žmogumi, nes nežinosi, kada nukris karūna ir teks būti paprastu žaidėju. O gaudamas administratoriaus privilegijas, turi laikytis ne tik žaidėjo taisyklių, bet ir administratoriaus. Administratoriai nėra aukščiau kitų, jie yra pagalbininkai, tvarkos palaikytojai, tad neverta kelti nosies, nes papeikimų nosinaitės nei vieno nepuošia.
 
Paulyte_Fly: Taip pat įdomu daugeliui žaidėjui ar sugrįš vėl GtaLg.Lt laikraštis.? Ir galbūt kažkuo nustebinsit šį sezoną.?
 
Viktorija_Gone: Aš ir dabar norėjau parašyti laikraštį, tačiau dviejų straipsnių laikraštyje nesinori rašyti  :D Bet kai tik pradėsim skirti daugiau laiko samp‘ui, tai ir bus daugiau ką rašyt. Rudenį laikraštis atsinaujins, ir tikiuosi sulauks daugiau sėkmės nei dabar. Man labai džiugu, kad vis dar jame esi Tu, ir nepatingi karts nuo karto pakalbinti ir naujokų, ir senbuvių.
 
Paulyte_Fly: Tiesa, dabar didžioji dalis yra nauji žaidėjai ir galbūt nėra tavęs pažinę.Ar galėtum papasakoti mums visiems savo atsiradimo istorija šiam projekte.?
 
Viktorija_Gone: Žaisdavau GTA San andreas, tačiau pradėjus studijuoti teko visus žaidimus pamiršti :D . Apsigyvenau kartu su savo draugu, na ir jis žaidė čia ir dar keliais draugais. Galvojau pabandysiu, paprašiau, kad ir man įrašytų. Tačiau kaip niekada neteko žaisti samp, tai man buvo gan didelis iššūkis įsiminti visas komandas ir panašiai. Taip ir atsiradau čia prieš beveik tris metus. Po dviejų žaidimo mėnesiu gavau pirmą direktoriaus kėdę – tai buvo Info Centro firma. Dar tada direktorius prižiūrėjo Jurik_Bond, kurio dėka ir atsirado GTALG.LT laikraštis. 
 
Paulyte_Fly: Galbūt tik man asmeniškai, o galbūt ir kitiems įdomu sužinoti, ar visada buvai gera žaidėja, o galbūt esi iškrėtusi kokių nepamirštamu išdaigų kaip pvz [ užblokavau visa serverį, čytinau ir t.t] 
 
Viktorija_Gone: Na, nesu aš bloga, jei mokėčiau šaudyti, gal ir paišdykaučiau :D kadangi žaidžiu per loptopą, ir neturiu pelės, tai esu šiek tiek iš ramesnių žaidėjų (gali būti, kad tai lemia mano profesija). Neteko nė karto naudotis čytais. Na esu erzinusi keletą gerai žinomų žaidėjų. Kaip pavyzdžiui Crips klubo vadą Miriuką, susikurdama naują acc vardu Maryte_Zer. Ne tik jis nervuojuosi, bet ir jo klubo nariai, kai skelbdami karą mano klubai, jam trukdė naujokai, gal net 5 accxp buvau pakėlusi iki 1000, kad tik jie glic prarastų. Kad kokių įspūdingų išdaigų ir neturėjau.
 
Paulyte_Fly: Esi nemažai pasiekusi šiam projekte, ir įgijus mūsų akimis Linas_Bond pasitikėjimą, kaip tau tai pavyko, ir galbūt gal turi patarimu naujajai kartai kaip visko pasiekti šiam projekte.?
 
Viktorija_Gone: Tiesiog visada buvau savimi. Nuoširdžiai bendravau su visais, neskirsčiau kas naujokas, kas senbuvis, su kuriuo naudinga, su kuriuo ne. Man niekada ne gaila dalintis idėjomis, manau ir tai pastebėjo Linas, todėl ir pasiekiau čia tiek.
 
Paulyte_Fly: Na kad šis interviu neprailgtu skaitytojams, galbūt nori perduoti kam nors linkėjimu iš senesnių žaidėju.?Ir ką palinkėsi serverio žaidėjams.?
 
Viktorija_Gone: Šilčiausi linkėjimai mano SOA šeimai <3 ir visiems visiems, kurie nori kažką čia pasiekti. Viską ką darai, reikia daryti nuoširdžiai, ne pro pirštus ir viskas bus gerai (Y).
 
Paulyte_Fly: Ačiū tau, kad atradai laiko paplepėti. Na ir manau dar ne karta galėsime pasišnekučiuoti, bei sukurti antrą dalį interviu.  :wub:  
 
Viktorija_Gone: Žinoma, Paulyte. Ačiū, Tau, už klausymus ir kantrybę laukiant atsakymų. Sėkmės!!  :wub: 

 • Franklin, Viktorija_Gone, Monika and 12 others like this


#21971 gtaLG.lt || Laikraštis Nr.49

Parašė Ruta_Corallo 13 sausio 2019 - 12:51

0KN9w.png

WCXhj.jpg
Xusvs.jpg

0nU9B.jpg


 • Viktorija_Gone, Lukas_Ivanovic, Diego_Castillo and 10 others like this


#28023 gtaLG.lt || laikraštis NR.79

Parašė Viktorija_Gone 07 rugpjūčio 2019 - 09:53

kasI3.png

vEinP.png

iUpz7.png

r6pgF.png

xVUCq.png


 • Paulyte_Fly, Borisas_Jelcinas, Monika and 9 others like this


#32404 Darbų skinai

Parašė Tadas_Bezda 28 gruodžio 2019 - 10:00

1. Jūsų vardas_Pavardė -  Tadas Bezda

2. Pasiūlymo pavadinimas - Darbų skinai.

3. Jūsų  pasiūlymas (detaliai apibūdinimas)- Na, kai išjungi šeimos veiklą(jakudza, camorra, brigada) užsideda ne kito darbo skinas (uniforma) ir reikia ieškotis pastato kur persirengti. Tad būtų gerai kad užsidėtų darbo skinas(taxi, medikai ir t.t).

4. Kaip manote, kiek ir kodėl jis reikalingas GTALG.LT projekte? - Nes nereikėtu kviestis taxi, draugus ir ieškoti kur persirengti į darbo uniformą.


 • Dovile_Blackberry, Aure_Aure, Claude_Speed and 8 others like this


#29270 Nebe Žudikai o Pagrobėjai

Parašė Kestas_Bond 08 rugsėjo 2019 - 08:20

1. Jūsų vardas_Pavardė - Kestas_Bond

2. Pasiūlymo pavadinimas – Pagrobėjai

 

Siūlau visiškai perdaryti samdomų žudikų darbą į pagrobėjų, kuriems tai pat reikės 14000xp nes dabar samdomų žudikų darbas yra persunkus didžiajai daliai serverio žaidėjų ir nėra toks reikalingas, dėlto dauguma šio darbo tiesiog vengia

 

Stengiausi per daug neišsiplėtoti, bet įspėju iš anksto bus ką paskaityti

 

3. Jūsų pasiūlymas (detaliai apibūdinimas) – Šiame darbe dirbantys darbuotojai galės grobti kitus žaidėjus tam jie turės komandą /suristi . Komandai panaudoti pagrobėjas turės nusipirkti virvę iš savo darbo bazės. Virvę bus galima turėti tik vieną, taip, kad norint surišti ką nors antrą kartą reikės grįžti į bazę kuri bus toli už miesto, kad įsigytum virvę, arba reikės pasikviesti kolegą į pagalbą, surišus žaidėja jis negalėtų judėti tik ~4minutes (kaip surakinus policijai) praėjus tam laikui ir nespėjus pagrobti žaidėjo jį reikėtų surišti antrą kartą arba jis tiesiog pasipriešintų ir pabėgtų pats. Su virve nebus galima surišti žaidėjų iki 3000xp tai pat su virve nebus galima surišti policijos pareigūnų (kurie įjungia policijos darbą) ir apsaugos. Pagrobėji tai pat turėtų ir komanda /grobti kuri įsodintų žaidėja į pagrobėjo darbinę mašiną net ir saugiose miesto zonose, komanda veiktų tik tuos žaidėjus kurie yra surišti su virve. Sėkmingai pagrobus žaidėją per ~4minutes reikėtų nuvežti iki darbo bazės kurioje būtų icona, ant ikonos nugabentas žaidėjas butų įkalintas prieš savo valia. Ta patalpa kur būtų uždarytas pagrobtasis veiktų kaip dabartinis kalėjimas tik ten žaidėjas sėdėtų neribotą laiką ir negalėtų teleportuotis į eventus ir t.t. Žaidėjui iš ten ištrūkti butų trys būdai: 1. Susitarti su pagrobėjais kurie panaudotų komandą /ispirka. Ši komanda išmestų žaidėjui lentelę su užklausimu apie išpirkos susimokėjimą kurios kaina būtų ~3000eurų. (pagrobėjas už tai gautų ~800eurų į rankas ir ~800 prie algos) 2. Išsikviesti apsaugos darbuotoją kuris jus išgelbėtų panaudojas komandą /isgelbeti susimokėjęs žaidėjas 100xp už išlaisvinimą būtų paleistas o apsaugos darbuotojas gautų statistiką prie darbo: išlaisvinti pagrobtieji už kuria vėliau algos mokėjimo dieną gautų premiją (nu arba kokia nors eurų sumą į rankas simboliškai) 3. Užlipti ant iconos esančios įkalinimo vietoje kur už išėjimą galėtum susimokėti pats ~10000-15000eurų ir nemokėtum pinigų pagrobėjams tiesiogiai nes tie pinigai nukeliautų tik į jų darbo pelną. Susimokėjęs išpirką pagrobėjams žaidėjas būtų išleistas ir nukeltas kažkur netoli San Fierro miesto laukuose esančią paleidimo vietą, o išlaisvinus apsaugai žaidėjas iškarto atsirastų mieste. Tai pat pagrobėjų bazės vartai būtų tokie kaip gaujų ir juos apsauga galėtų išsprogdinti su dinamitu (kurį galėtų įsigyti iš dilerių) norėdami išgelbėti žaidėją.

Nu ir papildomas variantas, kad tuos pagrobėjus galėtų užsakyti kitas žaidėjas o pagrobėjui pagrobus užsakytą žaidėją ir tik žaidėjui susimokėjus /ispirka pagrobėjas gautų papildomus 1000eurų.

 

4. Kaip manote, kiek ir kodėl jis reikalingas GTALG.LT projekte? – Manau, kad žaidėjai galės nuspręsti ir išreikšti savo nuomonę komentuodami į šia temą ar jie nori, kad samdomi žudikai būtų pakeisti į pagrobėjų darbą ar ne. Ir šeip manau, kad taip pagrobti žaidėjai neturės kitų pasirinkimų ir turės ar vienaip ar kitaip susimokėti norėdami pasprukti iš pagrobėjų gniaužtų. Taigi darbas turėtų būti reikalingas. Žinau nevienas yra pasvajojęs pagrobti kokį nors direktorių, merą ar kokia serverio panelę, nu ar atvirkščiai panelės norėtų pagrobti kokį bernioką. :D

 

Mano žiniomis didžioji dalis šių funkcijų jau yra mūsų serveryje tai manau kad reikėtų tik pritaikyti turimus kalėjimo, policijos surakinimo ir įsodinimo į mašiną skript šiam darbui

 

Darbinė mašina id 440: 8a62a11406f3903d6119ce2ae2295614396.png

 

Darbinis skin atrodytų šitaip id 29: f1190f5268e68635372754559f1dda31124.png

 

Galima vieta darbo bazei: 273dc05655c641858ddeb8a164515114709.png

7352c1322376d005813f3f3fd6261abe3.png

 

Galima vieta į kuria būtų paleistas žaidėjas susimokėjęs išpirką pagrobėjams: 585f611a72fc37ab9efd804f5cbdf1b0823.png

05a330e0acee1ac45fb59563bb2db277937.png


 • Tadas_Bezda, Aure_Aure, Wisong_Moras and 8 others like this


#24895 Interviu su || Martin_Derano

Parašė Paulyte_Fly 26 balandžio 2019 - 03:39

Interviu su Martin_Derano

 

 

3HUlo.jpg

 

 

( Na atšilo oras pakilo noras pašnekinti serverio žaidėjus, šį nuostabų vakarą pažinau labai šiltą bei malonu žaidėja.  Šis interviu nėra toks kaip ankščiau mano būdavo, tačiau bandau kad pabandyti ir nutartumėt ar toliau man kurti ar visgi baigti. ar Ačiū tau dar karteli už skirta laiką man) 

 

 

 

 

Paulyte_Fly: Labas, ar galėčiau tave pakalbinti šį nuostabų vakarą? :)

 

 

Martin_Derano: Labas, taip, galėtum. ;)

 

Paulyte_Fly: Pirmiausiai tikriausiai daugeliui bus įdomu susipažinti su tavimi iš arčiau kaip ir man. Taigi ar galėtum papasakoti apie save šiek tiek.?

 

Martin_Derano: Amm, aišku galiu apie save papasakoti. Mano tikras vardas Laurynas, šį projektą pradėjau žaisti jau labai seniai, bet žinoma su nemažomis pertraukomis. Esu draugiškas, kartais griežtas, atsakingas bei paprastas. 

 

Paulyte_Fly: Paminėjai kad esi senas žaidėjas, galbūt priminsi koks ankščiau tavo nick'as buvo.? 

 

Martin_Derano: Praeityje turėjau keletą nick'ų. Tai buvo Mancius_Bond bei Lince_Pacani. Kitų jau nebe pamenu.

 

Paulyte_Fly: Nelabai bent jau man girdėtas galbūt kiti žaidėjai senbuviai prisimins tave. Taigi norėčiau tavęs paklausti kaip atradai šį projektą.? 

 

Martin_Derano: Šį projektą radau iš kažkokio tai žmogaus, deramai nelabai pamenu, nes tai buvo jau senokai.. 

 

Paulyte_Fly: Galbūt ankščiau esi turėjęs kokių privilegijų? ir kaip jomis tau sekėsi naudotis? galbūt kokiu linksmų nutikimu buvo?

 

 

Martin_Derano: Esu turėjęs tik VIP privilegiją, aišku, su juo daug ir nenuveiksi. Buvau laimėjęs iš vieno forumo žaidimo. Linksmų nutikimų nemanau, kad buvo tik liūdniausias, kad jis truko tik savaitę.

 

Paulyte_Fly: Supratau, galbūt dabar sugrįžęs po ilgo laiko bandysi pasiekti kokių nors pareigų.?

 

Martin_Derano: Taip, žadu siekti direktoriaus bei mero posto. Bet nežinau ar yra šansu man tai pasiekti.

 

Paulyte_Fly: Šaunu, linkiu tau sekmes, visiems yra šansu tik reikia noro bei pastangų. Esi Mara Salvatruchos klube, kaip ten atsidūrei ir kodėl pasirinkai būtent šį klubą?

 

Martin_Derano: Dėkoju. Kaip ir nežadėjau tapti Salvatruchos klubo narys, bet likimas taip lėmė. Šitame klube esu tik dėl visiems žinomo Vaidas_Corleone. Kadangi jis vienintelis buvo svetingas bei garbingas žmogus man grįžus, truputį pabendravus jis man pasiūlė prisijungti prie šito klubo. Aš ir žinoma sutikau ir vėliau to nesigailėjau, nes klubiečiai buvo itin svetingi. Dabar Salvatruchos klubo lyderių nebėra tai nežinau ar pasilikti ar jungtis prie kito klubo. Klubas vis mažėja ir mažėja, be vadų jis gali net išnykti. Manau laikas parodys, kur patrauksiu toliau.  ^_^ 

 

Paulyte_Fly: Smagu girdėti kad vistiek išlieki klube nors jis nebe toks aktyvus. Na ir kad neprailgtu mūsų interviu ką palinkėtum serverio žaidėjams, galbūt naujokams norintiems išlikti ilgiau tačiau neranda sau vietos.  :rolleyes: 

 

Martin_Derano: Serverio žaidėjams galiu palinkėti būti visada linksmiems bei draugiškiems. Tik taip išlaikysim savo bendruomenę, suteikdami naujokams bei visiems kitiems žaidėjams gerą atmosferą žaidimui. Trumpai ir aiškiai, linkiu gero laiko praleidimą GTALG serveryje, visiems žaidėjams.

 

Paulyte_Fly: Ačiū tau kad atradai laiko paplepėti, tikiuosi dar ne paskutinį kartą. :) 

 

Martin_Derano: Ačiū ir tau už smagų paplepėjimą, ir aš tikiuosi. ;)


 • Viktorija_Gone, Tadas_Bezda, Claude_Speed and 8 others like this


#21372 gtaLG.lt || Laikraštis Nr.47

Parašė Ruta_Corallo 26 gruodžio 2018 - 07:27

2bXgk.jpg

 

Mūsų laikraščio prezidentės žodis

 

Kalėdiniai linkėjimai nuo S.O.A

 

Sveikiname kiekvieną žaidėją, draugą, kolegą, savo klubo narį su gražiausiomis metų šventėmis. Mes, Viktorija_Gone ir David_Silva, norime palinkėti Jums, kad visada išliktumėte savimi, nepamintumėte savęs prieš kitus, kad žaidimas šiame serveryje Jums teiktų malonias emocijas, taip pat, atrastumėte draugų su kuriais bus visad linksma ir Jus palaikys bet kokioje situacijoje.

Linkime, kad per šventes nepraleistumėte viso laiko serveryje, kad nepramiegotumėte dovanų po egle

 

Smagių ir įsimintinų švenčių, linki S.O.A klubo vadai ir nariai

 

MAŽĖJANTIS KANDIDATŲ Į MERUS SKAIČIUS, AR MERO POSTAS PASIDARĖ NEBERIMTAS ?

 

Kiekvieną sekmadienį prieš algas vyksta mero rinkimai, tačiau ne kiekvieną savaitę jie būna tokie gausūs pretendentų skaičiumi? tačiau kodėl? Mero rinkimuose kuo toliau tuo mažiau kandidatų, matomai tai lemia praeitų merų veiksmai, ar ilgo darbo mero kėdėje nepaskirti nuopelnai? Lg gyventojai nori tapti meru pagrinde dėl vienos priežasties: tapti serverio administratoriumi. Jau ilgai joks meras netapo tokiu, galbūt todėl, kad nepavyksta išsilaikyti mero pareigose keletą ar savaičių ir taip juo tapti?  Mero rinkimuose nedalyvauja daugelis žmonių dėl to, kad jie nebus pakankamai aktyvus, nepadovanos serverio žaidėjams eventų gausos ar nepajėgs padėti žmonėms prašantiems pagalbos ir taip praras savo pareigas ir netaps administratoriumi. Šios pagrindinės priežastys neleidžia merui išbūti ilgą laiką meru, dėl to vis mažiau kandidatų pretenduojančių į šias pareigas.

Žurnalistas Bob_Weems

 

DAVID SILVA IR VIKTORIJA GONE. AR JIE TIKRAI PALIKS MUS?

 

Serveryje sklinda gandai apie Viktorijos ir David'o pasišalinimą iš serverio bei užimamų pareigų atsisakymą. Tačiau kodėl? Bandėme išsiaiškinti priežastis šitokių aplinkybių. Šie du serveriui reikalingi žmones žada palikti turimas pareigas ir patį serverį dėl kito administratoriaus veiksmų (Vardų neminėsime).  Tikslios priežastys nebuvo atskleistos bet jie tik minėjo: baigėsi kantrybė su tuo asmeniu, ir jo veiksmais. Administratoriai dėl neaiškių priežasčių pykosi ir tas kivirčas privedė prie pareigų atsisakymo ir atsistatydinimo iš serverio. Visa žurnalistų komanda bei daugelis žmonių nenori, kad šie du šaunūs žmogučiai paliktų mūsų serverį dėl kažkokio asmens, todėl tikimės ir laukiame, kad jie kad ir atsisakę pareigų toliau bus su mumis kartu šiame serveryje.

 

Žurnalistas Bob_Weems
 

LAIŠKAS ADMINISTRATORIAMS
 
Kartais pagalvoju, kad vieningą komandą suburti yra didelis iššūkis. Kiek bedėdamas pastangų tu gali kurti ją, bet atsiras kažkoks komandos narys kuris eis kaip vėžys atbulai. Priešinsis visoms bendradarbiavimo teorijom, sumanymams, kad tik galėtų prisiimti kuo daugiau nuopelnų sau. Kad galėtų save išsikelti aukščiau kitų, smerkdamas kitus savo komandos narius. Visi tai mato, ne tik komandos nariai, bet mato žaidėjai. Elgesys ir bendravimas daug ką pasako... Tačiau ar verta kelti nosį? Juk nežinai kada tu vėl būsi paprastas žaidėjas, be jokios galios. Kaip senas bičiulis Marcus_Wallace sakė, administratoriumi būti nėra jokia šlovė, tai didelė atsakomybė, kuri reikalauja didelės kantrybės bendraujant su žaidėjais, tai pareigos, kai privalai susilaikyti dėl savo nuomonės į kitus ir visiems padėti lygiai... Lygiai, ar tai naujas žaidėjas, ar daug metų pralošęs, ar tai ramus žaidėjas, ar tai mėgėjas pasiautėti su nelegaliomis programomis.
Labai noriu padėkoti Rutele_Ruzzytea, Tom_Diesel, Extreme_Dude, Samirua_Wolf, Dievas_Raimondas, Tony_Marley. Jie visad pašaukus į pagalbą ateidavo, kaip komanda...
Labai pakeičiau asmeniškai savo nuomonę apie Samirua_Wolf ir Tony_Marley, David_Silva.. Anksčiau Samirua atrodė pasipūtęs, tačiau dabar jis labai pasikeitęs į gerą, tai net papeikimų forume nebėra. Labai pasikeitė Tony, patobulėjo savo žiniomis ir sugebėjimu teisingai žvelgti į situaciją. Rūtelė visad laikosi teisingumo bei noru dirbti kaip komanda. Tom visada išlieka savimi ir palaikantis kitus adminstratorius ir jiems padedantis. Dude visada žavėjo savo išskirtiniu humoro jausmu ir gebėjimu bendrauti su bet kokiu žaidėju, bet kokiu klausimu. Silva taip pat, kaip administratorius buvo atsakingas ir sulaukė daugumos žaidėjų palaikymą. Visa tai mane žavi, nes tos visos dalelės sudaro komanda, kuri palaiko vienas kitą, padeda vienas kitam kai kažkam nesiseka išpręst situacijos, kai kažkam neina surast kalbos su naujoku, kai kažkam reikia kokios medžiagos, visi viskuo dalijosi ne tik džiaugsmais, bet ir vargais. Tokia ir turi būt komanda. Tad ačiū Jums už pamokas, už linksmai praleistą laiką.
Šiuo laišku aš norėčiau pasakyt, kad kiekvienas komandos narys turi dirbti nekeliant nosies aukščiau komandos ir kitų žaidėjų, kad reikia vertinti kiekvieną komandos nario darbą, nes tu nežinai kada tave tiesiog išbalsuos iš komandos ir tapsi tiesiog eilinis serverio žaidėjas.

 

Viktorija_Gone

 

AR LAIKRAŠTYJE RAŠOMOS VISIŠKAI NEĮDOMIOS TEMOS ? PERŽIŪROS ĮPATINGAI SUMAŽĖJUSIOS

 

Jau kuris laikas mūsų GTALG.LT laikraštis reguliariai leidžiamas serverio žaidėjams. Jame analizuojamos populiariausios temos: PD kriminalai, gaujų gyvenimas, serverio aktualijos bei kitos žaidėjus dominančios temos. Tačiau neseniai buvo atlikta apklausa: Ar skaitote GTALG.LT serverio laikraštį? Apklausoje dalyvavo net 128 nariai ir iš jų net 74 % atsakė, jog jų laikraštis nedomina. Pabandžius paanalizuoti kodėl? Priėjome vieną išvadą: serverio žaidėjai patingi paskaityti laikraštį. Todėl mes žurnalistai svarstome, gal būt jį reikia daryti interaktyvų ? Kuo mažiau skaitymo, kuo daugiau klausymo ? Jūsų nuomone, ar padarius įgarsintą serverio laikraštį susidomėtumė juo dar labiau ?

Žurnalistė Rutele_Ruzzytea

 

GAUJŲ GYVENIMAS

 

Jau praėjusį sekmadienį savo pareigas paliko net du gaujų vadai, jakudzos direktorius – Robin ir Camorros direktorius – Matt. Klausimas kodėl ? Ar visgi gaujų atnaujinimai netenkina vadų ? ar visgi neįdomu yra atstovauti gaujas ?
Pabandėme paklausinėti pačių direktorių atsisakiusių savo pareigų. Robin, jakudzų direktorius išsakė savo nuomonę, pagrindinė priežastis dėl, kurios paliko savo pareigas – darbuotojų bėgimas į kitus darbus bei suaktyvėjusi Brigada su nauju direktoriumi Vaidu iš MS-13 klubo, sakoma, kad šis surinku visus žaliukus į vieną gaują ir darys „bardaką“ mieste. Kalbant apie Matt – Camorros direktorių, galima sakyti, kad šio priežastys anaiptol kitokios – padidėjęs teisėsaugos būrys, sunkios galimybės grobti saugyklą ir taip pat išsibėgioja darbuotojai. Abiejų direktorių vertinimu – Brigada su direktoriumi Vaidu nukonkuravo net dvi gaujas.
Klausimas, kaip anksčiau gaujų direktoriais išbūdavo mėnesį ir ilgiau ? Paprastas atsakymas, direktorius direktoriui nelygus, vienas imasi kraštutinumų, kiti kovoja ir nepasiduoda.
Tikimės, kad Vaidas leis naujiems direktoriams susirinkti darbuotojų ir tuomet kibs kariauti. Linkime sėkmės naujam direktoriui bei kviečiame visus pildyti anketas į Jakudzos direktoriaus postą.

 

 

Žurnalistė Rutele_Ruzzytea

 

KALĖDINIS VAKARĖLIS

 

Jau vakar serveryje vyko kalėdinis vakarėlis. Žaidėjams buvo išdalintos krūvos pinigų, XP, žetonų. Taip pat žaidėjai buvo apdovanoti prabangiomis mašinomis. Išdalinti net trys VIP, vienas GOLD VIP ir du prabangūs namai. Prie gražios šventės prisidėjo ir James_Grand, surengęs ne tik daug eventų iš padorių prizų, tačiau ir vieną grandiozinį eventą iš 600 000 e serverio valiuta (šiai sumai buvo padovanotas prabangus kotedžas prestižiniame rajone). Taip pat prieš kalėdinį vakarėlį serverio FACEBOOK puslapyje buvo atlikta apklausa: Kokia žiemos šventė jums labiau patinka? Daugiausiai balsavusių, balsavo už Naujuosius metus, ar tai reiškia, kad ir per šią šventę administracija bei savininkas dalins prizus ? Pamatysime sulaukę šventės

 

Žurnalistė Rutele_Ruzzytea

 

GERIAUSIO ADMINISTRATORIAUS RINKIMAI. AR BUVO PAPIRKTŲ BALSŲ?

 

 

Nesenai vyko geriausio administratoriaus rinkimai. Rinkimuose daugiausiai surinko balsų trys administratoriai: Viktorija Gone, Tom Diesel, Rutele Ruzzytea. Ar gali taip būti, kad šie administratoriai gavo šitus titulus ne dėl to, kad padeda žmonėms, kai jiems to reikia, o tiesiog papirkinėjo žmones, liepė jiems balsuoti už konkretų asmenį grasindami, kažką padaryti jeigu nebalsuos? O galbūt čia klubų įtaka? Viktorija su Rūtele S.O.A. klubo narės, kaip ir visi pastebėjome šis klubas turi daugiausiai narių, galbūt tie nariai buvo skiriami per puse ir jiems buvo įsakyta balsuoti už būtent jas? Taip pat ir Tom'ui su Nigga Nation klubu, klube yra narių, kurie galbūt buvo taip pat verčiami balsuoti? Tačiau, gali būt kad šie žmogučiai pasiekė balsų viršūnę būdami teisingi ir sąžiningi? Šie administratoriai noriai puola padėti naujokėliams ar ne senbuviams jeigu to reikia, jie taip pat yra labai draugiški, neįsižeidžia pasakius blogą žodį ir neduoda mute. Galbūt dėl šitų savybių jie buvo išrinkti, o gal tiesiog pirko ir reikalavo balsuoti už juos, šito manau niekada nesužinosime. Po atkaklios kovos geriausio administratoriaus rinkimuose, Tom Diesel užimė trečią vietą surinkęs 7balsus, Viktorija Gone tapo antros vietos laimėtoja surinkusi 9balsus, ir pati geriausia serverio administratorė surinkusi net 11 žaidėjų balsų, bei taip pat apdovanota 100,000eurų pinigine dovana ir gražiu namu prestižiniame rajone - Rūtelė_Ruzzytea.

 

Žurnalistas Bob_Weems

 

Sveikinam visus GTALG.LT serverio žaidėjus su ką tik prabėgusiomis gražiausiomis šventėmis ir linkime sutikti naujus metus kupinus šypsenų bei neišblėstančių akimirkų :) 


Žurnalistų komanda
 


 • Viktorija_Gone, Vaidas_Corleone, Lukas_Ivanovic and 8 others like this


#9818 S.O.A klubo taisyklės

Parašė Viktorija_Gone 10 gruodžio 2017 - 09:55

1n4Ok.jpg

Sons Of Anarchy klubo taisyklės

SOA klubas yra vienas draugiškiausių klubų, kuriame galėsite gerai praleisti laiką, šiuo metu esame subūrę šaunią kompaniją ir visada laukiame naujų žmonių :)

 

 

 

Q6vBb.jpg

photo by Joe_Dessi

SOA Informacija

SOA vadai : David_Silva,Viktorija_Gone

SOA Senbuviai: Borisas_Jelcinas, Monika_Online, Marius_Death, Grazvydas_Valode, Neda_Jan,

Macius_Lapins, Hiroshi_Yakutami, Rytis_Marlboro, Tadas_Bezda, Dovile_Dovilyte, Ernesta_Green,

Dovile_Cherry, Deivas_Havana, Lukas_Franklin, Jerry_White, Joe_Dessi, Dalius_Omfg, Probably_Someone

SOA garbės nariai (kurie nebėra lentelėje, bet yra su mumis širdyje): Justas_Giovanni, Ernizz_Labra, Brandon_Lowry, Defka_Havana, Rokis_Havana« Ko reikia norint patekti į klubą? »

Norint patekti į SOA klubą, nebebus taip lengva. Nuo šiol mūsų klubas turi keletą reikalavimų, kuriuos turėsite atitikti:

1.Turėti 5000 xp ir 5000 žetonų.

2.Būti aktyviam žaidime bei turėti "Fukso" rangą.

3.Turėti vairuotojo pažymėjimą.

4.Gerbti valdžią ir klubiečius.


Kiekvienas priimtas naujas žmogus i klubą, turės išlaikyti klubiečių ir vadų sugalvotus išbandymus.
Įvairūs išbandymai vyks dvi savaites ir jeigu juos išlaikysite, busite įrašytas į lentelę ir gausite spalvą :)

SOA Taisyklės

1.   Gerbti klubo narius ir vadus;

2. Dalyvauti klubo pasitarimuose (Susirinkimuose, chatuose);

3. Nedaryti gėdos klubui (Geriau tylėti, nei nusišnekėti);

4. Neturėti žaidimą palengvinančių programų;

5. Neorganizuoti piktavališkų veiklų prieš vadus ar kitus klubo narius;

6. Siekti kartu iškeltų tikslų, prisidėti prie klubo tobulinimo;

7. Susirinkimo metu nutartą informaciją palikti tik tarp klubo narių, kitiems žinoti nevalia;

8. Būtina padėti klubo nariams,

9. Nedaryti DM be priežasties;

10. Būti ištikimam SOA klubui.

11. Prie kitų, nešmeižti klubo narių bei vadų.


 • Lukas_Ivanovic, Aure_Aure, Vladas_Qeez and 7 others like this


#29535 Metai bėga, laikai nesikeičia

Parašė Vaidas_Corleone 18 rugsėjo 2019 - 09:53

Teksto analizė, jei tingit skaityti, galit praleisti pradžią ir paskaityti teksta kuris yra žalias :D

 

Užėjau į forumą ir iškart pamačiau Luko pasiūlymą dėl klubų. Pasiūlymas geras, argumentuotas, nes dabar jei norint įstoti į klubą reikia fukso rango ir 5k žetonų, Lukas siūlo, kad tai būtų panaikinta ir į klubą galėtų įstoti naujokai, kad galėtu susirasti draugų, susibendrauti ir daryti tai kas jiem patinka, todėl, kad reikia rango manau dauguma nervina, nes pradžioj tu bandai pasikelti šaibų, galbūt nepavyksta laimėti eventu, nepatinka žvejoti, todėl labai sunku gauti tą fukso ranga, man taip pat daug laiko užtruko ir buvo labai hectic, kai negali praleisti eventų(tarkim dm 1x1), kad galėtum tą ranga pasikelti. Manau tie rangai yra tiem, kurie jau nebeturi ką veikti serveryje, tikrai gera įdėja, turi tikslą ir eini link jo, bet manau naujokai turi kitokių tikslų, nusipirkti pirmąją mašina, pirmąjį nama ir panašiai, o rangai daugiau atima laiko, nei pinigų duoda. Taigi grįžtant prie Luko temos, jis trumpai ir aiškiai parašė kame bėda, pridėsiu prie to, kad žaidėjai perka klubus, tai kodėl turėtu būti kažkokie apribojimai kurie neleistu priimti žaidėjų? tu juk moki pinigus, galbūt nori savo chebra susikviesti.

 

Bet po to pamačiau Lino komentara ir jis taip kvailai nuskambėjo, jis pradėjo overal viską imti, kad nereikia žetonų, xp, rangų. Jų reikia, tai padaro žaidimą įdomesnį, bet kam to reikia norint įstoti į klubą? Toliau skaitydamas pradėjau nebesuprasti visiškai jo argumentu "Visur viska nuimam, ištrinam viska ir sedim tuščiam serve :D Kam kažko siekti?" kažko pasiekimas kuom susijas su buvimu klube? Kam viską nuimti? Tarkim įstoju į klubą ir ką aš pasiekiu? aš pasiekiu tai, kad esu klube ir viskas, daugiau nieko, susirandu chebra su kuria faina laika leisti ir viskas daugiau nieko. Po to jis sako "Geriau viską dykai be pastangų duodam" ar čia logiška? kuo įstojimas į klubą yra visko davimas be pastangų? tu turi stengtis, kad patektum į klubą, turi patikti vadam. Ir to visiškai nesupratau, jis sugebėjo iki to daeiti, kad duodam naujokam po 100k. kodėl? Kaip jo mintys nukrypo iki to? Paliksiu jūsų apmastymam.

 

Nežinau kaip jūs, bet aš sutikčiau su Luko pasiūlymų, o ką manot jūs? ar būtų gerai, kad kaip ir seniau nebūtų apribojimų įstoti į klubą ar geriau, kaip dabar yra?

 

dAokTgu.png


 • Laurynas_Motan, Radio_Centras, Lukas_Ivanovic and 7 others like this


#28362 [apklausa] - Juokingiausias žaidėjas?

Parašė BOND 16 rugpjūčio 2019 - 08:10

Juokingiausias tai claudas, prisicytina, pribugina, pridaro nesamoniu, prasikolina 1lema ir paskui 3 dienas maldauja unban :D
#25501 Interviu su Paulyte_Fly

Parašė Viktorija_Gone 23 gegužės 2019 - 01:01

Tikriausiai beveik visi žino iškalbingąją serverio žaidėją - senbuvę Paulyte. Ji šiame serveryje matė visko. Taip pat, įdėtas didelis indėlis serverio labui reklamuojant serverį, rašant facebook postus, daugelį kartų buvusi administratorė bei turėjusi daugelį direktorių postų. Manau ne vienas yra su ja praleidęs linksmai vakarus. O kas nėra ir norėtų su ja susipažinti, kviečiu paskaityti šiek tiek apie ja.
Gero skaitymo.Viktorija: Sveika, Paulyte. Ar galėčiau sutrukdyti ir užduoti keletą klausimų?

PAULYTĖ: Sveika, Viktorija žinoma.

Viktorija: Esate viena iš senbuvių žaidėjų, kuri gtaLG.lt serveryje yra mačiusi visko. Gal gali papasakoti, kaip nusprendei prisijungti prie gtaLG.lt serverio pirmą kartą?

PAULYTĖ: Žinoma galiu. Kažkada buvau girdėjusi iš aplinkinių realių draugų kad jie žaidžia šį žaidimą aš nebuvau niekad tokia kuri sedėtų prie kompiuterio ir žaistu, dažniausiai būdavau lauke ir "stumdavau" ant draugų kad žaidžia šia nesąmonę. Na paskui pačiai berods buvo lūžus koja žiemą ir žiauriai nebuvo ką veikti, tad atsisiunčiau galvoju pabandysiu ir internete susiradau šį serverį bei užėjau ir jis man patiko taip ir esu jame berods jau 6 metus.

Viktorija: Čia turite begalę draugų. O kaip pradžioje sekėsi būti naujokę? Greitai pritapote? Kas padėjo pasiekti pirmąsias pareigas? (Kadangi pamenu, kad buvote naujokų rėmėja. Dažnai būdama administratore ir mere,Jūs kviesdavote naujokus žvejoti, kitaip praleisti linksmai laiką).

PAULYTĖ: Iš tikro ganėtinai keista nesitikėjau to, bet labai greit pritapau ir su visais puikiai sutardavau. Žinoma būdavo tokiu nutikimų kaip skriausdavo mane bet visad buvo linksmą nes paskui su tais žmonėmis tapome geri draugai ( Linkėjimukai Bielką ❤ )
Hmm labiausiai man padėjo Deividas_Gervė jis padėjo visapusiškai tapti administratorė ir pasiekti daugiau kažką serveryje. Na bet ir visi kiti su kuriais bendravau labai skatindavo ir padėdavo man nes visad juos nenaudėlius gindavau ir gelbėdavau nuo banų.. bet vistiek visų labai pasiilgau ir be galo esu jiems dėkinga kad patyriau tikrąjį sampo žaidimą kurio manau niekas šiais laikais nebe patirs nes tuomet žaidėjai buvo kažkas nerealaus. Na taip visuomet mėgau naujokus manau man su jais sekėsi puikiai bendrauti, patarti, išmokyti, karts nuo karto ir dabar kai užsuku padedu naujokams jei paprašo.

Viktorija: Tikrai sutinku su tavimi, kad dabar sunku patirti tikrąjį SAMP žaidimą, nes vyrauja įsivaizduojama "konkurencija ":)
Ar pemeni koks pirmas direktorius Tau kliuvo? Kaip sekėsi?

PAULYTĖ: Oi geras priminei net nusijuokiau... Pirmasis mano direktorės pareigos buvo Tiuninguotojai, ir Linas paprašė kad Ignas_Bielkins mane pamokintų tiuninguoti ( o čia tas laiko tarpas kai jis mane žudydavo ligoninei non stop ). Šį direktorės post'ą ilgai nepaturėjau nes sekėsi kaip ir neblogai bet buvo man per sunku nes tuo metu buvau dar visiškai naujokė nebuvau labai daug patyrusi serveryje.

Viktorija: Koks direktoriaus postas Tau labiausiai patiko? Gal turi kokį linksmą prisiminimą iš direktoriavimo laikų?

PAULYTĖ: Labiausiai patiko Taksi direktorės post'as arba medikės. Na medikės kaip ir aišku dėl naujokų nes labai patikdavo su jais bendrauti padėti. O taksi įsimintiniausias nes jame buvo pilna komanda ir tiesiog darbo raciją nebuvo tuščia nespėdavom net įsiterpti kažką parašyti tai ir buvo smagiausia nes dirbo daug senvūviu ir pati fainiausia komandą.

Viktorija: Tikrai sutinku, kadangi pačiai teko dirbti Tavo komandoje. Ar dar prisimini, koks pirmas tavo klubas buvo? Kaip patekai į jį?

PAULYTĖ: Žinoma prisimenu pirmasis klubas mano buvo Fast & Furious tuo metu vadovavo Vaisius_Giovanni ir Valdis_Giovanni, pamenu vyko atranka ir reikėjo turėti 16 metų bet buvau jaunesne aiškiai nepamenu ko klausinėjo bet patekau, ir pamenu Linas_Crips sako lempa tas klubas lievas išeik, išėjau tuomet paskui kita diena galvoju nesąmonė reik parašyt kad priimtu netyčia išėjau na ir priėmė. Taipogi šis klubas ir jo senieji vadai bei nariai yra prisidėję prie man lengvesnio žaidimo ir linksmesnio ju dėka taipogi ne karta esu pasiekusi įvairiausiu pareigų bei Valdžio dėka buvau užsidirbusi reputaciją gera serveryje. Po tam tikro laiko paskui jie mane pripažino pasitikėjo ir uždėjo man savo klubo vadą.

Viktorija: Šauni istorija, Tikriausiai labai smagu prisiminti. Dabar esi Seville klubo narė, taip pat, kad dauguma yra iš senbuvių žaidėjų?

PAULYTĖ: Tu visiškai teisi visuomet smagu prisiminti senus žaidėjus bei laikus. Taip šiuo metu esu Seville klubo narė, yra keletas ir nauju žaidėju bet branduoliukas senbuviai vis dėl to.

Viktorija: Kokių pareigų pasiilgai serveryje?

PAULYTĖ: Jei atvirai visuomet pasiilgstu žaidėju senų bei su jais praleisto laiko. Pareigos niekada nebuvo man pirmoje vietoje tikriausiai todėl jų greit ir netekdavau.

Viktorija: Iš tikro tą esu senai pastebėjus, kad dažniausiai mėgaujiesi žaidimu, manau dėl to ir draugų ratas pas Tave didelis. Ar turi įsimintiniausią įvykį serveryje?

PAULYTĖ: Na tikriausiai vienas iš tokių įsimintinesnių kai serveryje buvo daug žmonių ir vyko gaudynių event'as ir tuo metu aš, Ignas_Bielkins, Nojus_Cullen, Linas_Lukoševičius, Andrius_Vegas su neleistomis programomis žaidėm gaudynių, skraidėm ant pastatu ten ir niekaip mūsų nepagaudavo.. šiaip daug visokių buvo vienas dar iš juokingiausiu kai Linas kažko nešvankaus manęs klausinėjo o aš buvau labai jauna ir jam atsakiau galva persišviesk ir jis man dėjo baną... neužtektu dienos papasakoti visokiausių nuotykių...

Viktorija: Aš įsivaizduoju, kad su tokia aktyvia kompaniją nebuvo liūdna. Pati esi žurnalistė jau daugiau nei metus (su pertrauka). Kaip vertini radistų ir žurnalistų darbus serverio labui?

PAULYTĖ: Na aš asmeniškai jau buvau išsireiškusi apie radistu atsiradimą bet galiu ir pasikartoti. Man nėra tai asmeniškai labai reikalingas serveryje dalykas nes realiai visos komandos visi darbai yra tokie pat kaip žurnalistų. Ta prasme čia jau yra vieno žmogaus pasikėlimas ir norėjimas būti viršūnėje kaip visi jau pastebėjome ir prisiimti visus darbus net ir ne savo. Žurnalistai visuomet buvo ir bus man prie širdies ne dėl to kad juose esu, o dėl to kiek jie padarė šiam serveriui ir dar toliau daro. ❤

Viktorija: Esi, mano manymu, interviu guru. Išduok savo paslaptį, kaip Tau pavyksta prakalbinti visus žaidėjus?

PAULYTĖ: Aš net nežinau kaip, bet galbūt dėl nuoširdumo visuomet bendrauju su serverio žaidėjais visais, pajuokauju ir galbūt jie atsiveria man. Nieko labai ypatingo galbūt viskas sekasi nes pačiai patinka bendrauti ir plepėti.

Viktorija: Esi šilta asmenybė ir kaip sakoma prie gerų žmonių daugiausiai ir chebros kaip galvoji, koks serveryje atnaujinimas yra pats pačiausias?

PAULYTĖ: Ačiū ačiū už gražius žodžius
Manau pats kiečiausias mašinų teleportas, nes nebe reikia sobeito naudoti visuomet adminai padės dabar.

Viktorija:Tiesiai šviesiai. Be užuolankų. O ką norėtum palinkėti administracijai? Ką žaidėjams ir draugams?

PAULYTĖ: Administracijai, kad pailsėkit šiek tiek, neisterikuokit vasarą, duokit žaidėjams atsipalaiduot, vistiek mažas žaidėju skaičius, o juos vis dar baudžiat dėl smulkmenų. O žaidėjams: nebūkit verksniai, nes žaidimo kokybė nubūtinai priklauso nuo servo, žaidimas patampa geru žaidimu kai serveryje kompanija gera. Sėkmes visiems ❤

Viktorija: Šauniai pasakyta! Ačiū Tau už sugaištą laiką, linksmas istorijas. Tikiuosi dar ne kartą pasišnekučiuosime.

PAULYTĖ: Ačiū tau, niekuomet su gerais žmonėmis nesugaištu laiko. Iki kitų kartu.


 • Laurynas_Motan, Paulyte_Fly, Dovile_Blackberry and 7 others like this


#22579 Silva klubo nepaliks

Parašė David_Silva 01 vasario 2019 - 11:37

Nors ir nežaisiu, bet ateisiu aplankyti savo klubą bei palaikyti tvarką. :). Klubas nemirs, nes jis bus prižiūrimas. Laikui bėgant bus paskirtas klubo vado pavaduotojas, kuris padės prižiūrėti tvarką klube. S.O.A sukurtas ne šiaip sau, ir jūs man galit nepasakoti koks klubas buvo seniau ir kas ten vyko, nes man visiškai dzin. Mano klubas yra mano (Mūsų) nauja istorija. Klubas visad gyvuos ir jame bus aktyvumas, nors ir nebus vadų online. (Klubas niekada neatsidurs ant ištrinimo ribos.) Siekite savo tiksloo ir jūs būsite pastebėti.

 

202mj.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klubo vadas: >>David_Silva<<


 • Viktorija_Gone, Vaidas_Corleone, Donny and 7 others like this


#19603 GtaLG.lt serverio laikraštis Nr.38

Parašė Ruta_Corallo 02 lapkričio 2018 - 09:39

BVmgw.jpg

GTALG.LT || Laikraštis

 

 

Laikraščio prezidentės žodis

 

Sveiki, brangūs gtaLG.lt skaitytojai. Mūsų žurnalistų komanda vėl sumažėjo, tačiau liko ištikimiausi teisingo žodžio skleidėjai. Visiems gerai žinomas Lukas_Ivanovic, kuris kalbina mūsų serverio administratorius apie jų nuveiktus darbus, Rutele_Ruzzytea, kuri aprašo SUPER Pirmadienio įvykius ir pasakos apie gaujų gyvenimo sunkumus ir sėkmes, Miriukas_Zer, kuris atstovauja teisėsaugą ir rašo PD kriminalus bei mūsų jaunasis žurnalistas Brum_Bananinis, kuris šiuo metu vadinasi Robin_Verecetti rašo trumpus įvykius iš serverio gyvenimo.

 

Tad mielai kviečiame prisijungti prie mūsų šaunaus kolektyvo ir kurti gtaLG.lt serverio istoriją kartu

 

 

 

Kriminalinis gaujų gyvenimas

 

Jau antrą savaitę einantis direktoriaus postą Artur_Dekanidze sugebėjo nuversti savų priešininkų direktorių nuo posto. Jau šį pirmadienį po direktorių susirinkimo atsistatydino Samirua_Wolf iš Jakudzų direktoriaus posto. Kas pastūmėjo jį imtis tokio sprendimo, neaišku, nes jau, kuris laikas nesimato jo serverio gyvenime. Taip pat išaiškėjo graudžios detalės apie Brigados irimą. Brigadą taip pat palieka stiprūs gaujos nariai atsisakantys didžiąją laiko dalį praleisti kalėjime. Ar tai gali būti gaujų atsistatydinimo pradžia ? Ar tai tik laikinas nusivylimas ? O galbūt tai yra teisėsaugos taisyklių klaidos ? Galima tik spėlioti, tačiau jau ateinantį pirmadienį rinksime naująjį Jakudžų gaujos direktorių ir gal būt jam pavyks nuversti dabar labai gerą poziciją užsiėmusią Brigadą, o gal būt pavyks susivienyti prieš teisėsaugą ir padaryti didelio masto pinigų saugyklos grobimą. Lauksime ateinančio pirmadienio, kad pamatyti koks direktorius prisiims atsakomybę už Jakudzos gaujos išsaugojimą.
Taip pat senai kas begirdėta apie Camorra gaują, ar ji jau išnykus visam laikui ? Ar ji bus vienintelė neturinti direktoriaus ? O galbūt jos direktorius triumfuos niekam nesitikint ?

Administracijos komanda pradėjo remti gaujas ginklais bei narkotikais, ar tai vienas iš būdų išlaikyti gaujų darbuotojus aktyvius, ar būdas padidinti teisėsaugos užimtumą ?

Tenka tik laukti ir tikėtis, kad gaujos parodys teisėsaugai ko vertos.  

 

b9Z2p.jpg

 

Žurnalistė, Rutele_Ruzzytea

 

Mero nušalinimas

 

Ne per seniausiai pasklido kalbos kad šiuometinis meras Miriukas_Zer gali būti nušalintas nuo mero pareigų už neteisėtą komandų naudojimą bei elgesį serveryje, ar tai yra tiesa ? Ar tik paplitęs gandas ? Išsiaiškinti galime tik išlaukę tinkamo laiko.

Žurnalistė, Rutele_Ruzzytea

Sugrįžimas

 

Serveryje, kuris laikas matome sugrįžusį Vaidas_Corleone, mus pasiekė tokios žinios, kad jis ruošiasi tapti serverio meru ir net gi administratoriumi, ruošiasi atgaivinti šiuo metu apmirusį MS-13 klubą ir paversti jį geriausiu. Ar jam pavyks pasiekti užsibrėžtų tikslų ? Sužinosime tik pamatę jį mero rinkimuose kaip pretendentą.  

Žurnalistė, Rutele_Ruzzytea

 

GTALG.LT Kriminalai

 

Šią savaitę policijos departamento aplankė pykčiai. Pirmasis pyktis buvo tarp policijos departamento ir FTB agentų direktorių. Naujoji /zv komanda labai pykdo direktorius. Nes Policijos Departamento direktorius pamiršta išjungti /zv>policijos darbas. Dėl šito policijos departamento direktoriaus poelgio pradėjo žmonės rašyti jam papeikimus. Antrasis kivirčas buvo tatp policijos akademijos direktoriaus Tom_Diesel ir policijos departamento policininko Exclusive_Blood. Jie susipyko dėl to jog vienas policininkas treniruotės metu ne išjungė policininko darbo. Bet ginšas buvo greit numalšintas, nes abu žaidėjai buvo užtildyti, bet neilgam. Kol Exclusive_Blood pradėjo šaudyti pareigūnus. Todėl jis buvo pašalintas iš policijos departamento komandos. Ketvirtadienio rytą policijos pareigūnai padarė reidą. Reido metu buvo nubausti keli žaidėjai.

 

Žurnalistas, Miriukas_Zer

 

Korumpuota teisėsauga

 

Sklinda serveryje gandai, kad mūsų teisėsaugos galvos ir jų pavaldiniai yra korumpuoti. Dangsto tam tikrus serverio nusikaltėlius, padeda išvengti nuobaudų ar jas sumažina. Taip pat gražina sumokėtas baudas arba jų visai neima. Teisėsaugos darbuotojai pradeda užvaldyti gatves ar net gi kišasi į nusikalstamą gyvenimą, pirkdami narkotikus ar juos platindami. Ar tai gali būti tiesa ar tik gandai ? Patvirtins vykstantis teisėsaugos veiklos analizės tyrimas bei jo rezultatai. 

 

Žurnalistė, Rutele_Ruzzytea

Administracijos darbas

 

Trumpai buvo atlikta apklausa norint išsiaiškinti kaip dirba administracija.

Vardas_Pavarde: Ernesta_Green

Ar sunku pagauti čytą serverije ? Nėra labai sunku, bet kaikurie daro tai labai atsargiai ir sunkiau būna pastebėt

Kokius metodus naudojate, kad butu lengviau pagauti čytą ? Tai naudoju visokius cmd, kurie parodo naudingą informaciją ir kai viską pertikrini, tuomet užsitikrini, kad tikrai čytas

Ar daug čytų esate pagave ir uzbaninę ? Neskaičiavau, bet esu užbaninus, esu

Papsakokite idomiausia istorija gaudant čytus ? Buvo taip, kad buvau naujokė administracijoj ir stebėjau vieną veikėją, kuris, kai jį nušauna, atsiranda prie savo mašinos. Užbaninau už teleportacijas. Tada apsišviečiau, kad gold vipai irgi turi privilegija nusiteleportuoti prie savo mašinos, o kaip tik jis ir buvo goldas  O šiaip nėra labai įdomių istoriju, jeigu turi įtarimų, žiūri žmogų pzu ir lauki netikėtų jo veiksmų.

 

Žurnalistas, Lukas_Ivanovic

Pervežimas

 

Vėlų penktadienio vakarą, kol visa teisėsauga ir kiti serverio žaidėjai smaginosi rengiamame evente, du gaujos nariai, direktorius ir darbuotojas įvykdė didžiausią vakaro pervežimą, kuriame buvo gabenama beveik 500 narkotikų, 4000 dgl, 5000 AK. Policijos pareigūnai net nesuuodė kokia nelegali veikla vykdoma ir nusikaltėlei liko nenubausti. 

 

grh6j.jpg

 

 

Po sėkmingai įvykdyto pervežimo gaujiniai džiaugėsi savo sėkme ir perduoda linkėjimus teisėsaugai 

 

lWRdF.jpg

 

 

 

Žurnalistė, Rutele_Ruzzytea


 • Paulyte_Fly, Viktorija_Gone, Vaidas_Corleone and 7 others like this


#33086 Pasiūlymas apsaugai

Parašė Claude_Speed 20 sausio 2020 - 01:31

1. Jūsų vardas_Pavardė - Claude_Speed

2. Pasiūlymo pavadinimas - Apsaugos upgreidas

3. Jūsų pasiūlymas (detaliai apibūdinimas)- Rimtai atsižvelgus į apsaugos veiklą, manau jie neturi funkcijos serve, todėl siūlau įdėti papildomos veiklos apsaugai, kuri būtu susijusi su gauja ir tai yra pinigų vežiojimas iš tam tikrų vietų į pinigų saugyklą. Aišku ne visą parą būtu įmanoma apsaugai pinigus vežiot. Būtu limitas pvž. nuo 14h - 16h ir 18h - 20h. Transportas būtu Securicar. Dabar kuom tai susijus su gauja? Gaujiniai dirbanti apsaugini gali nušauti ir priejus prie Securicar galinių durų galėtu imti pinigus. Apsauginis vežiotu max 20k kokiu, kiekvienas gaujinis kuris ten ims su kiekvienu paspaudimu gautu po 250 eur. Apsauginis sėkmingai nukeliaves iki pinigų saugyklos, gautu tam tikra suma pinigų į algą ir darbo patirties.

4. Kaip manote, kiek ir kodėl jis reikalingas GTALG.LT projekte? - Manau reikalingas dar ir kaip, nes apsaugos darbas buvo miręs visa gtalg gyvavimo laiką ir manau tokios permainos pagyvintu darbą.


 • Diego_Castillo, Aure_Aure, Mantas_Spirit and 6 others like this


#32034 Administratoriai (Apklausa)

Parašė Mantas_Spirit 09 gruodžio 2019 - 06:19

nežinau, Bet be Viktorijos ir servo nebūtų ;D Visur daro reklamas stengiasi del servo ;D


 • Franklin, Massive, Viktorija_Gone and 6 others like this


#30297 Laikraščio Nr. 88

Parašė Viktorija_Gone 08 spalio 2019 - 08:26

PTrka.png

6vjGi.png

BMRCJ.png

DfaWR.png

3VT1Q.png

PiXsG.png


 • Massive, Lukas_Ivanovic, Razbainikas and 6 others like this